Sayfa 3 / 7 İlkİlk 1234567 SonSon
Toplam 104 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    selcuksoray Avatarı

Gerçek Adı
    Selçuk
    Son Giriş
    09.09-2015
    Saat
    14:36
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    iskocyalim tesekkür ederim...verdiğin bilgi için...

Üye
    kütüphaneci34 Avatarı

Gerçek Adı
    Fatih (Cinciali)
    Son Giriş
    19.09-2013
    Saat
    16:12
    Yaşadığı Yer
    Gebze/Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar önce bi araştırın. Herkes bir şey söylemiş. Az önce aşağıda belirttiğim numaralardan stadı aradım. Başbakanlık Engelli kartım var, buca maçına nasıl gidebilirim diye sordum. Güvenlik " Bugün saat 11:00-14:00 arası Mecidiyeköydeki klüp binasında engelli kartı olan vatandaşlara ücretsiz bilet dağıtımı yapılacak." dedi.

Aslında bu uygulama şuan bu şekilde işlemekte. Yani maçtan önce Engellilere Ali Sami Yen stadının oradaki gişelerde ücretsiz bilet dağıtılıyor. Daha önce aradığımda da Ajax maçı için aynı uygulama yapılıyordu. Bundan sonrada böyle olacaktır.

Evet biletsiz giremeyeceksiniz ama ücretsiz biletinizi zamanında ilgili yerden alabiliyorsunuz. Keşke daha önce öğrenseydim biletimi gider alırdım. Şimdi Tuzla'dan mecidiyeköy'e 40 dakikada gitmek mucize. Ben de bilet almayı düşünüyorum 30 TL imiş.

tt arena telefon no numarası iletişim..
    Turk telekom arena stadı icin telefon numarası yada iletisim bilgileri.tt arena ziyaret etme fırsatı arayan arkadaslar stadı ziyaret icinde gorme sansınız var..
    TT Arena iletisim adresi ise :
    Tel: (212) 273 28 50
    İdari İşler Faks: (212) 273 28 58
    Mali İşler Faks: (212) 273 28 59
    Reklam ve Pazarlama Tel: (212) 274 45 55
    Reklam ve Pazarlama Faks: (212) 274 96 36

Üye
    selcuksoray Avatarı

Gerçek Adı
    Selçuk
    Son Giriş
    09.09-2015
    Saat
    14:36
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Verdiğin detaylı bilgiler için teşekkürler.çok yardımcı olacaktır bu bizlere...

Üye
    mehmetbtunca Avatarı

Son Giriş
    03.09-2015
    Saat
    10:55
    Yaşadığı Yer
    istanbul/maltepe
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Sınırlı sayıda engelli bileti bugün (18 Şubat 2011 Cuma) 12.00-14.00 saatleri arasında Ali Sami Yen Stadı – çadır yanında yer alan kulüp merkezi girişinde engelli kartları gösterilerek temin edilebilecektir. Maç günü statta engelli bileti teslimatı yapılmayacak ve bileti olmayan engelli seyircilerin girişine izin verilmeyecektir.

KAYNAK:Bucaspor Ma Biletlerinin Sat Devam Ediyor - 15.02.2011 12:00 (SPOR TOTO SPER LG) / Galatasaray.org

Üye
    Levent54 Avatarı

Gerçek Adı
    Levent Karagöz
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    00:22
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    26
    Verilen Beğeniler
    0

Sayın arkadaşlar, bilet alacak parası olmayanları kastedmiyorum ama engelliyiz diye her yere bedava girme talebimiz olmamalı. Bizim talebimiz insan gibi maca girmemiz sağlansın istiyoruz. Araçımızla park ediyorsak özel park yerimizin korunmasını, özel bir kapıdan içeri alınmamızı, adam gibi bir yerden (ayrılmış yerde olmayabilir) macı yakınlarımızla seyretmeyi istemeliyiz. bu bahsettiğim imkanlar sağlanmassa hakkımızı arayalım.Ben geçen bin yazımda olimpiyat stadında çektiklerimi anlatmıştım.sanırım okumuşsunuzdur. Bir insan olarak çektiğiklerimden utandım. Gerekli yerlere baş vurdum bazı yanıtlar geldi hepsini toplayıp sizlerede bildireceğim.

Üye
    aferits Avatarı

Gerçek Adı
    Ferit
    Son Giriş
    23.10-2017
    Saat
    21:37
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Konu bireysel düşünüp hiçbir takım avukatlığına soyunmayınız.
    Burda konu engellinin hakkının kısıtlanması yok sayılması.
    Neden bilet almak için sakat sakat mecidiyeköye (ki bilet alma garantisi yok bence) ordan stada bir sakat için kolaymı bu ordan oraya sürüklenmeler.
    Teknoloji devrinde taş devri işleri yapmanın bir alemi yok.
    İnternetten müracaat hakkı veririsin kişiler T:C kimlik ve Başbakanlık kartının numarasını yazarlar stada giriştede bu bilgiler kontrol edilerek insanları
    üzmeden rencide etmeden sefil etmeden stadyuma alırsın.
    55 bin kişilik stadda sakatlara ayrılan kontenjan lafı ise gerçekten insanlık dışı.
    Önemli olan sakatların haklarının gaspedilmesi ordan burdan mazaret üretilmesin.
    Bugün stada girmek isteyen sakatların hakları gasp edilirken susarsın veya göz yumarsın yarında seninle ilgili bir hak gasp edildiğinde kimseden
    yardım bulamazsın.
    Sakatın her hakkının gasp edildiğinde tek yürek olamdıkça daha çok hakkımızı tırpanlarlar.

