TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 48 mesajın 46-48 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    İstorika Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:58
    Yaşadığı Yer
    Trabzon
    Alınan Beğeniler
    236
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Ben bazı şeyleri çok iyi anladım. İnsanların bilgisi var ama kasıtlı olarak paylaşmıyorlar. Engelliler de böyleyse diğerleri ne yapsın!

Üye
    Makiyato Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    19:49
    Yaşadığı Yer
    İzmir-Stockholm
    Alınan Beğeniler
    49
    Verilen Beğeniler
    91

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    Tam olarak neyi merak ettiğinizi yazarsanız yardımcı olmaya çalışalım. Pasaport mu,vize süreci mi,otel tur indirimi mi,ucuz ülkeler mi vs vs Neyi merak ediyorsunuz.

Mesela vize,yeşil pasaport, diplomatik pasaport normal pasaport anlamında hiçbir kolaylık yok. (Cüzi pasaport harçlarrında belki )

Bilet otel vs sorularının cevabı zaten havayolu şirketlerinin sitelerinde ve booking de uzunca anlatılıyor.

Yurt dışında engellilere fiziksel kolaylık( merdiven musluk vs ) dışında bir güzellik yapan yani ücret almayan yada çok az alan otel vs de görmedim ben hiç. Eğer yürüme engeliniz varsa her hava alanındaki standart hizmetler ve engelli sırasının ayrı olması dışında da bir numara yok.

Erasmus ya da bir dil programı ile gitmeyi kastediyorsanız zaten onun adı turist olmaz.

Uzun lafın kısası engelli turist ile engelsiz turistin, pasaport ve ülke mş leri farklı olmadığı sürece hemen hemen hemen dişe dokunur hiçbir fark yok. Yani atıyorum dünyanın en geçerli pasaportu japon pasaportuna sahipseniz engelli olsanız da olmasanız da her yerde her daim kralsınız. GİBİ

Üye
    Levent54 Avatarı

Gerçek Adı
    Levent Karagöz
    Son Giriş
    08.09-2021
    Saat
    10:42
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    75