Sayfa 1 / 7 12345 ... SonSon
Toplam 104 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    surgungibi Avatarı

Gerçek Adı
    surgun
    Son Giriş
    17.09-2013
    Saat
    22:49
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bugun Galatasaray Sivas Maçı için Stada Gittim Orada Bekleyenlerde Bizde Başbakanlık Kartımız Oldugu Halde Alınmadık Stad Yönetimi Emri Varmış Bileti Olmayanlar Alınmayacakmış. Haberiniz Olsun Tepki Olurmu Bilmem Ama Olursa Başbakanlıga Felan Gibi Birşeyler Yapılabilir..

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    00:15
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Destek verenler görsünler ne kadar değerlisiniz adnan polat başbakana yalakalık yapacağına engelli olan insanlara taraftarına sahip çık .....

Üye
    UTOPYA Avatarı

Gerçek Adı
    Zeki
    Son Giriş
    04.11-2017
    Saat
    21:28
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Engelli kontenjanı sınırlı olduğu için böyle bir uygulamaya gidildi...

Üye
    surgungibi Avatarı

Gerçek Adı
    surgun
    Son Giriş
    17.09-2013
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Utopya Kardeşim Kimseyi Almadılar 10 Yada 50 Kişiyi Hem 55 Bin Kişilik Stadda 100 200 Kişi Mi Fazlalık Edecek Stad Zaten Tv Den De Boş Görünüyor Adamlar Stad Sahibi Olmadan Stada Emir Veriyor Engelliler Özürlüler Alınmayacak Başbakan Duysun Bedava Verdiginiz Stada Devletin Başbakanlıgın Verdigi Belge ile Bile Giremiyoruz

Üye
    dserdar Avatarı

Son Giriş
    02.11-2016
    Saat
    14:23
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sakin olmak gerekir ilk maçlar bole sııntılı geçer, zaten daha sonrasında bu stadın dolması mümkün değildir. Bu engellemelerde aşılır diye düşünüyorum. İlk maça giden biri olarak gerçekten zorluk çektik bilet alma konusunda, ama şu düşünelim daha stat devredilmedi engelliler için herhangi bir görevli belirlenmedi soruları cevaplayacak bir yetkili bile yok doğru düzgün, şimdilik beklentileri düşük tutalım.

Üye
    gerald22 Avatarı

Gerçek Adı
    Ersin
    Son Giriş
    01.07-2017
    Saat
    04:18
    Yaşadığı Yer
    İzmir/Güzelyalı
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hangi devirde yaşıyoruz biz yaa? millet uzaya adım atıyor biz stada giremiyoruz..utandım kendimdende galatasaraydanda..

Yasaklı Üye
    saww Avatarı

Son Giriş
    17.09-2012
    Saat
    14:38
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

AB vatandaşı ya oradaki görevliler. Her kurala uydukları için bu kuralada uymuşlar.!
    Bir ülkede kurallara herkez uyuyorsa insanlar kurallara uymak zorundadır. Ama toplumda saçma sapan kurallar varsa o kurallara uyulmaz.
    Günde binlerce görevli görüyoruz. Kurallara uyan, tramvay yolundan araçla giderken yayalara çarpan görevli !..
    İçlerinde düzgün insanlarda olması hasebi ile fazla uzatmıyorum.

Üye
    BlueWorld Avatarı

Son Giriş
    03.06-2014
    Saat
    03:35
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

peki biletler engellilere nasıl verilecekmiş ? ücretli mi ? . eğer biletler engelliler için ücretsiz ise çok da büyütülecek bir olay değil bileti alırız gireriz.aslında olayı anlamadım engelliler neden alınmadı

Üye
    zozanax Avatarı

Gerçek Adı
    BaYram
    Son Giriş
    30.08-2017
    Saat
    23:27
    Yaşadığı Yer
    istanbul / kadıköy
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ewet arkadaşlar bugun bende gıttım ama malasef almadılar. kımsenın alınmayacağını söledıler (bıletsız) bız gırıyoruz dıger stadlarda dedım burda bıze böle sölendı dedı görevlı..hatta şöle dedım görevlıye bakın gazetecıler ve polıslerde bıletsız gırıyo açın dedım gırelım yanlışlık var burda engellıler zaten bıletsız gırıyo dedım.stad amırı kasetlerı ızlıcekmıs engellı dahıl herkes dedı... bende ensemı kaşıya kaşıya geldım eve. gs lı degılım ama olsun stadı merak ettım ayıp etıler.orada nıce zahmetlerle gelen tekerlıklı sandalyelı ınsan vardı.ınsallah bıdaha madur olmayız satad kapılarında.....

