Sayfa 5 / 7 İlkİlk 1234567 SonSon
Toplam 93 mesajın 61-75 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    serhat0691 Avatarı

Gerçek Adı
    serhat çelik
    Son Giriş
    28.04-2015
    Saat
    11:04
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Galatasarayda Engelliler için resmi sitesinde başvuru açıyor maç bileti satışa sunulurken engelliler içinde bir kontenjan açıyorlar ve liste yayınlanıyor listede ismin varsa engellinin kendisi veya yakını Başbakanlık Engelli kimlik kartı ile bilet gişesinden biletlerini alabiliyorlar.

Üye
    FaCia Avatarı

Gerçek Adı
    FaCia
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Karabuk
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Karabükte Engell Kimlik kartımızla (BAŞBAKANLIK'IN VERDİĞİ) KARTLA TÜM MAÇLARA ÜCRETSİZ GİREBİLİYORUZ

Üye
    birkan01 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    5

Mahalesef her yerdeki polisler yeterince bilinçli değil. Bursadaki maçlara gidiğ raporumu gösterdiğim halde sen engelli değilsin dediler. Engelli olmak için yürüyemiyor olman gerek dediler tekerlekli sandalye bul engelin olmasa bile alırız ama böyle alamıyorlarmış

Üye
    İşteGidiyorum Avatarı

Son Giriş
    24.09-2016
    Saat
    16:23
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Başlıkta belirttiğim gibi arkadaşlar. %49 raporum ile, Fenerbahçe'nin maçlarına ücretsiz girebilir miyim? Araştırdım ama güncel ve net bi sonuca ulaşamadım. Lütfen yardımcı olun ve neler yapmam gerektiğini söylerseniz sevinirim..

Üye
    muhendis3232 Avatarı

Son Giriş
    09.03-2017
    Saat
    13:01
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

tekerlekli sndalyedeysenz girebilirsiniz

Üye
    İşteGidiyorum Avatarı

Son Giriş
    24.09-2016
    Saat
    16:23
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hayır tekerlekli sandalye kullanmıyorum. Sadece bu şekilde ki engelli arkadaşlara mı bu ücretsiz maç olayı? Bundan emin misiniz? İlk kez sizden duyuyorum o kadar araştırma yaptım.

Üye
    birkan01 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    5

İşteGidiyorum;

Ben bizzat kendim gittim Bursaspor'un maçına güvemlik aynı böyle dedi. '' tekerlekli sandalyeniz yoksa içeri almayız. tekerlekli sandalye ile gel raporun olmasa bile iyi olsan bile alırız. ''

klübe telefon açarak net bir bilgiye sahip olabilirsiniz.

Üye
    Since1905OnLyGS Avatarı

Gerçek Adı
    Nezihe
    Son Giriş
    21.08-2017
    Saat
    12:46
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1
    Blog Mesajları
    2

Güvenlik görevlisi iyi birisi ise normal tribüne bile ücretsiz girebiliyorsun ki ama erken gidip derdini anlatmak lazim Antalyaspor - GALATASARAY maçlari için. Onun dişinda GALATASARAY.org'da derbilerde isim isim liste yayinliyorlar ki bence çok mantikli sonuçta belli bir kapasite var ve mağdur olmamak için hizli davranan ilk 200'ü aliyorlar diye hatirliyorum. Ama ultrAslan'la maç izlemenin tadini hiçbir şey vermiyor. İzlemiyorsun çünkü yaşiyorsun maçi
    Ama ben genelde parasini verir bilet alirim böylede bi safim işte (ya da işimi sağlama almayi seviyorum) hem de Antalyaspor'un tüm firsatçiliğina rağmen.

Forum Moderatörü
    sarasota Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    32
    Verilen Beğeniler
    13

arkadaşlar böyle saçmalıkmı olur illaki tekerlekli sandalye şart değil engelli kartınızın olması yeterli ama belli bir kontenjan var tabi o sınırı geçerse almazlar

Üye
    EFSANE_52 Avatarı

Gerçek Adı
    Yusuf
    Son Giriş
    08.12-2017
    Saat
    14:05
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba arkadaşlar ,
    özellikle galatasaray tüm iç saha maçlarına ücretsiz olarak nerdeseyse hepsine gitmişimdir.başbakanlık engelli kartı her stadta geçer.fakat engelli limiti var.şimdi bütün byük kulüplerin (gs,fb,bjk) kendine göre bir sistem uyguluyorlar daha rahat olsun ve kargaşa olmasın diye.
    Galatasaray sitesinde form açıyor ilk 260 kişiyi alıyor ve sitede yayınlıyor isimlerini ismin varsa gidiyorsun biletini alıp stada giriyorsun.
    Ama bildiğim kadarıyla artık engellide olsan passolig kartı alman lazımmış.biletler o karta tanımlıyormuş.
    Herkes tuttuğu takımı arayıp bilgi alabilir.

