Sayfa 4 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
Toplam 72 mesajın 46-60 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Yasaklı Üye
    heartless_ra Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    14.08-2017
    Saat
    10:39
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    33
    Verilen Beğeniler
    32

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Ben twitterdan passolige msj yazdm engelli uygulamaniz nedir cinsinden sagolsunlar cvp yazmislar hemen mac günü giseden engelli kimlik kartini gösterip ücretsiz girebilirsiniz diye ama passolig zorunludur diye bisey yazmamislar ama tahminin passolig zorunlu çünkü kartsiz giriş yok

Üye
    Ali_Gs Avatarı

Gerçek Adı
    Ali
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    15:33
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar ben passolig kartı için başvurdum engelimle ilgili bişey yoktu hele bi kartımı alıyım gişede engelli kartımı gösteririm bakalım nasıl olur 21 lira gibi bir ücret kestiler almak için sanırsam engel raporumu götürüp o parayı geri alabiliyormusum benimde niyetim var ikinci devredeki bütün maçlara gitmeye

Üye
    bLaCkRaCe Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    14:49
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    5

Engelli raporunu nereye götürüp o parayı geri alabiliyorsun ?

Üye
    alp_karak Avatarı

Gerçek Adı
    alpaslan karak
    Son Giriş
    24.11-2015
    Saat
    10:22
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tam 260 da degil 88*2 refakatci dahıl gerisi engelli

Üye
    xman5734 Avatarı

Son Giriş
    01.08-2016
    Saat
    11:34
    Yaşadığı Yer
    istanbul/hadımköy
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaslar merhaba,

ben passolig kartı alacagım ama banka kartımı kredı kartımı yoksa cuzdan olan dan mı alacagım onu bılemedım yada her hangı bırı olabılıyormu passolıg kartının engelli bileti alma rezaletınden kurtulmak adına sırf ezıyet onun ıcın alıp mac gunu snrm arastırdıgım kadarı ıle engellı gısesıne gıdıp hemen tek bılet yukleyebılıyormus gorevlı passolıg kartına?
    sımdıden tsklr bılgıler ıcın.

Üye
    Polat34 Avatarı

Son Giriş
    05.11-2017
    Saat
    15:52
    Yaşadığı Yer
    34
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Bazı kulupler biletleri sınırlı sayıda veriyormuş,bazılarıda internetten önce başvuru yapmak gerekiyormuş.
    Bu passolig ve bilet alma olayını sade anlaşılır biçimde komple anlatacak kimse yok mu?
    mesela
    passolig kartını nerden alacaz,passolig kartı ne kadar süre ile geçerli
    kartı aldık diyelim bileti önce internetten mi alacaz yada maç için başvurumu yapacaz ,yoksa hiç bişey yapmadan maç günü gidip gişeden engelli kartı ve passoligi gösterip mi bilet alacaz
    yanımızda bir kişi girebilir deniyor yanımdaki kişinin refakatçı kartı yoksa girebilir mi,oğlumla,kızımla ,torunumla,kız arkadaşımla vs maça girebilirmiyim refakatçı kartı olmadan.
    bu kartla her maça girilebiliyor mu
    biletler sınırlı mı
    vs vs ... kısa,öz ve sade lütfen

Üye
    xman5734 Avatarı

Son Giriş
    01.08-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul/hadımköy
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

süper yazmıssın polat34 ıns bu konunun sonu hayırlı bı sekılde rahat gırebılecek vazıyette saglıklı bır karar cıkar yada olusturulur.
    ama netten kartı talep edıyorsun adresıne gelıyor kart ve engellı kartınla gıseye gıdıp bılet yukletıyormussun karta sadece benım anladıgım sımdılık bu. syglr

Üye
    Polat34 Avatarı

Son Giriş
    05.11-2017
    Saat
    15:52
    Yaşadığı Yer
    34
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

@xman5734 bu olayı başından sonuna tam anlatacak kimse yok herhalde,herkesin bilgisi yarım yarım

Üye
    xman5734 Avatarı

Son Giriş
    01.08-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul/hadımköy
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Polat34 aynen oyle bende 2-3 defa aradım cagrı merkezını malesef calısmalar devam edıyor dedı calısan arkadas e dedım bu sekılde nereye kadar engele engel cıkıyor ne anlamı kaldı kı sımdı dedım bunu lutfen yetkılı yada yetkılılere ıletın dedım boş ama oyle konusma oldu aramızda ıns passolıg muhabbetı hallolu da kısa zamanda ilk macıma giderim.Biri de cıkıp aydınlatamıyor bızı.

Üye
    mehmetky Avatarı

Son Giriş
    12.11-2017
    Saat
    02:26
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar bir kardeşimiz passolig'e sormuş sosyal platformda gelen cevap aşağıda!!
    Kısaca Passolig mecburi.....

Ertur Menteş slm ben %78 oranla engenliyim bize maça giriş uygalaması nasıl özürlü kartım var nasıl alınmalı engenli passolig kartı varmıdır ve ücretsizmi ?

