Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    hasankokmen Avatarı

Gerçek Adı
    HASAN
    Son Giriş
    07.12-2016
    Saat
    13:57
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    en amatör olarak Gaziantep te ampute futbol oynadım çok azda olsa...Şu an İstanbul da kamuya atanmış (Büyükşehir Belediyesinde mimar olarak) ve burda çalışmaktayım.ampute veya başka bir spor dalında spor yapmak istiyorum... nasıl bir yol izlemeliyim...futbol,basketbol,bilek güreşi,okçuluk,atıcılık,yüzme ilgi duyduğum spor dalları...Futbolda kaleci,oyuncu yada teknik kadroda görev yapabilirim diye düşünüyorum. Bu konuda beni bilgilendiren ve ne yapmam gerektiği konusunda yönlendiren arkadaşlara şimdiden teşekkürler...

İstanbul Büyükşehir Belediyesi
    Tarihi Çevre Koruma Müdürlüğü
    0212 5185099 (8934)

Üye
    srhtslymn Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Bu başlı başına bir sorun...
    İzmirdeyim mesela çok iyi tanıdığım arkadaşlarım var engelli olupta masa tenisini harika oynuyanlar. Ancak ne hikmetse bir türlü bu cevherleri çıkaramıyoruz ortaya. Çünkü bir ulaşan yok onlara. Veya antrenörler çevresindeki meyvelerle yetiniyorlar sadece. Küçük düşünüp günü kurtarma niyetlerinde olduklarını düşünüyorum, böyle düşünmemek lazım...

Üye
    hasankokmen Avatarı

Gerçek Adı
    HASAN
    Son Giriş
    07.12-2016
    Saat
    13:57
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Haklısınız...Ama araştırma yapmak ve kendimizi birilerine göstermek gerekiyor bir noktada...Bu konudada torpil müessesi yoktur inşallah...

Üye
    runnerorhan Avatarı

Gerçek Adı
    orhan özağıl
    Son Giriş
    02.10-2014
    Saat
    09:17
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ben görme engelliler spor antrenörüyüm izmirde merkeze yakın olan 15 ile 35 yaş arasındaki kardeşlere bedenen olmasa bile ruhen görmelerini sağlıyacak şekilde hiç bir ücret taleb etmeden ilgilenmek spora yöneltmek istiyorum. Iletisim bilgisi e mail ghost-runner@hotmail.com cep no: 05534201453 orhan bey..