Sayfa 6 / 7 İlkİlk ... 234567 SonSon
Toplam 104 mesajın 76-90 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    bukim77 Avatarı

Gerçek Adı
    burak
    Son Giriş
    28.01-2017
    Saat
    13:18
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar başbakanlık kartındaki numarayı yazarken baştaki sıfırlarıda yazıyormuyuz yoksa sadece 5 haneyimi yazıyoruz ben 1-2 kere bilet aldım ama daha sonra çıkmadı cvp yazarsanız sevinirim

Üye
    Anti Oksidan Avatarı

Gerçek Adı
    @vni
    Son Giriş
    04.07-2017
    Saat
    00:50
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

bukim77, sen sıfırları da yaz kardeş, sonra sıfırları yazmadın diye bilet vermezler... gerekirse kendileri çıkarsın sıfırları...

fenerbahçe 1 aydır böyle bir uygulamaya geçmiş.. tabi haberim yok; geçen hafta hanıma "hadi FB-BJK maçına gidelim" dedim.. atladık gittik.. engelli girişine geldik, içerdeki görevli "biletsizler kesinlikle alınmayacak, boşuna beklemeyin" diyor.. 1 saat tartıştık kapı açılsın diye, görevli nuh diyor peygamber demiyor... stad müdürünü buldum, durumu izah ettim: bu uygulamanın 3-4 haftadır başladığını ve yapacakları bir şey olmadığını kibarca izah etti, sağolsun...

ama en azından ikinci yarı aç kapıları kardeşim, stad boş, dışarda 15-20 engelli kapı açılsın diye bekliyor.. "kesin talimat varmış, açamazmış"... yuh...!

engelli kişi maçtan en az iki gün önce bilet satış gişesine gidecek..
    sıraya girecek..
    saatlerce bekleyip biletini alacak..
    sonra evine gidecek..
    maç günü 2-3 saat önce gelecek...
    kapının açılmasını bekleyecek..
    kapı açılacak maça girecek..

ölme eşeğim ölme...
    engelliler için yaşamı kolaylaştıracağımıza, zorlaştırıyoruz...
    yapacaksan bir iyilik eziyet çektirmeden yap..!

yazıklar olsun böyle zihniyete...! (staddan ayrılırken bağırdığım gibi)...

Üye
    ahmedd29 Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet
    Son Giriş
    09.02-2017
    Saat
    12:07
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Ben Fb Bjk maçına bilet aldım.Bu kadar zor olmadı.Bilet gişesine öğlen 1'de gittim hiç kimse yoktu bileti rahat aldım.Maçada 45 dk kala stada geldim 15 dk sırada bekleyip içeri girdim.telekom tribünün üst katı full doluydu.

Üye
    garraro Avatarı

Gerçek Adı
    garraro
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

stadlara girebilen arkadaşlar, dışarıda bir gerçek var ve siz bunu görmek istemiyorsunuz. biz girdik gerisi ne yaparsa yapsın diyorsunuz.
    böyle bir uygulamayı savunuyormusunuz, engelliler için kolaylık mı oldu? onu söyleyin.
    ben ali samiyende rahat rahat maça giriyordum, en baba maçta en fazla 50 engelli oluyordu. şimdi koskoca tt arenaya giremiyoruz!!!

Üye
    Anti Oksidan Avatarı

Gerçek Adı
    @vni
    Son Giriş
    04.07-2017
    Saat
    00:50
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

atoksal'a katılıyorum..
    saroçoğlu stadında kartımı gösterip en az 100 maça girmişimdir...
    zaten kale arkası tribüne girebiliyoruz...
    girdiğim maçların hiçbirinde de bulunduğum yerde tıklım tıklım bir durum yoktu..

koskoca fenerbahçe kulübü engelli kontenjanından zarar mı edecek...
    önceden 100 engelli maça girebiliyorsa şimdi 20 engelli girebilecek, çektikleri çileler de cabası olacak...

bunun adı engelliye "maça gelme kardeşim" demektir.. bence başka bir açıklaması yok...

Üye
    garraro Avatarı

Gerçek Adı
    garraro
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

şimdi kayseri maçını izliyorum, tt arena da o kadar boş koltuk var ki, bir bizi sığdıramadılar stada. yazıklar olsun...o stada giderim engelli bileti de alamazsam, ortalığı ayağa kaldırırım bende.

Üye
    ahmedd29 Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet
    Son Giriş
    09.02-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Bilet işinin tek bir iyi tarafı var o da maça erkenden gidip sıra beklermiyorsunuz.Buna karşılık sıkıntılı olan 2 gün önce zaman bulup stada git,bilet al...
    Bilet verirken 250 kişilik liste yapıyorlar,stada girerken de bu listedn adını bulana kadar bekleyip duruyorsun haliyle sıradakilerde sabırsızlanıyor.Halbuki sıra numarasını biletin üzerine yazsa hiç sorun kalmayacak...