Üye
    mayk552 Avatarı

Gerçek Adı
    mücahit
    Son Giriş
    12.09-2017
    Saat
    19:32
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sa bende aynı tepkiyi gördüm adama engelliler maça refaketçiyle gidebilirmiyi bırak engelliler maça gidebilirmi diyorum adam bana diyoki passolig kartın varmı gereksizleri bostan korkulugu gibi koymuşlar oraya yatıyolar boş boş iş yapıyolar gerekli yerlere başvurucam öncelikle imza kampanyası başlatalım bu daha şey olur ayrımcalıktan bıktım artık insan yerine koymuyo hayvan herifler

bilgimi alacam geçen gün aradım ne açan var ne bakan telefona dalga geçiyolar kardeşim passolig kartıda var şakamı yapıyolar gittim stada dalga geçer gibi laf yapıyolar kafasına 2 tane çakacaktım zor tutum kendimi

Üye
    polat26gs Avatarı

Gerçek Adı
    gürkan
    Son Giriş
    13.04-2016
    Saat
    13:45
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Herkese merhaba arkadaşlar.

Galatasaray taraftarı olarak izlediğim yolu kısa ve öz şekilde anlatayım.

Öncelikle passolig kartı almanız gerekiyor. Passolig sitesinden istediğiniz türdeki bir karta başvurun, ben passolig kredi kartı aldım.

Galatasaray kulubü TTArenadaki maçlar için maç gününden 3-4 gün önce resmi sitelerinden o maç için engelli başvuru formu doldurma ilanı çıkartıyor. Formda başbakanlık kimlik kartının seri numarasınıda istiyor. Refakatçı isteyip istemediğinizi soruyor. İstiyorsanız refakatçınızın ismini ve tc kimlik numarasını giriyorsunuz BURAYA DİKKAT refakatçınızında passolig kartı olması gerekiyor

Ardından yine Galatasaray kulubü resmi sitesinden maça girmeye hak kazanan engelli kişilerin ve refakatçıların isimlerini yayınlıyor. Bu sayı Galatasaray kulubünde 260 kişi ile sınırlı.

İsmininz çıktı ise maç günü 10.00 ile 18.00 arası arenadaki gişeden (bu gişe engelli gişesi diye ayrılmış en sondaki gişe) sıra beklemeden alıyorsunu. Gişeye gittiğinizde kendinizin passoligini refakatçınızın passoligini ve başbakanlık kimlik kartını gişe görevlisine vermeniz gerekiyor. Passolig kartlarına tanımlama yapıp size geri veriyor ve sorunsuz şekilde maça girebiliyorsunuz.

Ben iki hafta önce olan Galatasaray - Sivasspor maçına yanımda refakatçı ile birlikte bu şekilde girdim. Yer olarak en ön 5. sıradan orta koltuklardan yer vermişlerdi. Ayrıca tekerlekli sandalyeli kişiler için ayrı yerler ve hemen yanlarında refakatçı için birer adette koltuk bulunmakta.

Umarım biraz yardımcı olmuştur sizlere.

Üye
    Furkan_81 Avatarı

Gerçek Adı
    Furkan
    Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    15:30
    Yaşadığı Yer
    DÜZCE
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    42
    Blog Mesajları
    1

@polat26gs Hocam merhaba ben geçen hafta perşembe günü ilimizde bulunan İl Sağlık Müdürlüğünden çıkarttım ama üzerinde Başbakanlık Kimlik Kartı yazmıyor ...

T.c Aile ve Sosyal Poliitikalar Bakanlığı > Engelliler İçin Kimlik Kartı yazıyor ..

Arkasında ise 5 maddelik kullanım şartları yazıyor ve hemen altında bir seri numarası var '' AA 6..... '' yazıyor 6 haneli rakam şeklinde ... Galatasaray için internet sitesinde doldurulan formda istenen BOİB KK SERİ NO o mu acaba ..?

Üye
    polat26gs Avatarı

Gerçek Adı
    gürkan
    Son Giriş
    13.04-2016
    Saat
    13:45
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@FURKAN_81

Merhaba dostum. Sanırım 2014 yada 2015 yılından itibaren T.C Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'ından çıkartılan kartlar veriliyor ve bu ibare yer alıyor. Diğer karttan hiçbir farkı yok. Formda istenen BOİB KK Seri No ise tam tahmin ettiğin gibi AA ile başlayan ve 6 haneli bir rakamdan oluşan kısım. Bendeki Başbakanlık kartı ve seri numaramda AA ile başlıyor. Bunu yazacaksınız. Maç günü gişeye de bu kartınızı ibraz etmeniz gerekecek.

Üye
    Furkan_81 Avatarı

Gerçek Adı
    Furkan
    Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    15:30
    Yaşadığı Yer
    DÜZCE
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    42
    Blog Mesajları
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @polat26gs

Saolasın hocam .. Bu sene geçti artık ben seneye hazırlık yapıyorum Daha passolig almadım falan bir kaç tane işimiz var bakalım hayırlısı ..

Sayfa 5 / 7 İlkİlk 1234567 SonSon