Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Cloud. Avatarı

Gerçek Adı
    Enes
    Son Giriş
    16.03-2017
    Saat
    20:43
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bugün bitiyor ama koskoca forumda baslık yok.

Rio2016 hakkında fikri,yorumu elestırısı , favorı sporu , sporcusu olan yokmu

ben yazayım biraz..

trt3 spor u elestrmem lazım. oyunları tamamen vermedi. atletizm gördük ne zaman açsak...
    bide avrupa ligi macları baslayınca yıne futbol doldu kanal.. yazık etti. herneyse

TRden 65 sporcuyla katıldık sanırım iyi rakam dıyolar. iki altın madalyamız var masa tenısı ve halterde.
    tum sporcuları tebrık etmek lazım , oraya kota almak büyük basarı zaten...

oyunlarda bisiklette elbisikleti ,ts basketbol, ampute ve görme engellı atletlerin 100 200m yarışları , boy kısalığı olanların gülle atması beni çok sardı.
    çok ıstesemde kano ve yelken izleyemedim.

paralimpik oyunları ağır engel gruplarına daha az yer verılıyor dıye elestırıler yaygın. bende katıldım buna. biçok yarışta bu sporcuların engeli ne dedım kendı kendime.

Üye
    Sema Avatarı

Gerçek Adı
    Sema
    Son Giriş
    23.03-2017
    Saat
    11:17
    Yaşadığı Yer
    A.
    Alınan Beğeniler
    14
    Verilen Beğeniler
    4
    Blog Mesajları
    28

Bu ülkede o kadar zor koşullar altında yaşamak zorunda bırakıldı ki engelliler, bize her gün paralimpik olimpiyatı, hepimiz kendi çapımızda dünya rekoru kırıyoruz, o yüzden ilgi az diyorum.

Üye
    exelans Avatarı

Gerçek Adı
    Gökhan
    Son Giriş
    22.03-2017
    Saat
    16:11
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    1

bende oturarak voleybol sporcusuyum evet dediklerinize katılıyorum trt sadece atletizm verdi onlarda nasıl engelli bende çözemedim biz oturarak voleybol sporu ülkemize yeni geldiği için kota alamadık ama hayalim oralarda oynamak

Üye
    naser34 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    21:11
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ben bedensel engelliler okçuluk milli takım sporcusuyum. brezilyada 5 oldum. trt yayın haklarının son dakikaya kadar beklemesi sonucu yayınları çok kötü planladı bir çok branşı vermedi benim bildiğim kadarıyla okçuluğu vermedi atıcılığı vermedi bir tek kamera ile katıldık 14 15 branşa bir ekip gülermisin ağlarmısın.
    Arkadaşlar sizlere tavsiye mutlaka bir spor yapın size ne kadar faydasının olacağını hayal bile edemezsiniz. bunun için http://www.tbesf.org.tr adresinden size engelinize uygun branşı seçin size yakın kulüp var mı araştırın
    mesela okçuluk bayan w1 bayan branşında türkiyede sporcu yok istanbulda yaşayan hafif tetraplejik kendi ihtiyaçlarını karşılayabilen bayan arkadaşların okçuluk sporu yapmak isterlerse milli takıma girmek için çok çaba sarfetmeleri gerekmiyor. ilgilenen arkadaşların okçular vakfı spor klübüne müracaat etmelleri yeterli