Üye
    mert10 Avatarı

Son Giriş
    17.02-2012
    Saat
    17:35
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar merhaba.birşey öğrenmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirm.Benim babam ayağından özürü var.% 40 engelli kartı da var.Fakat futbolla hiç alakası yoktur.Onun kartıyla bilet alıp maça gidebilir miyim ? Bir sorun olur mu sizce ? 17 yaşındayım malum öğrenciyim para sıkıntısı oluyor

Üye
    ahmedd29 Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet
    Son Giriş
    09.02-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Mert giremezsin.Girişte kimlik kontrolü yapıyorlar...

Üye
    papiraov Avatarı

Son Giriş
    22.11-2015
    Saat
    13:33
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar bence bu bilet işini günü birlik yapsalar .mesala siteden hafta içi kayıt yaptırıyoruz ya.işte diyelim ki ilk 250 kişi kabul ediliyor.işte ilk 25o kişiye bilet ya internetten verilir ya store mağazalar aracılığıyla yada stadtan maç günü verirler.gel git olayı olmaz.taşra şehirlerden gelenler de var.bunu nasıl gündeme getiririz oda klup sitelerine mail aracığıyla herkes söyleyecek.ancak sorun böyle çözülür.birde gençlik spor bakanlığına bildirerek.engelli fedearsyon aracılığıyla.yoksa burda konuş konu havada kalmış kim duyar ilgilenir.

Üye
    sdurgun Avatarı

Gerçek Adı
    selahattin
    Son Giriş
    16.01-2014
    Saat
    01:34
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

türkiye geneli özürlü bireylerin sdata girmesi biletsiz sadece bunu galatasaray uyguluyor her sdatta özürlü bölümü var ve bunun bir kapasıtesi var evet sdatlar boş duşun seni biletli bir bireyın yerıne oturtulduğunu başina bir olay gelirse o klup resmen yanar bazen hep kendi penceremızden bakmıyalım olaya şundan şikayetçi olabılırız özürlü bolumune özürlü olmayan kişiler alınıyor ben çok gördum özürluden çok özürlü olmayan insanlar giriyor benım yüzde 80 özürlü raporum var maça girerken refakatçi giremiyor yanımda nedenini sorduğumda tekerleklı sandalyeye bağli değilsin diyor ama tekerlekli sandalyeli birinin arkasından 3 4 kişi beleş giriyor oda kapidakı güvenlikçilerin olayı

ayrıca galatasarayın kendi sahasında oynayacaği maçların biletlerı satışa çiktığinda duyuru yapiliyor genellikle maç günü şurdan özürlülere bedava bilet verılçek sınırlı sayıda dıye galatasaray resmi sitesını takıp edın biletınızı nereden ne zaman alaçağinizi öğrenırsınız

Üye
    cicikıs Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    14:31
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    41
    Verilen Beğeniler
    29

Sakatların arenada ne işi var ya

Üye
    ibrahimm Avatarı

Son Giriş
    01.12-2013
    Saat
    22:16
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bjk İnönü stadında durumlar nasıl? Bugünkü A.Madrid maçına nasıl girebiliriz?

Üye
    BlueWorld Avatarı

Son Giriş
    03.06-2014
    Saat
    03:35
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

GS liyim ama gerçekten klüp şikayet edilmeyi hakediyor.Koskoca GS-FB derbi macında ( arenadaki) tekerlekli sandalyeliler için ayrılmış bölümde bir tane tekerlekli sandalyeli insan yok.Fotoğraflar da var elimde.

Bir de 88x2 tekerlekli sandalye kontenjanı var diyorlar.hakkımızı aramamız lazım.

Üye
    Engel_Sizsiniz Avatarı

Gerçek Adı
    Soner
    Son Giriş
    01.05-2012
    Saat
    18:19
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Engelli Biletleri İle İlgili Duyuru
    · Her maç için talep formu maçın oynanacağı tarihten altı gün öncewww.galatasaray.org’da yayınlanır.· Formu dolduran ilk 260 kişi bilet almaya hak kazanır. İlk 260 kişinin isminin bulunduğu liste oynanacak maçtan iki gün önce www.galatasaray.org’da yayınlanır.· Listede ismi bulunan kişiler, kendileri veya bir yakınları aracılığı ile Başbakanlık Engelli Kimlik kartı fotokopisini de yanlarında getirerek , maçtan bir gün önce 10:00-17:00 saatleri arasında TT Arena Aslanlı yolda bulunan bilet gişelerinden biletlerini teslim alabilirler.· Engelli bilet dağıtımında usulsüzlük yaptığı tespit edilen kişilerin isimleri, tespit edilen maç dahil başvuru yaptığı bütün maçlarda listeden silinecektir ve haklarında yasal işlem başlatılacaktır.· Bir kişi , en fazla listede ismi bulunan iki kişi adına bilet teslim alabilir.

Sayfa 6 / 7 İlkİlk ... 234567 SonSon