Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 26 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Cigdemy Avatarı

Gerçek Adı
    Çiğdem
    Son Giriş
    28.11-2016
    Saat
    21:01
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sağlık Daire Başkanlığı bünyesinde faaliyetlerini sürdüren İstanbul Özürlüler Merkezi, özürlü ve özürlü ailelerinin her türlü ihtiyacına çözüm üretmeye devam ediyor.

İstanbul Özürlüler Merkezi tarafından organize edilen Florya Özürlüler Yaz Kampı bu yönde özürlü ve özürlü ailelerine sunulmuş en önemli hizmetlerden birini oluşturuyor.

2003 yılı içinde 9.'su düzenlenen Florya Özürlüler Yaz Kampı, yaklaşık 1200 özürlü ve özürlü ailesine tatil imkanı sundu. Kamp süresince tarihi ve turistik geziler, çeşitli eğitim faaliyetleri, konserler, şenlikler, spor organizasyonları ve seminerler düzenleniyor. Ayrıca Kamp dönemlerine misafir olan yabancı ve yerli gönüllü katılımcılar özürlülerle birlikte birçok aktiviteye katılarak, özürlülerin sosyal hayata adaptasyonuna yönelik destek oluyorlar.

2004 yılında 10. dönemi düzenlenecek olan yaz kampımızda hizmet yelpazesinin genişletilerek, 1500 civarında özürlü ve özürlü yakınının misafir edilmesi planlanıyor. Ayrıca kamp süresince ulusal çapta organizasyonlar ve turnuvalar düzenlenmesi hedefleniyor.

Yaz Kampı, her yıl olduğu gibi bu yılda Mayıs, Haziran, Temmuz, Ağustos, Eylül aylarında İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin Florya Sosyal Tesisleri'nde 9 günlük periyotlar halinde hizmet verecek. Kamp süresince yapılan sosyal ve kültürel içerikli aktivitelerin yanı sıra sağlık konusunda verilecek seminerlerle her türlü sağlık probleminin tartışıldığı platformlar da oluşturulacak.

Ayrıca kamp programı dahilinde bulunan gece aktivitelerinde ise tanışma, doğum günü kutlaması, çeşitli sanatçıların katılımları ile düzenlenen konserler, bilgi yarışması, yetenek yarışması, konferans, video-film gösterimi, veda partisi gibi etkinlikler de yer alacak.

Florya Özürlüler Yaz Kampı kayıtları İstanbul Özürlüler Merkezinde yapılmaya başladı. Kayıtlar kontenjanlar dolana kadar devam edecek…

İstanbul Özürlüler Merkezi:
    Tulumbacı Sıtkı Sk. No:24 80020 Tophane-Beyoğlu / İSTANBUL
    Tel : 0212-2524200 - 2527606

Üye
    murat07ant Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    15.03-2017
    Saat
    14:49
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

bir soru acaba ist dışından özürlüler gelebilirmi ve hangi gurup özürlüler kabul ediliyor?

Üye
    Cigdemy Avatarı

Gerçek Adı
    Çiğdem
    Son Giriş
    28.11-2016
    Saat
    21:01
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Gelebiliyorlar, yani öyleydi biliyorum çünkü ben bu kampa katıldım ve mersinden gelen canım dostumu bu sayede tanıdım, yukarıdaki numarayı ararsan onlar sana daha detaylı bilgi verirler.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:08
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    963
    Verilen Beğeniler
    1.253

Florya Özürlüler Yaz Kampı açıldı...

Özürlü ve özürlü ailelerinin her türlü ihtiyaçlarına çözüm üretmeye çalışan İstanbul Özürlüler Merkezi, bu yıl onuncu kez özürlüleri Florya'daki yaz kampında bir araya getiriyor.

14 Haziran 2004

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sağlık Daire Başkanlığı çatısı altında faaliyetlerini sürdürerek özürlü ve özürlü ailelerinin her türlü ihtiyaçlarına çözüm üretmeye çalışan İstanbul Özürlüler Merkezi (İSÖM), bu yıl onuncu kez özürlüleri Florya'daki yaz kampında biraraya getiriyor.

Bu yıl onuncusu düzenlenen Özürlüler Yaz Kampı, 13 Haziran Pazar günü Açılış Şenliği ve İşitme Cihazı Dağıtım Töreni ile start aldı.

Özürlüler Yaz Kampı'nda her yıl yaklaşık 2000 özürlü ve özürlü ailesine tatil yapma imkanı sunuluyor. Kamp süresince tarihi ve turistik geziler, çeşitli eğitim faaliyetleri, konserler, şenlikler, spor organizasyonları ve seminerler düzenleniyor. Ayrıca, kamp dönemlerine misafir olan yabancı ve yerli gönüllü katılımcılar, özürlülerle birlikte birçok aktiviteye katılarak, özürlülerin sosyal hayata adaptasyonuna destek oluyorlar.