Üye
    ahmedd29 Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet
    Son Giriş
    09.02-2017
    Saat
    12:07
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar bilet almaya gidenler varsa acaba ne kadar bilet dağıtılıyor bir başka deyişle kontenjan ne kadar?
    Beşiktaş İnönü stadına girişler kolay oluyormu Fenerbahçe maçına gitmeyi düşünüyorum da.....

Üye
    MUR37 Avatarı

Gerçek Adı
    murat tosbıyık
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    12:17
    Yaşadığı Yer
    kastamonu
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    0

bu nedemek öyle bir konuşuyonuzki sanki kahve muhabbeti konuştuğunuz insanlar engelli zaten bu vatandaşın evinden çıkması bi eziyet yok alisamiyene git yok şuraya git hergün talihsiz bir şekilde bu sınıfa giren insanlar var eee ne olacak şimdi ayrıca o kartın ne anlamı var sanki bakkaldanmı aldı bu kadarıda pes allah akıl fikir versin burada bile muhalefet yapılıyo ne diyeyim allah akıl fikir versin
    be kardeşim bu site niye var yardımlaşmak için eee siz ne yapıyonuz yok şu yok bu kardeşim benim kartım var ve üzerinde koskoca %93 yazıyor bunun anlamı ne bunuda anlamıyacaklarsa yuh ben kastamonuda oturyom diyelim bu hafta istanbula geldim maç gidip kafamı dağıtayım dedim yani yapamıcaz allah belasını versin böyle türkiyenin yazıklar olsun
    insanca yaşamayı hak etmiyomuyuz biz bu nasıl adalet araba alacan bedensel engellisin otamatik fites araba alacam neymiş 1600cc olacakmış sanki ben f1 girecem ne diyeyim

Üye
    teamaker Avatarı

Gerçek Adı
    Yusuf
    Son Giriş
    23.07-2013
    Saat
    16:14
    Yaşadığı Yer
    İst- sultangazi
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar bende, Galatasaray-Buca maçına yeğenimle beraber gitmek istedik. Nerden bilelim böyle uygulama var. Maalesef bilet olmayınca özürlü kartının bir hükmü yok. Nedense bu iş hep T.t arena da Bu arada UEFA maçlarına gidecek arkadaşlar (önümüzdeki yıllarda İnş.) enaz %95 Uefa kriteriymiş Engelli yanındaki refakatlinin olması. Ama yalnız girerseniz sorun yok. A kılıç kardeşime de teşekkür ederim aydınlatıcı bilgisinden dolayı.

Üye
    demir yumruk Avatarı

Son Giriş
    25.06-2013
    Saat
    23:35
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ne desem bilmem ki her zaman itilen kakılan biz engelliler oluyoruz ne zaman insanca muammele göreceğiz
    buda bir muamma inşaallah en kısa zaman içerisinde bu karmaşıklığı çözerlerde biz engellilerde şikayet etmeden
    bu şaheser stadımıza sorunsuz bir şekilde gireriz takımızı desteklemek bizlerinde hakkı 52 bin küsürlük statta biz engellilere yer
    yoksa yazık

Üye
    dr.weaver Avatarı

Gerçek Adı
    Tekin
    Son Giriş
    06.11-2012
    Saat
    16:43
    Yaşadığı Yer
    Zonguldak (Bazen İstanbul)
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    2

en sonki fener maçı için sabahın köründe kulüp binasına bilet almaya gittim, belkide 100 tane engelli arkadaş vardı ve herkes dışarıda isyan etmiş durumdaydı. gazeteciler gelip röportaj yaptılar halimizi gördüler. sonuç olarak bilet alamadan döndüm. yazıklar olsun size, 55bin kişilik stadyuma engellileri işkenceyle alıyorsunuz........... (noktaları siz doldurun)

Üye
    apocan14 Avatarı

Gerçek Adı
    a.aziz uludağ
    Son Giriş
    04.10-2015
    Saat
    11:43
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Derbi maçlara biraz zor bulursunuz ama ben son maçlar agittim hiç bir zorluk ile karşılaşmadım paşa paşa maçımı seyrettim.
    150-200 bilet vardı 10 kişi gelmiştik en son kaımpaşa maçına

Üye
    surgungibi Avatarı

Gerçek Adı
    surgun
    Son Giriş
    17.09-2013
    Saat
    22:49
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

inönüde Başbakanlık Karti ile Alıyor Diyor Bizim Güvenlikci Arakadaş Fener Stadında Da Gidip içerden Müracat Ediyormuşsun. Son Tt Arena Ne Oldu Bilmiyorum Ama Zorluk Cikarmamalılar Engellilere iyice Engel Olmasalar iyi Olur..

Üye
    apocan14 Avatarı

Gerçek Adı
    a.aziz uludağ
    Son Giriş
    04.10-2015
    Saat
    11:43
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

tt arenada zorluk yok Statın kenarında Ali Samiyen Kompleksinden en baştaki stanttan alıyorsun sıra bile yok biraz erken gidersen sorun olmuyor imza karlığında biletini alıyorsun seyrediyorsun.
    bilet ile istediğin yere gidebilirsin normalde kale arkası en alt sağdan veriyor numara orayı gösteriyor ama ben 2. yarı kale arkası en üste gittim çok güzel bir manzara idi.

Üye
    surgungibi Avatarı

Gerçek Adı
    surgun
    Son Giriş
    17.09-2013
    Saat
    22:49
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sezon Açılsında Deneyek Bakalım .

Sayfa 3 / 7 İlkİlk 1234567 SonSon