TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    efe0334 Avatarı

Son Giriş
    26.07-2022
    Saat
    13:29
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba Bir Sorum Olacak Sizlere Ben Beşiktaşlıyım Ve Kombine Almak İstiyorum Kombine Alımında Engelli İndirimi Sağlanıyor Mu %40 Engelli Bir Vatandaşım Kombine Alımında İndirim Sağlanır Mı Sağlanıyorsa Yüzde Kaç İndirim Sağlanıyor Bilen Varsa Cevap Yazarsa Sevinirim

Üye
    cardinals Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    12:13
    Yaşadığı Yer
    Eskişehir
    Alınan Beğeniler
    78
    Verilen Beğeniler
    76

Beşiktaş'ı bilmem ama ben Eskişehirspor'un maçlarına bedava gidiyordum. Yalnız maçtan önce her maç için kayıt yaptırmak gerekiyordu. Kombine için böyle bir uygulama var mı bilmiyorum. Muhtemelen olmayacağını tahmin ediyorum ama yine de kulübü arayıp bir sormak lazım.

Üye
    OĞUZATAY Avatarı

Gerçek Adı
    Emrah
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:03
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1.100
    Verilen Beğeniler
    482
    Blog Mesajları
    77

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhaba, ben de Beşiktaşlıyım. Bildiğim kadarıyla maalesef engelliler için kombine bilet indirimi yok. Fakat "Passolig" varsa, maçlara kulüp sayfasından başvuru yapabilirsin; bilet çıkarsa maça gidebilirsin. Hatta refakatçi de götürebilirsin ama Passolig'i olması şartıyla.