Sayfa 1 / 3 123 SonSon
Toplam 41 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Levent54 Avatarı

Gerçek Adı
    Levent Karagöz
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    00:22
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    26
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Biliyorsunuz yarın Olimpiyat stadında Beşiktaş-Trabzonspor maçı var. Bu stadda geçen yıl yaşadığım olumsuzluklar üzerine başlattığım girişim neticesinde stadın web sayfasına engellilerin girişi için bir bölüm oluşturmalarını sağladım

(İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadı) Maça gitmeyi düşünüyorsanız buradan girip bilgi alabilirsiniz.

Tabi sadece bu maç için değil burada oynanacak tüm maçlar içinde bu bilgiler geçerlidir.

Engelliler için Dogu türününde yer ayrılmış durumda. Doğu türbünü L Kapısından giriş yapabilirsiniz. Otoparkın korunması ve engelli girişi konusunda Beşiktaş klubü sorumluları görev alıyorlar, onlarlada irtibat kuruldu onlarda gerekli tetbirleri alacaklarını söylediler. Statın Müdür yardımcısı Tolga bey bu konuda çok hassas ve duyarlı bir görevli . Keşke tüm yetkililer böyle duyarlı olsalar.
    Tüm Beşiktaşlı engellileri bekliyorum. Saat 20.00 den itibaren orada olalım. Hem Beşiktaşımızı desdekliyelim hem de engelliler için gayret gösteren yetkililerin bu gayretlerinin boşa gitmediğini gösterelim.

Üye
    zekito Avatarı

Son Giriş
    02.06-2017
    Saat
    15:04
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba Levent24,

Verdiğin bilgiler için teşekkür ederim. Bir sorum olacak. Maçlara giriş için ücret ödüyor muyuz acaba? Benim bildiğim maçlara ücretsiz girebiliyoruz ancak bunun için ne yapmak gerekiyor? Bir belge almak gerekiyor mu? Ben de maçlara katılmak istiyorum. Yardımcı olabilirsen sevinirim. Teşekkürler.

Üye
    zekito Avatarı

Son Giriş
    02.06-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bu konuda bilgisi olan yok mu acaba? Vereceginiz yanıta göre haftaya bjk-gs maçına gitmek istiyorum. Yardımlarınızı rica ediyorum.

Üye
    karatas_52 Avatarı

Gerçek Adı
    yasin karataş
    Son Giriş
    14.03-2017
    Saat
    23:53
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

beşiktaş gs maçına ortalama kaç engelli alınacak

Üye
    zekito Avatarı

Son Giriş
    02.06-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bu konuda bilgisi olan yok mu acaba? Yardımlarınızı rica ederiz.

Üye
    ahmedd29 Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet
    Son Giriş
    09.02-2017
    Saat
    12:07
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Olimpiyat stadında engellilere 400 kişilik kontenjan ayrıldığını nette okumuştum.Bu maça gitmeyi ben de düşünüyorum.

Üye
    zekito Avatarı

Son Giriş
    02.06-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Maça girebilmek için ne yapmamız gerekiyor? Başbakanlık kartıyla girebiliyor muyuz? Bir yere başvurmamız gerekiyor mu?

Üye
    leaderboy Avatarı

Gerçek Adı
    Şaban
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    17:00
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Başbakanlık kartı giriş için yeterli. Ama ne kadar kontenjanı var bilemiyorum. Bunun için BJK külübüyle görüşmek gerekiyormuş.

Üye
    Askin_Keskin Avatarı

Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    23:56
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    14
    Verilen Beğeniler
    26

Şöyle bir soru sormak istiyorum ;

Aracımızı engelli parkına park ettik indik ve giriş kapısına geldik.Ondan sonraki süreç nasıl işliyor.Örneğin ben tekerlekli sandalye kullanmıyorum ama çok zor yürüyorum.Giriş yapıldıktan sonra katlara mı çıkıyoruz yoksa düz bir şekilde stad içerisinde oturacağımız bölgeye mi intikal ediyoruz..Merdiven veya rampa olan yerler var mı ? Asansör var mı ?