Yaz Kampı, her yıl olduğu gibi bu yıl da Mayıs, Haziran, Temmuz, Ağustos, Eylül aylarında İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin Florya Özürlüler Kampında, 9 günlük periyotlar halinde hizmet verecek.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    aspava Avatarı

Son Giriş
    28.10-2010
    Saat
    13:22
    Yaşadığı Yer
    Ş.URFA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm arkadaşlar ben bu siteye yeni üye olanlardanım,ben bedensel engelliyim ve şanlıurfada yaşamaktayım bende özürlüler florya kampından faydalanmak istiyorum,nasıl faydalanabilirim,ne gibi şartlar aranıyor ve refakatçı kabul ediliyormu,ediliyorsa soy ismi aynımı olmalı ve bir şey daha refakatçım ist da ikamet eden bir bayan beni bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim,şimdeden tşk ederim
    ömer faruk çiftçi

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:08
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    963
    Verilen Beğeniler
    1.253

aspava, bugünlerde Forya kampı taşınıyor. Dolayısıyla bu sene hizmet verip veremeyeceğini bilmiyoryum. Telefonla bilgi almak en doğrusu sanırım...

Özürlüler Kampı Taşınıyor
    Florya sahillerinde 3 km'lik sahil şeridini halka açabilmek amacıyla sosyal tesislerin içinde bulunan 10 dönümlük "Özürlüler Kampı" daha önce karavan parkı olarak kullanılan 38 dönümlük alana taşınıyor. Özel bir firma tarafından işletilen alan geçtiğimiz yıl Büyükşehir Belediyesi tarafından devralındı. Halen Özürlüler Merkezi olan 10 dönümlük alan üzeri ise Kamu Eğitim Dinlenme ve Turistik Tesisler alanı olarak alışveriş üniteleri, otopark alanları, piknik alanı, çocuk oyun alanı, çocuk macera alanı olarak düzenlenecek.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    safakyıldızı Avatarı

Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    23:22
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

aman arkadaslar uzak durun 2kk bir ucak kalkıyo inanın gündüz duramıyorsunuz gece asla yatamassınız

Üye
    M.Cem Avatarı

Gerçek Adı
    M.Cem
    Son Giriş
    27.05-2015
    Saat
    01:22
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kampta nerede kalınıyor? Küçük evler var diye duymuştum. Denize girebilecek miyiz? Yemek olayı nasıl?

Üye
    Sultan Avatarı

Son Giriş
    12.07-2017
    Saat
    16:35
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben bir numarayı aradım malatyadan arıyorum dedim yanlız şehir dışından almıyoruz dediler. çiğdem hanım verdiğin numaralar cevap vermiyor. detaylı bilgi verirseniz sevinirim.

Üye
    indigo_girl Avatarı

Gerçek Adı
    .....
    Son Giriş
    10.01-2015
    Saat
    18:13
    Yaşadığı Yer
    YOK
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

her sene oluyor mu bu kamp bende arayıp gitmek istiyorum.

Üye
    günaybulut Avatarı

Gerçek Adı
    abdullah
    Son Giriş
    24.07-2012
    Saat
    17:41
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba benimde 21 yaşında otizimli oğlum var ben tatile gitmek isttıyorum ne yapmam laım..

Üye
    kadirgursoy Avatarı

Gerçek Adı
    Kadir
    Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    18:18
    Yaşadığı Yer
    Arnavutköy
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

valla güzel bir yer. denizi organizasyonları yemekleri falan çok iyi! lakin arkadaşlarında dediği gibi hava alanının hemen yanında olduğu için çok fazla gürültü var. ben 2009da gittim bir dahada gidemedim. artık beş yılda birmi sıra geliyor on yılda birmi bilemiyorum! ne zaman arasam siz 2009da gitmişsiniz size çıkmaz diyorlar???

Üye
    kalpsizsevgilim Avatarı

Gerçek Adı
    kalpsizsevgilim
    Son Giriş
    07.05-2017
    Saat
    11:34
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kardesim .. özürlüler kampı diye bisey yok 2004 yazilmiş arkadasımız tarafından !!!

Simdi gsb .. Yani genclik spor bakanı gezi düzenliyo seyyah ve genclik treni idi ben katıldım genclik treni bitti

simdi seyyah var .. Herkes icin yürüme engelli olmayan herkes katıla bilir.

Üye
    mehmetselcuk Avatarı

Gerçek Adı
    Selçuk
    Son Giriş
    09.12-2016
    Saat
    00:51
    Yaşadığı Yer
    Ankara,Bonn
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende gitmek istiyorum telefon açıyorum kimse bakmıyor ne yapmamız lazım bu yıl sıraya girebilirmiyiz???

Üye
    hatic09_1984 Avatarı

Gerçek Adı
    hatice
    Son Giriş
    05.07-2017
    Saat
    17:40
    Yaşadığı Yer
    aydın/incirliova
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ne yani hacca gider gibi sıra mı bekliyosun ?

Sayfa 1 / 2 12 SonSon