Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:42
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Dün gittiğim Engelsiz Yaşam Fuarı'nda bu yerin yönetim kurulu başkanı Dr. Kazım Doğan ile tanıştım. Kendisi fizik tedavi uzmanıymış aynı zamanda.

Antalya Kepez'de bir otel Ayka Vital Park. Tesisin her alanının (havuz vb. her şeyin) yüzde yüz tekerlekli sandalyeye uygun olduğunu, tekerlekli sandalye kullanıcılar dahil herkesin tüm aktivitelerden/hizmetlerden kendi başına yararalanabildiğini, ihtiyaç halinde eğitimli görevliler tarafından yardım sağlandığını söyledi.
    Otel (Fizik Tedavi / Rehabilitasyon, Kardiyoloji, Ozon Terapi, Diş Tedavisi vb.) sağlık turizmi alanında da otel hizmeti alanında da hizmet veriyormuş.

Biraz önce web sitelerine baktım; güzel bir yere benziyor. Paylaşmak istedim...

web siteleri: Ayka Vital Park

DSCF0001 [ - Antalya'da tekerlekli sandalyeye yüzde yüz uygun bir otel: Ayka Vital Park
    DSCF0262 - Antalya'da tekerlekli sandalyeye yüzde yüz uygun bir otel: Ayka Vital Park
    DSCF0177 - Antalya'da tekerlekli sandalyeye yüzde yüz uygun bir otel: Ayka Vital Park
    DSCF0370 - Antalya'da tekerlekli sandalyeye yüzde yüz uygun bir otel: Ayka Vital Park

Üye
    seker kiz Avatarı

Gerçek Adı
    Melike
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    18:49
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    19

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Evet henüz gitmedim ama güzel bir tesis gibi görünüyor