Sayfa 1 / 3 123 SonSon
Toplam 40 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    OptimusPrime Avatarı

Gerçek Adı
    Ali
    Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    02:37
    Yaşadığı Yer
    Dünya
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar...

Avrupa'nın sayılı engelli otellerinden birisi olan ve Marmaris İçmelerde bulunan Panorama Park oteline eşimle geçen hafta 7 günlüğüne gittim ve çok beğendim.bu arada bende omurilik felçliyim ve tekerlekli sandalye kullanıyorum.
    size tatili en başından anlatmak istiyorum.bu sayede tatil yapmak isteyen arkadaşlara yardımcı olacağımı düşünüyorum.otele gitmeden yaklaşık 2 hafta önce otel işletme müdürü nuri beyle görüştüm.
    otel tel no:0 252 455 49 02
    nuri devircanlı bey'in gsm tel no:0 549 721 39 28
    nuri bey bana 1 günlük otel ücretini verdiği otel hesabına kapora olarak göndermemi rica etti ve bende kendisine 150 tl gönderdim.banka dekontunu yanınızda götürmeyi unutmayın.ben otel ücretini kendisiyle kişi başı herşey dahil bir gecelik 70 tl'ye anlaştım.kredi kartına taksit yapılırsa 75 tl olacağını söyledi.dalaman havaalanı ve otel arasındaki servis ücreti ayrıca kişi başı gidiş geliş 60 tl.bu arada ben oradayken gelen yeni misafirler 85 tl'ye kaldılar.
    nuri bey'e dalaman havaalanına veya otogar'a otelin engelli servisini göndermesini söylemeyi unutmayın sakın.
    Ben ankara'da yaşıyorum ve Marmaris'e gitmek için Ankara esenboğa havaalanından anadolu jet ile dalaman havaalanına uçtum.uçaklara binmeden 2 saat önce havaalanında bulunun.çünkü bilet işlemlerinizi yaptırıyorsunuz.ve görevliler engellilere hiç sıra bekletmiyorlar.iki havaalanındada engelli tuvaleti var ve gayet temiz.kendi tekerlekli sandalyem ile yolculuğa çıktım.uçak biletinizi alırken tekerlekli sandalye kullandığınızı söylemeyi ve not ettirmeyi unutmayın.çünkü havaalanı içinden uçağa kadar kendi sandalyenizle gidiyorsunuz.uçağın içinde koltuğunuza kadar sizi özel sandalyeye aktarıyor ve taşıyorlar.eliniz yağa bala dokunmuyor.yani gayet rahat ve kolay gidiyorsunuz.aynı durum indiğiniz zamanda yapılıyor.sizin tekerlekli sandalyeniz uçağın bagajına yerleştiriliyor korkmayın yani uçağa her zaman ilk biniyor ve en son iniyorsunuz.sürekli cam kenarından yer veriyorlar.ve özellikle biletinizi alırken en ön sıradan yani A sırasından yer alın.çünkü o sıra geniş ve daha rahat.
    dalaman havaalanına inerken uçak sizi bir süre denizin üzerinde gezdiriyor.ve bu güzel ülkemin harika adalarını,yatları, denize giren insanları,yunusları görebiliyor ve büyüleniyorsunuz.
    dalaman havaalanında sizi elinde isminizin yazılı olduğu bir kağıtla otelin engelli servisi şöförü ünal bey karşılıyor.gayet nazik ve efendi bir insan.
    sizi hız yapmadan yaklaşık 1,5 saatlik bir yolculuk ile otele götürüyor.ve tatiliniz bitinceye kadar her servise bineceğinizde ünal bey'le muhattap oluyorsunuz.
    otele gelince:
    Otel 4 yıldızlı.otelin 3 tarafı ormanlık dağlarla çevrili.havası muhteşem.sürekli çok güzel bir esinti var.denize servisle 15 dakika uzaklıkta.odalar,tuvalet,banyo tamamen engeliler için düzenlenmiş.herşeye çok kolay ulaşıyorsunuz.balkonlar içmelere bakıyor.manzara süper.her öğünde 4-5 çeşit yemek sunuyorlar.çorba hariç tabii.salata ve mezeler bol çeşit ve güzel.içecekler ve yerli içkiler bedava.hergün öğleden sonra saat 16:30 kek saati yapıyorlar.gerçekten kekler süper.ben baya kilo aldım orada havuzunda bizler için özel merdiven ve özel asansör var.havuza çok rahat girip çıkıyorsunuz.havuz kenarlarında özel demir bariyerler var.tutunarak suda dalıp çıkabilirsiniz.havuzun derinliği 165 cm.
    otelde internet bedava.spor salonu,kuaförü,berberi,masaj salonu,saunası bulunuyor.otel 6 katlı.2 asansör bulunuyor.her asansör 1 tekerlekli sandalye alıyor.otel odalarında özel yatak asansörü var.yani eğer yatağa veya tekerlekli sandalyenize geçmek isterseniz bu asansörle çok rahat geçebilirsiniz.ellerini kullanamayanlar için harika bir makina.odalarda klima ve tv bulunuyor.tv'de yerli yabancı şifreli kanallar hariç hepsi var.her akşam havuz kenarında canlı müzik yapıyorlar.otel'de genelde yerli turistler var.ama çocuğu bedensel ve zihinsel özürlü bir ingiliz ailede vardı.ve otelden çok memnunlardı.otelde oda temizliği hergün yapılıyor.ama çarşaflar 2 günde bir değişiyor.
    marmaris'e veya içmeler'e her saat başı servis kaldırıyorlar.yanlız oradaki gezi ve tekne turları pek tekerlekli sandalye kullanıcıları için uygun değil.sakın tur satıcılarının gazına gelmeyin.ufak teknelere sandalye ile geçemiyorsunuz.ben gitmedim ama gidenler beni uyardılar ve çok rezil olmuşlar.
    marmaris ve içmelerde çok rahat sandalye ile gezebiliyorsunuz.her yer bar disco dolu.sesten belli bir süre sonra rahatsız oluyorsunuz.ama otel şehire uzak olduğu için çok sessiz ve harika kafa dinliyorsunuz.24 saat cırcır böcekleri ötüyor.ayrıca otel içinde sizinle selman bey ilgileniyor.kendisi bekar ve 60 yaşlarında.amerikadan restoranını kapatıp gelmiş.artık bu otelde emekliliğimi yaşıyorum diyor.gerçekten çok şanslı.gideceklere şimdiden iyi tatiller dilerim...
    otelin web sitesi : http://www.parkhotels.net/panoramaparkt.html
    otel ile ilgili kendi çektiğim resimleride burada yayınlıyorum:
    Imageshack - dsc01054zqw
    Imageshack - dsc01056lfw
    Imageshack - dsc01057g
    Imageshack - dsc01058t
    Imageshack - dsc01059b
    Imageshack - dsc01060n
    Imageshack - dsc01061c
    Imageshack - dsc01162t
    Imageshack - dsc01064zeu (özel yatak asansörü)
    Imageshack - dsc01065l
    Imageshack - dsc01066r
    Imageshack - dsc01067k
    Imageshack - dsc01068v
    Imageshack - dsc01069d
    Imageshack - dsc01070p
    Imageshack - dsc01077l
    Imageshack - dsc01078mbf
    Imageshack - dsc01083y
    Imageshack - dsc01088p
    Imageshack - dsc01089
    Imageshack - dsc01093l
    Imageshack - dsc01095b
    Imageshack - dsc01132y
    Imageshack - dsc01161y

