Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sdurgun Avatarı

Gerçek Adı
    selahattin
    Son Giriş
    16.01-2014
    Saat
    01:34
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlarbaşbakanlık özürlu kartıyla her türlü spor musabakalarında girişte ne gibi sorunlar yaşiyorsunuz

mesela ben istanbul olimpiyat sdadındakı trabzonspor bursaspor süper kupa fınalinde gittim özürluler girişindeki görevlilerin soyledıği şu laflara muhatap oldum sen nasıl özürlusun tekerleklı sandalyen yok kartı nerden aldın bu kart sahdemi

yine olimpiyat stadında oynanan ibb ts musabakasına gıttım özürlulerın girdıği giriş kapisının anahtarını 3 saatte bulamadılar 3 yıldızlı bir komıserın sorduğu soru bu kartı nerden aldın sahtemi bende cevabi yapiştırdım başbakan verdi demekki başbakan sahtecılık yapiyor dedım sustu

kasimpaşa trabzonspr ve fenerbahçespor trabzonspor musabakalarını hiç bir sorun yaşamadan girdim

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    330
    Verilen Beğeniler
    89

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    BU sorunları İstanbul Spor İl Müdürlüğüne muhakkak iletin ve şikayetçi olun lütfen: İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü iletişim bilgileri

Başka illerde bu gibi sorunlar yaşayan arkadaşlarımız kendi gençlik ve spor il müdürlükleri iletişim bilgilerine şuradan ulaşabilirler ve şikayetlerini iletebilirler:https://www.gsgm.gov.tr/Sayfalar/IlMudurlukleri.aspx

Sadece şikayet değil, spor faaliyetlerinde bulunmak, bilgilenmek vs gibi her konuda baglı oldugunuz il müdürlüklerine başvurun lütfen...

Yaşadıgınız sorunları bu kuruma gerekli bilgileri vererek ilettiğinizde sonuç alırsınız. Hem bu şekilde işin takipçisi olur sürekli sorun çıkaran kurum ve şahısların bilgilerini iletirseniz bu sayede daha aktif olarak sosyal yaşama dahil olmanızın yolları da açılmış olur.