Sayfa 7 / 7 İlkİlk ... 34567
Toplam 104 mesajın 91-104 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    garraro Avatarı

Gerçek Adı
    garraro
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    haklısınız bizim gibi sakatların ne işi var değil mi?
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: cicikıs Mesajı Gör
    Sakatların arenada ne işi var ya
    ben bimere şikayet ettim.
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: BlueWorld Mesajı Gör
    GS liyim ama gerçekten klüp şikayet edilmeyi hakediyor.Koskoca GS-FB derbi macında ( arenadaki) tekerlekli sandalyeliler için ayrılmış bölümde bir tane tekerlekli sandalyeli insan yok.Fotoğraflar da var elimde.

Bir de 88x2 tekerlekli sandalye kontenjanı var diyorlar.hakkımızı aramamız lazım.
    ts maçı için netin başında bekledim ve formu dolduran ilk 60. kişiydim yine çıkmadıhani formu dolduran ilk 260 kişiye veriliyordu bilet? ayrıca başka bir arkadaşım formu doldurduğunda 700. sıralarda imiş ona çıktı.bu nasıl iş. bir de ben aynı isimleri her listede görüyorum

Üye
    garraro Avatarı

Gerçek Adı
    garraro
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

çarşamba günü oynanan gs-ts maçında engelli tirübünündeydi.10 kişilik ayrılmış engelli tribününde sadece ve sadece tekerlekli sandalyede ben vardım. ve bu 10 kişilik engelli yerinde benden başka engelli de yoktu! ben zaten iddia etmiştim ve hala ediyorum ali samiyende en baba maçta tekerlekli sandalyeli en fazla 10 engelli görürdük. kockoca arenanın engelliler tarafından doldurulamayacağını hala iddia ediyorum.ancak bu bilet dağıtımında hala bir iş olduğunu düşünmekteyim.ama anlamadım!!!
    foto yükleyeceğim...

foto nasıl yükleyeceğim????

Üye
    Alulu12 Avatarı

Gerçek Adı
    KADİR
    Son Giriş
    13.04-2013
    Saat
    16:30
    Yaşadığı Yer
    Edirne, Turkey, Turkey
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hakkaten bu işte bi iş var bende gs-bjk maçı için doldurdum formu açıklandıktn 1,5 saat sonra ama adım listede yok

Üye
    ahmedd29 Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet
    Son Giriş
    09.02-2017
    Saat
    12:07
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Gs-Fb'nin oynadığı son maçta yayınlandıktan 20 dk sonra formu doldurdum ama ne hikmetse adım çıkmadı...

Üye
    ahmet2727 Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet
    Son Giriş
    27.09-2014
    Saat
    14:35
    Yaşadığı Yer
    gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba arkdaşlar arena stadıyla ibenim size bir sorum olacak ben tekerlekli sandalye ile stada gitmek istiyorum.Parayla bilet alıp içeride sıkıntı yaşama sansım ve böyle bir durum varmıdır.Yani parayla bilet alıp içerde rahat edebilecegim yerde sandalyeyle maçı izleyebilirmiyim?

Üye
    garraro Avatarı

Gerçek Adı
    garraro
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

ahmet2727;
    engelli bileti değil de normal numaralı bilet alıp stada girerseniz maçı izleme şansınız var.engelli tirübünleri boş oluyor.parayla satın aldığınız biletin koltuk numarasında değil de engelli tribünün de yada merdiven boşluğunda falan izleyebilirsiniz.ama kapıdakiler sen engellisin engelli bileti almamışsın giremezsin derlerse bilemem.

ahmedd29;
    tt arenada acayip bir sistem var.gs-ts maçına formu doldurduğumda 60. sıradaydım çıkmadı, gs-bjk maçına formu doldurduğumda 700. sıradaydım bilet çıktı...

Üye
    cenkfutbolcu Avatarı

Gerçek Adı
    mücait
    Son Giriş
    30.06-2015
    Saat
    15:26
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba arkadaşlar engellilere maç girişlerinin ücretsiz olduğunu duydum ben %44 ortopedik engelliyim fakat tekerlekli araba kullanmıyorum tt arenada maçları ücretsiz izleyebilirmiyim giden arkadaşlar varmı yardımcı olabilirmisiniz ??????

Üye
    emine1 Avatarı

Gerçek Adı
    emine
    Son Giriş
    29.11-2013
    Saat
    14:02
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Engelli Hizmetleri

Türk Telekom Arena'da, engelli misafirlerimiz ve refakarçileri için güney tribününde 88 adet, Pegasus (kuzey) tribününde 30 adet, doğu tribününde 29 adet ve batı tribününde 29 adet olmak üzere, toplam 176 kişilik yer ayrılmıştır.

Bu alanların tümü, tekerlekli sandalye kullanan misafirlerimizin de rahatlıkla giriş-çıkış yapabilecekleri ve refakatçileri ile birlikte oturabilecekleri şekilde tasarlanmıştır. Tüm tribünlerde engelli tuvaletleri mevcuttur.