Üye
    garraro Avatarı

Gerçek Adı
    garraro
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

otele ortaklık yok dimi

Üye
    ismail13 Avatarı

Gerçek Adı
    Yusuf İsmail Dalkılıç
    Son Giriş
    20.02-2012
    Saat
    01:50
    Yaşadığı Yer
    Bitlis
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: atoksal Mesajı Gör
    otele ortaklık yok dimi
    katılıyorum sana atoksal .. bizi keriz yerine koyuyor bu ınsanlar ..baska enayi bulamadınızgaliba ..atttığımız her adım para . atacağımız her adım zarar ..eee bunun neresi tatıl . yoksa yolunacak keriz mi arıyoruz

Üye
    OptimusPrime Avatarı

Gerçek Adı
    Ali
    Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Dünya
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: atoksal Mesajı Gör
    otele ortaklık yok dimi

keşke ortak olabilsem. bu rezil ankara'dan kurtulmuş olurdum. nerde o günleeerrr

----------

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Prens MickeyMouse Mesajı Gör
    [IMG]Imageshack - dsc01065l Imageshack - dsc01066r Imageshack - dsc01067k Imageshack - dsc01068v Imageshack - dsc01069d Imageshack - dsc01070p Imageshack - dsc01077l Imageshack - dsc01078mbf Imageshack - dsc01083y Imageshack - dsc01088p Imageshack - dsc01089 Imageshack - dsc01093l Imageshack - dsc01095b Imageshack - dsc01132y Imageshack - dsc01161y[/IMG]
    resimleri göremiyormusun?

