Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    byecool Avatarı

Son Giriş
    02.11-2012
    Saat
    20:39
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    DÜN MERSİN İN ERDEMLİ BÖLGESİNE HATTA BİRAZ DAHA BATIYA DOĞRU AİLECE BİR GEZİNTİ YAPALIM DEDİK. GEZİNTİ YAPARKEN DE ŞÖYLE 2- 3 GÜN KALABİLECEĞİMİZ BİR YERDE ARIYORDUK.(TABİ BÜTÇEMİZE GÖRE). NE MÜMKÜN EFENDİM. BÜTÇEMİZE UYGUN OLAN BÜTÜN YERLER MİMARİ YÖNDEN ÖZÜRLÜ. KİMİSİNİN TUVALETİNİ KULLANAMIYORSUN, KİMİSİNİN BANYOSUNU. ODAYA 2 yatak ATMIŞLAR TEKERLEKLİ SANDALYENİN ARASINDAN GEÇMESİNİN İMKANI YOK. BİZ DE MÜTHİŞ BİR BASAMAK VE ENGEL KOYMA HASTALIĞI VAR.
    SİSTEMSİZLİK" OTUR EVİNDE KARDEŞİM DIŞARIDA NE İŞİN VAR "DİYOR. (BU BAKTIĞIMIZ YERLER GUNLUK 15-50 YTL OLAN YERLER).
    DÖNÜŞ YOLUNDA BİR YERE BAKTIK. ODALAR ÜST KATTA.ASANSÖR YOK. 20 BASAMAK. YAZIK BABACIĞIMA HEM DE KARDEŞİME. KIYAMAM ONLARA BU SIKINTIYI ÇEKTİRMEYE. BEN ONLARI YOLDA BULMADIM.
    UZATMAYALIM, ŞİMDİLİK TATİL İÇİN EN UYGUN ,EN HESAPLI, RAHAT KULLANILABİLİR BİZİM EV GÖRÜNÜYOR :lol: :lol: :lol:
    AMA YILMAK YOK ARAŞTIRMAYA DEVAM...
    SAĞLICAKLA KALIN...
    SİZLERİ SEVİYORUM...

Üye
    Mesut01 Avatarı

Gerçek Adı
    mesut
    Son Giriş
    11.10-2016
    Saat
    01:27
    Yaşadığı Yer
    Adana /Çukurova
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

size tatil yeri olarak mersinde mersin üniversitesinin tecede kampüsünü önerebilirim.Ben ailemle birlikte 2 kaldım ve memnun döndüm. engellileri zorlayacak aşırı engel yok.zemin katta kalabileceğiniz güzel odalar var odalar geniş ve kullanışlı.Denize yakın kahvaltı.öğle akşam yemeği hepsi kampüsün içinde

Üye
    byecool Avatarı

Son Giriş
    02.11-2012
    Saat
    20:39
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Fiyatlar konusunda bilgi verebilir misiniz?İrtibat telefonları var mı?
    Teşekkürler