18 Kasım 2014, 20:57

PASSOLİG Merhaba Ertur Bey, 6222 sayılı Sporda Şiddet ve Düzensizliği Önleme Kanunu yer alan hükümler nedeniyle futbol müsabakalarına kartla girilmesi zorunludur. Bu sebeple ücretli olarak Passolig Kartı almanız gerekmektedir. Engelli vatandaşlar maç günü bilet satış gişelerine giderek ücretsiz koltuklarını Passolig kartlarına tanımlatabilirler. Tanımlama esnasında Başbakanlık Engelli Kart ibrazı zorunludur. Size uygun Passolig Kartları hakkında detaylı bilgiyi https://www.passolig.com.tr/hangi-pa...rti-bana-uygun adresinden öğrenebilirsiniz. Teşekkürler.

Üye
    polat26gs Avatarı

Gerçek Adı
    gürkan
    Son Giriş
    13.04-2016
    Saat
    13:45
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Herkese merhaba arkadaşlar.

Galatasaray taraftarı olarak izlediğim yolu kısa ve öz şekilde anlatayım.

Öncelikle passolig kartı almanız gerekiyor. Passolig sitesinden istediğiniz türdeki bir karta başvurun, ben passolig kredi kartı aldım.

Galatasaray kulubü TTArenadaki maçlar için maç gününden 3-4 gün önce resmi sitelerinden o maç için engelli başvuru formu doldurma ilanı çıkartıyor. Formda başbakanlık kimlik kartının seri numarasınıda istiyor. Refakatçı isteyip istemediğinizi soruyor. İstiyorsanız refakatçınızın ismini ve tc kimlik numarasını giriyorsunuz BURAYA DİKKAT refakatçınızında passolig kartı olması gerekiyor

Ardından yine Galatasaray kulubü resmi sitesinden maça girmeye hak kazanan engelli kişilerin ve refakatçıların isimlerini yayınlıyor. Bu sayı Galatasaray kulubünde 260 kişi ile sınırlı.

İsmininz çıktı ise maç günü 10.00 ile 18.00 arası arenadaki gişeden (bu gişe engelli gişesi diye ayrılmış en sondaki gişe) sıra beklemeden alıyorsunu. Gişeye gittiğinizde kendinizin passoligini refakatçınızın passoligini ve başbakanlık kimlik kartını gişe görevlisine vermeniz gerekiyor. Passolig kartlarına tanımlama yapıp size geri veriyor ve sorunsuz şekilde maça girebiliyorsunuz.

Ben iki hafta önce olan Galatasaray - Sivasspor maçına yanımda refakatçı ile birlikte bu şekilde girdim. Yer olarak en ön 5. sıradan orta koltuklardan yer vermişlerdi. Ayrıca tekerlekli sandalyeli kişiler için ayrı yerler ve hemen yanlarında refakatçı için birer adette koltuk bulunmakta.

Umarım biraz yardımcı olmuştur sizlere.

Üye
    Libertarian Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    19:03
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    1

bu senede var mı passolig var mı ? alacakmıyız gene

Üye
    xman5734 Avatarı

Son Giriş
    01.08-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul/hadımköy
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar merhaba sanırım bu konuda kluplerden en zoru FB gibi FB cok dayatıyor yapmıs oldugum daha oncekı gıbı tel gorusmesınde hem klup hemde passolig soyle soylenmekte,kartsız asla alınmıyor passolig maça alımlarda her klup un kendıne ozgu sartları var bı cok yorumda da gordugumuz uzere genelde aynı yere cıkıyor.ama FB malesef mactan 3 gun once falan gıdıp bılet yukletıyosumn (kalırsa) erken gıtmek sart yoksa maca alınmıyor mac gunu falan yokmus malesef.
    dıyecegım o kı klup e hep bırlıkte yazı yazalım en azından FBlıler belkı duzenleme vs yaparlar dıger kluplerın maca engelı alımı ıle alakalı olan yoksa engele engel olmakta ne .
    saygılar kolay gelsın.

Forum Moderatörü
    sarasota Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    32
    Verilen Beğeniler
    13

bu kadar uzatmaya gerek yok arkadaşlar netten passolig kartınızı sipariş edin (banka kredi yada cüzdan olanı )ama siz cüzdan olanı seçin eğer kredi kartı falan istemiyorsanız banka kartıda normal hesap kartı gibi para yatırısanız harcama yapacağınız bir kart ...neyse kartınız elinize geçtikten sonra gişeye gidip ücretsiz yükleme yapılır ve içeri girersiniz PASSOLİG KARTI ZORUNLUDUR ....

Üye
    xalaaddin Avatarı

Gerçek Adı
    alaaddin gürbüz
    Son Giriş
    09.05-2016
    Saat
    14:01
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ben maç oynandığı gün maça girmek istedim pasolig kartı çıkarmam gerekiyormuş maç oynandığı gün vermiyorlarmış giremedim maçın oynanmadığı bir gün stadyuma gidip alabilirmişim her ihtimale karşı yanınıza resimde alın

Sayfa 4 / 5 İlkİlk 12345 SonSon