Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yparay Avatarı

Gerçek Adı
    Yılmaz
    Son Giriş
    30.10-2016
    Saat
    22:06
    Yaşadığı Yer
    kırklareli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    öncelikle merhabalar arkadaşlar isimim yılmaz hastalık teşisim konulalı 4 yıl oldu.yaklasık 10-15 kilo fazlam var bende body building yapmayı düşünüyorum.

buraya yazmamdaki amaç benim gibi tip1 diyabetli olup body building yapan arkadaşlardan tecrübe kazanmak ve bilgi edinmek konuya hakim arkadaşlar varsa ister buradan ister cep numaramdan(05433159900) ulaşırlarsa cok memnun olucam

korkuyorum aslında Hipoglisemi gecirmekten daha basıma gelmedi netten birkaç video izledim daha cok dikkat ediyorum.bir yön bulmam için tecrübe önemli...

şimdiden teşekkür ederim...

Üye
    hatti Avatarı

Son Giriş
    22.05-2015
    Saat
    10:31
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

insülin miktarını düşürüp fitnessa gitmen gerekir. yapacagın aktiviteye göre oranlarını ayarlaman lazım. bir keseresinde benim basıma geldi; normal dozumu yaptıktan sonra yoğun aktivite ertesinde ambulansta acmıştım gözümü
    bu konu ile ilgili tip 1 ile bilgili diyestisyenle görüşmen daha akıllıca olur... bazı dityetisytenler tip 1 hakkında fazla bilgiye sahip değiller..

Üye
    muzy1 Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    21:48
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    155
    Verilen Beğeniler
    49

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Hatti'ye katılıyorum;

Tip1 diabetlilere yogun kalori yaktırıcı spor pek önerilmez, insülin ve insülin sonrası yediğin öğün miktarlarını iyi ayarlaman lazım , kullandıgın insülin etkileride önemli kısa etkili yada uzun etkili insülini günde kaç kez ve nasıl kullandığın, bunları en baştan dozlarıda dahil olmak üzere ayarlaman gerekebilir,