Üye
    garraro Avatarı

Gerçek Adı
    garraro
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

kardeş gel beraber açalım bi otel
    bedava olsun valla
    ulan adamlar allahın suyunda para alır oldular yav

Üye
    Prens Esat Avatarı

Gerçek Adı
    Esat
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:25
    Yaşadığı Yer
    Akdeniz-Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

bari hepsini düzelt ben baktim zaten resimlere linklere tiklayarak diğer arkadaşlar baksin diye cabaladik genede thanks

Üye
    Prens Esat Avatarı

Gerçek Adı
    Esat
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:25
    Yaşadığı Yer
    Akdeniz-Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

biliyorum onu ben eksik biraktim bilerek

Üye
    SuPeRiSi Avatarı

Son Giriş
    18.11-2017
    Saat
    08:34
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

aaa keske böyle bir otele gitseydim bu yaz, hemde 70 TL ye anlasmissiniz cok güzel, acaba yurt disindan gelen misafirlere de ayni fiyati uyguluyorlarmi ki?

ben 60 TL günlügü hersey dahil 3 yildizli bir otele gittim sidede, aman rezalet, keske gitmeseydim, sandalyeler ile cok zorluk cektik üstelik otelin her odasinda banyo küveti vardiki oda cok kötü idi bizim icin

sadece otelin resimlerine degil nette biraz bakiniyordum ki su videoyu buldum gercekten bayildim

Panorama Park Hotel - Muğla / Marmaris / İçmeler - Neredekal.com auf Yahoo! Video

ücretler biz almanyali türkler icinde gecerli ise kesinlikle seneye yazin oraya gitmeliyim kizlarimla diye düsünüyorum

tesekkürler paylasim icin

Üye
    OptimusPrime Avatarı

Gerçek Adı
    Ali
    Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Dünya
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

sanırım herkese hemen hemen aynı fiyat uygulanıyordur.bence fiyatlar gayet makul.ayrıca burası sideden çok çok daha güzel.

Üye
    SuPeRiSi Avatarı

Son Giriş
    18.11-2017
    Saat
    08:34
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

güzel olduguna inaniyorum

sideden hayal kirikligina ugradim, ilk basta sehir icinde gezmeye bir kez gidemedim, yanimda bir sürücü daha olmadigi icin iki sandalyeyi o yokuslardan asla itekliyemezdim

deniz kiyisi ise daha kötü, cöp kutusu denilecek kadar, kumda cocuklarin oynayacagi yerde kirik kiremitler yada sigara izmaritler vs vs kirik camlar, artik ne kadar atik ararsaniz mevcut idi

Üye
    ismail13 Avatarı

Gerçek Adı
    Yusuf İsmail Dalkılıç
    Son Giriş
    20.02-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bitlis
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

otele GELECEĞİME BOTAN ÇAYINDA SERİNLERİM.. HASAN KEYFDE SERİNLERİM DAHA İYİ HEM ONLARIN SULARI DAHA İYİ PARASIZ .. EKMEK ELDEN SU gölden .. çok isterdim botan çayına gitmeyiö ama hastalıklardan kurtulursam .. iyilesirsem ilk işim botan çayına gitmek olacak
    23ph0 - Engelli Oteli Marmaris İçmeler Panorama Park Otel. Gittim, gördüm, beğendim

Üye
    ismail13 Avatarı

Gerçek Adı
    Yusuf İsmail Dalkılıç
    Son Giriş
    20.02-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bitlis
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

botan çayında bulusalım ne güzel olur değil mi

Üye
    ramrod Avatarı

Son Giriş
    09.02-2015
    Saat
    19:55
    Yaşadığı Yer
    adapazarı
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: ismail13 Mesajı Gör
    botan çayında bulusalım ne güzel olur değil mi
    ismail seninde hayatın beleş olmuş az para verde sende anla hayatın tadını kardeşim !!

ayrıca konuyu acan arkadasımız otele ortak olsa ne olur sahibi olsa ne olur o bu konuyu buraya koyana kadar ben böyle bir otelden bi haberdim herkesin bir sorunu oldugu için her otele gidemiyor konuyu ti ye hala devam edersen bende seninle boton cayına gelirim tüm tatilin cekilmez olur ona göre saygilarimla .....

Üye
    Levent54 Avatarı

Gerçek Adı
    Levent Karagöz
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    00:22
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    26
    Verilen Beğeniler
    0

Sayın arkadaşım yaşadıklarını bizimle paylaştığın için teşekkür ederim. Gerisi önemli değil.Parası olan gider olmayan gitmez.Ortakmısın gibi laflar gereksiz laflar.

----------

Sanırım otelin denizle ilgisi yok bilgi verirmisin denizden istifade nasıl oluyor.

Üye
    OptimusPrime Avatarı

Gerçek Adı
    Ali
    Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Dünya
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    otel denize 10 dk uzaklıkta. otelin engelli servisleri var sizi istediğiniz plaja götürüyorlar. yani çok zorluk çekmiyorsunuz. ama tekerlekli sandalye kullanan bir insan sanırım denize girmekte sıkıntı çeker diye düşünüyorum...ayrıca otelle hiçbir ilişkim yok. sadece türkiyede böyle otel 2 tane var. bir taneside antalyada.

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

LinkBacks (?)

1. 16.02-2011, 14:07