Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Forum Moderatörü
    Jem Avatarı

Gerçek Adı
    Cem
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:10
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    49
    Verilen Beğeniler
    141

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar, Ege olur, Akdeniz olur;
    Havuzunda engelli rampası olan otel, tatilköyü vs. bilen varsa paylaşırsa sevinirim.

Üye
    OptimusPrime Avatarı

Gerçek Adı
    Ali
    Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    02:37
    Yaşadığı Yer
    Dünya
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    cem bey merhabalar..
    bende tekerlekli sandalye kullanıyorum..ve her sene tatil için limak oteller grubunun otellerine gidiyorum...
    bu otellerin hem denize girebilmek için özel engelli sandalyesi var hemde havuzda aqualift engelli asansörü var....
    ayrıca bu oteller grubunun hepsine gittim ve hem engelli odaları çok geniş ve çok güzel hemde otelin her imkanından çok kolaylıkla faydalanabiliyorsunuz...
    yani bu otelleri şiddetle tavsiye ediyorum...
    bir diğer bilgide bu otellerin sahibi fenerbahçe yöneticisi nihat özdemir...
    oteller hakkında ayrıntılı bilgiyi aşağıdaki web sitesinden öğrenebilirsiniz...

http://limakhotels.com/

ayrıca bu oteller hakkında müşteri yorumlarını okumak için aşağıdaki siteye bakabilirsiniz...

Ana Sayfa | Otelpuan

ayrıca oteller hakkında benden daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz aşağıda numaradan bana ulaşabilirsiniz...
    0 533 735 45 77 ismim ali...saygılar...