Konuyu açan arkadaşımız anladığım kadarı ile tecrübeli.Bize de stada giriş süreci hakkında detaylıca bir cevap verirse sevinirim.

Üye
    gastauskas87 Avatarı

Gerçek Adı
    akın
    Son Giriş
    13.09-2017
    Saat
    11:01
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

zekıto arkadas senın durumuna bunları okuyunca cok uzuldu m sorunu sormussun yetmemıs rıca edmıssın yetmemıs yalvarmıssın bılgı almak ıcın bırıde cıkıp sana yardım edmemıs ulen mılletın tek derdı kendısı oldugu ıcın ..yenı yenı engellı kartımı aldım ve bu sayfaya yenıyım gercekden burdan bırılerınden bıglı almak cok zor nıye bu kadar acımasız davranıonuz kı tmm hayat sıze de bana da acımasız davrandı bazılarımız dogustan bazılarımız sonradan engellı hayatdan cok cekende var ama kalkıp da burda bılgı paylasımı yapmakdan cekınmekde nedemek solesen ne olcak yanı dıger kısı senın bılgınden faydalansa ne olcak ..ayıptır ya..ben o kdr yorum atıom soru soruom her forumda tık yok cevap yok anasını satım ..burdakılerın hepsının engellı konusunda nerdeyse bı uzman oldugunu da bılıom fakat boyle bılgılerı sadece kendınıze saklamakda neyın nesı..bılgıler paylasdıkca cogalır ..hadı kolay gelsın sıze bırı su zekıto arkadasa yardım edsın ben bılsem kalkar arardım adamı ..

Üye
    BURSALI NEZO Avatarı

Gerçek Adı
    NEVZAT
    Son Giriş
    09.10-2013
    Saat
    22:59
    Yaşadığı Yer
    BURSA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

maçlara sadece tekerlekli sandelye li arkadaş lar mı alınıyo?... bursa da öylede...

Üye
    amokachi Avatarı

Gerçek Adı
    Bayram
    Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    11:52
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

maçlara nasıl giriyonuz ulen anlatında bizde gidelim arkadaşlar ,sadece kartı göstermek yetiyormu ? erkenden gelip bedava biletmi almalıyız ? yada kendi sitelerinden kayıt yaptırıp ölemi girmeliyiz ? çok zor bişey değil ya , bilerekmi sölemiyorsunuz ,zira biz girersek size kontenjandan yer kalmaz demi ? çok zeki çok kurnaz arkadaşlar var aramızda

Üye
    Aretias28 Avatarı

Son Giriş
    13.05-2014
    Saat
    19:00
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

amokachi;

rkadaş bukadar fesat olma yahu. millet forumda nöbet tutmuyor seni sorsunda cevaplayalım diye. olimpiyatta nasıldır bilmiyorum oraya hiç gitmedim. ama birkaç maça gittim daha önce. sadece başbakanlık engelli kartını gösterip giriyorsun. tabi uygulama genelde stada göre değişebiliyor. mesela İnönü stadında itfaiye kapısından kartını gösteren tüm engellileri hatta ihtiyacın varsa yanında rekatçiyi bile ücretsiz alıyorlardı. sinan erdem spor salonunda ise kapıya gidiyosun görevlinin böyle bir uygulamadan haberi yok seni başından savıyor. diğer kapıya gidip oradan rahatlıkla girebiliyosun. ama sen önceden o stadı veya salonun numarasını internetten bulup uygulamaları hakkında bilgi al ona göre git. heryerde belli bir standardı yok çünkü. yok sen gelirsen bize yer kalmaz diye bir durum yok yani. kontenjan olsa bile sanki sayarak almıyorlar sonuçta.

Üye
    kanuni Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:03
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Stadın yakınında oturuyorum İstanbul BB maçlarından da biliyorum Başbakanlık kartı yeterli ama büyükmaçlara girişler çok zor malum Bileti olanlar dahi sıkıntı yaşıyor

Üye
    amokachi Avatarı

Gerçek Adı
    Bayram
    Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    11:52
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    başbakanlık kartı yeterliyse tamam . teşekürler .

Sayfa 1 / 3 123 SonSon