Türk Telekom Arena'nın güney bölümünde engelli misafirlerimiz için ayrılmış olan sınırlı sayıda açık otopark alanı da bulunmaktadır.
    Bilet Temini
    Sınırlı sayıdaki ücretsiz engelli biletleri, maç günlerinde Türk Telekom Arena'daki gişelerden engelli kartları gösterilerek temin edilebilir. İhtiyaç duyan misafirlerimizin refaketçileri için de ücretsiz olarak bilet sağlanmaktadır.

Hatırlatmak isteriz ki, Türk Telekom Arena'ya sadece engelli kartı ibraz ederek giriş yapılması mümkün değildir.
    Giriş Kapıları
    Engelli misafirlerimiz, koltuklarının bulunduğu tribünlere göre aşağıdaki kapılardan Türk Telekom Arena'ya giriş yapabilirler:
    Güney Tribün: Güney/G3 Kapısı
    Pegasus (Kuzey) Tribünü: Kuzey/K9 Kapısı
    Doğu Tribün: Doğu/VIP 1 Kapısı
    Batı Tribün: Batı/VIP 1 Kapısı

ARAŞTIRDIM BİRAZ BU BİLGİLER İŞİNE YARAR BELKİ

Üye
    cenkfutbolcu Avatarı

Gerçek Adı
    mücait
    Son Giriş
    30.06-2015
    Saat
    15:26
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar %44 ortopedi engellisiyim 17 eylüldeki arenadaki gs-real maçına ücretsiz bilet alabilirmiyim bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşları bekliyorum ????????

Üye
    nurse1988 Avatarı

Gerçek Adı
    ÖZEL
    Son Giriş
    09.03-2017
    Saat
    21:34
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ya arkadaşım buraya konu açöaçagına, bir dilekçe yaz bakalım alım oluyormu olmuyormu.

İLGİLİ AİLE POLİTİKALAR BAKANLIGINA,SPOR VE GENÇLİK BAKANLIGINA,VE BAŞBAKANLIK MAKAMINA,

SAYGIN MERCİLER.,

ENGELLERİ KALDIRALIM DERKEN ENGELLEMELERE ENGEL OLAMIYORSUNUZ.BIRAKIN MÜZELERE SEBEST GİRMEYİ MAÇLARA BİLE GİREMİYORUZ.ANAYASANIN VE KANUNLARIN ENGELLERİ AŞAMADIGINI BİR KEZ DAHA GÖRÜYORUZ....BU SORUNLARIN EN KIISA SÜREDE GİDERİLMESİNİ ARZ EDERİM .....

YAZ GÖNDER

Üye
    ramazan68 Avatarı

Gerçek Adı
    ramzan
    Son Giriş
    26.11-2016
    Saat
    01:46
    Yaşadığı Yer
    aksaray
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ücretsiz giriş tüm stadlarda geçerli mi... yani buna nasıl başvuruyapabiliyoruz.adımları ne.. atıyorum kayseri-konya ankara g.saray maçlarına gidecem örnek..tüm özürlüler bundan faydalanabiliyor mu..

cenkfutbolcu;
    aynı cvbı bende bekliyorum..

Üye
    muSti_muSti Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    05.01-2016
    Saat
    20:41
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

olimpiyat stadından bilgisi olan varmı arkadaşlar bilet leri nerden nasıl temin edecez basbakalık kartıyla olimpiyata ilk kez gitmeyi düşünüyorum bjk gs maçına bilen var sana neler yapmam qerektigine dair cok sevinirim

Üye
    Hopee Avatarı

Gerçek Adı
    umut yildiz
    Son Giriş
    10.05-2014
    Saat
    23:35
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Benim Anlamadıgım Birşey var o Form salı gunlerı genelde çıkar galatasaray.org da ve denilen şu formu dolduruyosun bundaki onemlı olan sey basbakanlık veya aıle sosyal polıtıkalar bakanlıgı kartı (Kartlar değişiyor artık haberınız olsun) aıle sosyal polıtıkalar bakanlıgı kartı oluyor. Ben Salı gunu Doldurdum cuma gunu aksam 17:00'de baktıgımda Gs-fb Macı lıstesınde adım var mac gunu gıdıp bıletımı alıcam Sen o formu cuma doldurursan sansın tabıkı olmaz 260 kısılık yer verıyor cunku

Üye
    mutineer901 Avatarı

Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    23:36
    Yaşadığı Yer
    Konya/Ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Her maç için 84 normal engelli, 88 tekerlekli sandalye kullanan engelli ve refakatçisiyle beraber toplamda 260 kontenjan ayrılıyor.. TT Arena için engelli biletleri ile alakalı detaylı bilgiyi aşağıdaki linkte bulabilirsiniz.
    Engelli Biletleri ile lgili Duyuru - 01.04.2014 12:11 (KULP HABERLER) / Galatasaray.org

Sayfa 7 / 7 İlkİlk ... 34567