Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    PARAPLEJI 27 Avatarı

Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    08:53
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    vw polo aracımın bagajına sığacak ve fazla pahalı olmayan (1000 tl civarı) hafif tekerlekli sandalye arıyorum. sandalye konusunda bilgisi olan arkadaşların yardımını bekliyorum. teşekkürler..

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:52
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Hafifliği (9.2 kg) ve tekerleklerin çıkmasının yanı sıra sırtının da katlanabilir olmasıyla taşınması ve az yer kaplaması özelliği öne çıkan, bugünlerde de fiyatı kampanyalı olarak oldukça makul olan Excel G-lite 24" Alüminyum Tekerlekli Sandalyeyi öneriririm. Burada kişisel olarak dikkat edilmesi gereken tek şey, kolçakların çıkmıyor olması. Eğer transferi tam yandan yapıyorsan, o zaman bu sandalye seni zorlar...

767 kucuk - VW POLO aracımın bagajına sığacak hafif tekerlekli sandalye arıyorum..?

Onun dışında 14 kg gibi bir ağırlığı olan Van Os Excel G3 Alüminyum Tekerlekli Sandalye de düşünülebilir. Bunda kolçaklar vs. tam çıkar ve katlanır.

704 kucuk - VW POLO aracımın bagajına sığacak hafif tekerlekli sandalye arıyorum..?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    PARAPLEJI 27 Avatarı

Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Teşekkür ederim Bülent bey, aşağıdaki sandalye bana daha uygundur. kolçaklıkların çıkması benim için çok önemlidir.

Üye
    naser34 Avatarı

Son Giriş
    18.11-2017
    Saat
    13:51
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

otto bock Start İntro M1 öneririm.

Üye
    PARAPLEJI 27 Avatarı

Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Ayşe Ceren; her iki sandalyede de ayaklıklar çıkıyor. Sadece döşemesi mavi sandalyenin kolçakları çıkmıyor.

Üye
    Mami Junior Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    19:33
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Avcılar
    Alınan Beğeniler
    53
    Verilen Beğeniler
    32

Yanlış anlamazsanız bi şey sormak istiyorum, araba alırken neden geniş bagajlı araç tercih etmiyosunuz ?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Evet Ayşe Ceren, bu modelin de ayaklıkları (şasiye bağlantı yerinden) kolayca çıkartılıp takılabilir.

Önerdiğim her iki model de şu anda karşımda... Haklarında ölçü vs. sormak istediğiniz her şeyi sorabilirsiniz.

Çok çok kaliteli bir sandalyedir.

Bizim alışveriş sitesi de aslında medikal firma Onlarca marka-modeli sandalye vb. ürünün sergilendiği koca bir mağaza. Ürünleri gelip denemek ve öyle satın almak mümkün...
    Sandalyelerin SGK ödemesini alabilmek için gerekli tüm evraklar mevcut. Sandalyeyi önce parasını vererek (ya da kredi kartı ile) satın alıyorsunuz, sonra evraklarla beraber faturayı sigorta müdürlüğüne teslim ediyorsunuz, sonra SGK size 2 ay içerisinde yaklaşık 250 TL ödeme yapıyor.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    PARAPLEJI 27 Avatarı

Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Bülent Bey ürünü mağazada görmem imkansız. çünkü gaziantap'te yaşıyorum. yalnız sorduğum şu linkteki Van Os Excel G3 Alminyum Tekerlekli Sandalye sandalyenin oturma genişliği (koltuk eni) 40 cm olanı var mıdır? sandalyeyi bir ay içerisinde mecburi almam gerekir. verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Evet, 40 cm oturma genişliği şu anda mevcut.

Üye
    PARAPLEJI 27 Avatarı

Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Bülent Bey bu sandalye hoşuma gitti. sandalye hakkında yorumunu bekliyorum.. fiyat olarak da fena değil.. teşekkürler. Van Os Excel G4 Modular Tekerlekli Sandalye

Üye
    CAN_KUŞ Avatarı

Son Giriş
    29.09-2017
    Saat
    14:11
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaslar ımc medıkalde ımc-414 markalı sandalye fıyatı 850 lıra ve aktıf sandalye tıpı ve ayarında
    yerden fazla yuksak degıl tavsıye ederım her bagaja gırer

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

G4 de iyidir, G-lite 24" e göre daha konforudur. Ama ağırlık açısından G-lite 24" çşok daha hafiftir. Önceliği neye verdiğinize göre tercihte bulunmalısınız.

Dolu tekerlekle merdiven çıkartmak bence zor olmasa gerek. Sonuçta dolgu da olsa bir yumuşaklık söz konusu. Ama hiç bir deneyimim olmadı bu konuda.

Nakit mi yoksa kredi kartına taksitle mi sorusu çok özel. Yani, herkesin bütçesine göre cevap değişir. Ben kredi kartı ile alışverişi sevmeyenlerdenim. Ama bütçe elvermiyorsa, iyi bir ödeme planı yapıp, taksitle alma yoluna gitmek de mümkün.

Dediğim gibi, sandalyeler önümde... "Şurası nasıl, burası kaç cm" diye incesine kadar sorabilirsiniz bana. Tam ihtiyacınız olan ürün olduğundan emin olunca, işlem tamamdır...

Üye
    Mami Junior Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    19:33
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Avcılar
    Alınan Beğeniler
    53
    Verilen Beğeniler
    32

Sandalyelerde geri ödeme ne kadar oluyor ?

Sanki bi ara 650 Tl civarı bir meblağı karşıladıgını hatırlıyorum?
    Bu değiştimi yoksa, bu önceden beri böylemi ?

Ağlanacak halimize gülüyoruz malasef.
    Peki neden düşürülmüş? Yani, suistimal falan durumlarımı olmuş ?

Söylediklerinizde haklısınız.
    Zaten o verdiklerine bile doğru düzgün bi sandalye alınamıyordu, şimdiki ödenekle anca lastik pompası alınabilir.
    Allah engelli ve ailelerine güç kuvvet versin.

Üye
    meb Avatarı

Gerçek Adı
    Emrah Büyükdemirci
    Son Giriş
    14.01-2015
    Saat
    13:30
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hafif ve çoook uzun ömürlü bir sandalye diyorsanız bu siteyi inceleyin derim. Küschall AG - Product Presentation

Üye
    PARAPLEJI 27 Avatarı

Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşlar van os G4 sandalye modelini aldım. aracımın bagajına rahatlıkla sığdı. en kısa zamanda birkaç resim çekip buraya koyacam. sandalye kampanyalı fiyatıyla gayet uygundur. engelliler alışveriş merkezindeki birçok sandalye en dar bagaja bile sığacak özelliktedirler. bu yüzden sandalye ihtiyacı olan arkadaşlar arabasının modelini yazarlarsa ona göre sandalye modelini önerebilirim. tabi ki braz da tecrübemiz bu konuda olmuştur. ben buraya nasıl başlık açıp yardım istediysem, bugün de ben başkalarına yardımcı olmaya hazırım. tüm arakadaşlara tşk. ederim.

http://p1304.hizliresim.com/18/r/md2k0.jpg

http://o1304.hizliresim.com/18/r/md2ny.jpg

http://n1304.hizliresim.com/18/r/md2pt.jpg

http://n1304.hizliresim.com/18/r/md2r0.jpg

Konuyla ilgili resimler linktedir.