Üye
    UTOPYA Avatarı

Gerçek Adı
    Zeki
    Son Giriş
    04.11-2017
    Saat
    21:28
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Mağdur olunmaması için biletli uygulamaya geçildi zaten... Engellilere ayrılan bölümün kontenjanı var... Bu bölüme girebilmek için de ücretsiz bilet temin edilmesi gerekiyor... Biletler sayılı...

Üye
    A-KILIC Avatarı

Gerçek Adı
    •
    Son Giriş
    09.07-2017
    Saat
    17:44
    Yaşadığı Yer
    Tuzla, İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Abicim galatasaray resmi sitesinde bu konuyla ilgili defalarca açııklama yapti. Şöyleki stadın orda kartinizi göstermiceksiniz. önce ali sami yen nin oraya gidip gişelere başbakanlığın verdiği kartı gösterceksiniz. size BEDAVA Bilet verilcek: O biletle tt arena da maç izlemeye gidiceksiniz. yani randevu sistemi yapmiş gs Böylelikle stad kapısında kapı kaçda acılcak kaçda içeri gideceğiz alıncakmiyiz alinmicakmiyiz korkusuna son vermişdir....Umarım Yardımcı olmuşdurum ...

Üye
    surgungibi Avatarı

Gerçek Adı
    surgun
    Son Giriş
    17.09-2013
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

A-KILIC;
    Böyle Diyorsun da Bilet Almak için Tekrar ali Samiyene Döndük Bize Dediler Maç Günü Sabah 8-9 Gibi Gelin Biz 6-7 Gibi Kalkıp Ta Bagcılardan Güneşliden Bilmem Nerden Gidip Stada Bilet Almaya Gidelim Alacagımız Da Muamma Sonra Ya Maç Saatine Kadar Bekleyelim Stadin Orada yada Eve Gidip Sonra Maç Saati Bekleyek Geri Gelek Yolar Tam Çile Zaten Metrobus otobus Hele Motro Tam Biz işkence Aşşagı Yukarı Saga Sola AKtarma saglam insan Bile Zor Dayanır Otomatik Merdivenler Zirt Pirt Bozuluyor Stad Güzel Olmuş ama Yine Bir Dagın Başına Yine Plansız Yine Yolsuz Bir Yere Yapılmış Alel Acele Ne Diyelim Gideceklere ALLAH Sabır Versin Yardımcsı Olsun
    Türkiye Engelli Bir Ülke insanlarda ona engel Olmak için Elinden Geleni Yapıyor Sagolsun ..

Üye
    A-KILIC Avatarı

Gerçek Adı
    •
    Son Giriş
    09.07-2017
    Saat
    17:44
    Yaşadığı Yer
    Tuzla, İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Orda haklısın bak ama zamanla olcak bi durum şeyler. yoksa diğer türlüde çile idi her sey ...tuzladan mecidiyeköye giderdim stad kapısında bekle alcaklarmi almicaklarmi diye bazen alirlar bazen almazlardi
    seneye fb gibi olcak stad müdürlüğüne kartını vericeksin sonra ismin okunarak alıncaksın . sanırım bu sene böyle idare edeceğiz.

Üye
    ahmedd29 Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet
    Son Giriş
    09.02-2017
    Saat
    12:07
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Bende açılışa gittiğimde aynı sorunla karşılaştım.Orada engelli arkadaşlardan aldığım bilgiye göre sabah 10'da 50 tane bilet dağıtmışlar biletsizde seyirci almadıkları için malesef giremeden eve dönmüştüm.Bir Fenerbahçeli olarak F.B stadından dert yanarken Arena iyice berbat çıktı.Stadyumlar büyüyüp modernleştikçe özürlüler daha da gözardı ediliyor malesef.

Üye
    Kalbiselim Avatarı

Gerçek Adı
    abdül
    Son Giriş
    24.08-2016
    Saat
    19:31
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    2

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ileriki maçlarda düzelicektir herşey. sabredin.

Sayfa 1 / 7 12345 ... SonSon