Toplam 8 mesajın 1-8 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kunta Avatarı

Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    23:20
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    27
    Verilen Beğeniler
    3

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba arkadaşlar 2 kişi 1 hafta tatil yapmaya kalkışılsa fiyatları şöyle bir baktım en az 2000TL tutuyor bu fiyat bizim ülkemiz için çok aşırı yüksek bu kadarda vatandaş soyulmaz 3 tarafı denizle çevrilmiş ülkemin vatandaşı bu kadarda enayi yerine konulmaz
    bildiginiz uygun fiyatlı iyi hizmet alıp ama donunuza kadar soyulmadıgınız tatil mekanları varsa paylaşalım teşekürler saygılar.

Üye
    atildertli Avatarı

Gerçek Adı
    atıl
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    12:00
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

bizim ev e gelin...beleş

Üye
    recepaydın Avatarı

Gerçek Adı
    Recep
    Son Giriş
    12.03-2015
    Saat
    19:37
    Yaşadığı Yer
    Edirne
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çok doğru söylüyorsun kunta bende erdekte bir pansiyonu aradım günlük tam pansiyon 70 tl.uygunmu bilemiyorum

Üye
    TAGARA Avatarı

Gerçek Adı
    Emir
    Son Giriş
    30.07-2011
    Saat
    10:39
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

pahalılık yönünden katılıyorum yurt dışından gelenler bizden daha ucuz her şey dahil tatil yapıyorlar memleketimizde bizim bilmediğimiz görmediğimiz cennet gibi yerlerde krallar gibi tatil yapıyorlar yerli turistlere biraz daha makul fiyatlar olmalı diye düşünüyorum ben akdeniz ve ege bölgelerine gittiğimde herşey ya euro ya da dolar cinsinden esnafta da aşmış kendini artık uçuyorlar ziyaret yerleri antik yerler girişler kişi başı dünya para biraz el insaf diyorum

Üye
    turkuaz06 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:35
    Yaşadığı Yer
    Bolu-Çankırı
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    5

BOLU:abant.yedigöller,bolu termal,kartalkaya,gölcük,akkayalar,aladağ orman parkı,seben kaya evleri,mudurnu,göynük osmanlı evleri,

Üye
    aferits Avatarı

Gerçek Adı
    Ferit
    Son Giriş
    23.10-2017
    Saat
    21:37
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Bu sene yaz geç geldi (hatta daha gelemedi bile) ee ağustosta Mübarek ramazan
    eylül desen okullar ha açıldı ha açılacak.
    Dolayısyla çok dar alana sıkıştı yaz tatili koca sektör yerinde sayar durumda kalacak bunuda işletmeler fiyatları uçurarak
    karşılamayı düşünüyorlar herhalde.

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

akcakocanin denizini pek sevmedik biz ailecek gezmesi havasi iyi ama deniz cok dalgali ve soguk hatta elele tutustugunuz halde dalgalar surukluyor bide ben duymuyorum ama sahildeki apartlarda kalmistik evdekiler dalga sesleri uyutmuyor demislerdi apartlarda yiyecek icecek market harcamalari diger ege ve akdenize gore pahali geldi bizimkilere
    vakti cok olanlar birazda parayi kitmayacaklar yesilligi seven arabasi olan ailelere dalyan cok cok guzel apartlarda buyuk ve rahat esnaf temiz ve kibar
    didimde cok iyi secenek altinkumda deniz kenarinda uygun fiatli rahat asansorlu apartlar var kendin pisir kendin ye tansas migros bim aldanma gibi buyuk marketlerde herseyi bulup alabiliyorsunuz denizide cocuklar icin uygun ama gec kalmayin sular guneye gore soguyor
    fethiyede uygun ama ben hic sevmedim fethiyeyi yakici bir ruzgar cakilli deniz kimi yolayim diyen esnaf bidaha gitmem
    ae sevdigin akdeniz
    muthis temiz denizi sicacik suyu uygun fiatli denize yakin temiz apartlariyla amnamur hicbir yere degismiyorum her sen hersene gitmezsem uzulurum anamura
    silifke erdemlide guzel ama biraz sakin yerler ama fiat acisindan en onemlisi dedizi anlatilmaz o kadar guzelki

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    tatil dediginizde az biraz macera degilmidir fazla m uskulpesent olmadikca cadir dedinizde o cok zahmetli rahatsiz birtatil oluyor birkere marmarise gidelim demisti komsu erken zamanlarda
    alllahh yatak yorgan kap kacak yuklee cadirda hersey yerlerde offf allah bi bulasik icin sirada saatlerce bekle yedigin ictigin yerlerde bida hic niyetlenmedi o kadar sahane marmarisin camlari denizindibinde kurulmus cadir o dagdan gelen bedava suyu o suyla demledigimiz cay hala damagimda olsada cadirdan gozumuz yildi valla