Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 17 mesajın 16-17 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    fazlıgüney Avatarı

Gerçek Adı
    fazlı
    Son Giriş
    07.04-2013
    Saat
    22:04
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    selamn alykum arkadaşlar iyi akşamlar. bi ricada buluncaktım. özürlüler biletlerı için. bedava sanırım. bedava ise ben 2. kişi gitmek istıyorum. rekavatcı kağıdımı gerekıyor. ? bu konuda bılgınız varsa bana bu numaray'ı ararsanız yada caldırın ben ararım. ? şimdiden teşekkürler. 0543 799 31 66

Üye
    A-KILIC Avatarı

Gerçek Adı
    •
    Son Giriş
    09.07-2017
    Saat
    17:44
    Yaşadığı Yer
    Tuzla, İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşlar GS yaptığı bu uygulama tam tamına harika bir şey istanbul daki çoğu stada gittim önce ali sami yen den bahsedeyim giderdin kapıdan dönerdin çünkü kapasite dolu derlerdi kadıköy de ise maçtan 2 gün ve ya bi gün önce gidiyorsun isim yazdırıyorsun maç günün ismin okunursa stada alınıyorsun bazende alınmıyorsun... hem inönü hem kadıköy hem samiyen den defalarca geri döndüm. AMA gs bu uygulamayla kapıdan dönme gibi bir durumdan kurtatırıyor ....stat kapısında yatmaktan sa pc basında oturup formu doldurmayı beklemek dağa kolay.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12