Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 19 mesajın 16-19 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    cicikıs Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:25
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    42
    Verilen Beğeniler
    31

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: özçiçek Mesajı Gör
    ben 1 sene yeşilpınar yüzme havuzuna gittim;İSÖMden önce bi yazı alıp gitmiştim.amputeyim engelliler için hiçbir olanak yoktu,ne oturaklı duş ne düz bi giriş her tarafta basamak var .girmeden önce terlik giymek gerekiyor ,duş alınıyor...protez kullnıyorum;dışarıda sandalet değiştiriyordum ,basamak çıkıyorum soyunma kabininde protezi çıkartıyorum duşa giriyorum bacağı kurulayıp protezi tekrar giyiyorum basamaak çıkıp havuza geliyorum protezi çıkarıyorum tek bacağımla zıplaya zıplaya havuzun kenarına geliyorum veeeee sonunda yüzmeye baaşlıyorum.
    sonra
    çıkma zamanı zıplaya zıplaya duvar dibindeki protezin yanına gidiyorum bacağımı kurulayıp protezi giyiyorum basamak in ,duş alırken çıkar , tekrar giy vs vs....
    sonra kendime su protezzi yaptırdım Yeşilpınar spor aş. müdürüyle görüştüm;su protezini taşımak zor geliyor burada bir dolaba kilitleyip bıraksam yada bir odada da kalsa( o kadar çok oda var ki) cevap sorumluluk alamam dedi ve kabul etmedi.bir protezz bacağımda biride sırtımda gittim geldim.
    buradan çıkarılacak esas ; AZMİME HAYRANIM..
    Süpersin azim soy adımız dimi

Üye
    zazaca Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:52
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    1

Benim soruma bir cevap yazacak arkadaş yokmu çok acemice bir sorumu sordum acaba

Üye
    gul38 Avatarı

Gerçek Adı
    gül
    Son Giriş
    03.11-2017
    Saat
    13:29
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    7

Yüzme havuzlarının engellilere uygun hale getirilmesi için başvuru yapmalısınız! arkadaşlar bu başlıkta paylaştım yaptıklarımı, sizlerde kendi şehirlerinizde başvurur yapın havuzlar bizede uyumlu hale gelsin

Üye
    tsrahman Avatarı

Gerçek Adı
    Tayyip Rahm Saltoğlu
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    07:37
    Yaşadığı Yer
    Trabzon
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşlar konunun üzerinden zaman geçmiş fakat bence önemli bir konu olduğu için güncellemek istedim.
    Tak kullananan arkadaşlar havuzla alakalı sorular sormuşlardı. Hastanelerden duyduğumuz kadar tak kullanan hastaları havuza almıyorlardı nedeni bakteri üremesi havuzlarda özellikle daha hızlı olup diğer hastalara da bulaşmaması. kaçak olmuyor deyip havuzdan faydalanlarda tespit edildiği ve kontrolünün sağlanamadığı içinde gerçekten kaçağı olmayanlarda havuzlardan faydalanamıyor. suistimaller olduğu için de havuza girenlerde risk almış oluyor.
    bende tak kullanıyorum kaçağım olmuyor. havuzdan 1 yıl faydalandım. hem psikolojik hemde fiziksel olarak iyi geldi. insiyatifli olarak ücretsiz faydalandım fakat artık ücretli oldu. indirim yapacaklarını söylediler. takipteyim. aynı zamanda belirli saatler için ücretsiz için bastırmayı planlıyorum.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Başlığın Etiketleri