Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    akdoganberkay Avatarı

Gerçek Adı
    Berkay Akdoğan
    Son Giriş
    03.02-2016
    Saat
    14:58
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba saygı değer büyüklerim ve küçüklerim.Bedensel engelliyim sol kolumda doğuma bağlı(doktorların hatası) sinir zedelenmesi oldu ve sol kolumun işlevinin büyük bir kısmını ne yazıkki kaybettim.Günlük işlerde kullanamıyorum ve sakat kaldı..Ben Fenerbahçenin stadında ücretsiz maça girebilirmiyim ? Sanırım 4 sene önceydi Fenerbahçe Şehrime gelmişti girmek istediğimde sadece tekerlekli sandalyeli engelli taraftarların ücretsiz girebilceğini söylediler.Stadı aradım bu konu hakkında tam bilgi alamadım.BAŞBAKANLIK Engelli kartım ve raporum ile ücretsiz girebilirmiyim ? Yardımcı olursanız sevinirim.

Üye
    Ali_Gs Avatarı

Gerçek Adı
    Ali
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:31
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

@akdoganberkay

tabi ki girebilirsin engel oranın %40 ve ya üzerinde ise kendine Passolig kartı çıkart maç günü stadın önünde ücretsiz engelli biletini al engelli kimlik kartınla beraber gideceksin tabi benim engelim ortopedik değil fiziksel olarak engelli olduğum belli değil ben en az 10 maça gittim bu şekilde engelli olarak bana sadece tekerlekli sandalyede olman lazım deselerdi kıyameti koparırdım yok öyle bir şey

Üye
    birkan01 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    14
    Verilen Beğeniler
    5

3-4 sene önce hiç bilet almadan polisler direk seni engelli girişinden sokuyordu. Bende raporumla beraber ordan girmeyi denedim fakat ordaki polisler tekerlekli sandalyen yoksa seni içeri alamayız dediler. tekerlekli sandalyen olunca raporun olmasa bile alırız dediler. Şimdi passolig geldi polislerle işin olmadan direk girebiliyorsun içeri gişeden raporun ile kartına dolum yapıyorsun ve içeri giriyorsun. Her takımın belirli bir saati var yani bilet satış saatı o saatte gitmen lazım belirli bir kontenjan var herkesi almıyorlar.

Aşağıdaki gibi bir açıklama yapılıyor resmi siteden Bursaspor için Bilgiler kısmında engelli vatandaşlar için açıklamalar mevcut.

Bursasporum.com | Bursaspor Bamsz Taraftar Platformu!

Üye
    akdoganberkay Avatarı

Gerçek Adı
    Berkay Akdoğan
    Son Giriş
    03.02-2016
    Saat
    14:58
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Şimdi tekerlekli sandalyede olup yada olmamanın önemi yok yani ? Teşekkür ederim

Üye
    Ali_Gs Avatarı

Gerçek Adı
    Ali
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:31
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Yok tabiki engelli olman ve passoliginin olması yeterli