Toplam 9 mesajın 1-9 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    VaKKo Avatarı

Gerçek Adı
    Emre Turan
    Son Giriş
    03.03-2016
    Saat
    14:27
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar...Kadıköy'de (yakın dönemlerde) maç izleyen engelli arkadaşlarıma bir sorum olacak.
    Öncelikle şu bilgiyi vereyim,daha sonra sorumu yazayım.Fenerbahçe'nin sitesinde engelli biletleri ile ilgili şu bilgiler verilmiş; "Maçtan 2 gün önce stadyumdaki bilet gişesinden özürlü kimlik kartının fotokopisini vererek biletler alınabilir"...Ve biletler alınırken oraya isim yazılıyormuş.Bu bağlam da şöyle yazıyor; "Maç günü giriş yapılırken bilet kontrolü ile birlikte isim ve kimlik kontrolünün de yapılacak olması dolayısıyla; bilet gişesinden isim ve kimlik bilgilerini yazdıran engelli taraftarımız almış olduğu bileti bir başka engelli taraftarın ya da refakatçinin kullanması mümkün olmayacaktır.Bilet gişesindeki isim listesi maç günü geçerli olacağından, alınan biletin başkası tarafından kullanılması mümkün olmayacaktır.
    Soru 1- Bu haber 5 ocak 2012 de yayınlamış,hala bu sistem geçerli mi?Önemli soru ise;Diyelim ki stada gidip ben bileti aldım ama işim çıktı ve gidemedim.Benim yerime başka engelli arkadaşım veya bir yakınım maça giremez mi?Kesin kesin maça girerken kontrol yapıyorlar mı??? yoksa usulsüz işler olmasın (örnek:engelli gidip bileti alacak ama maçı başkası izleyecek) diye önlem mi almak istiyorlar?
    Soru 2-Engelli taraftarlar hangi tribünde maçı izliyorlar?Fenerium,Maraton,Türk Telekom,Migros?
    Eminim ki Kadıköy'e maç izlemeye giden bir çok arkadaşım vardır.Bilgilerinizi paylaşırsanız memnun olacağım.Teşekkürler

Üye
    naser34 Avatarı

Son Giriş
    18.11-2017
    Saat
    13:51
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Bileti iki gün önce saat 9 vermeye başlıyorlar. Maçın önemine göre erken gelmeni tavsiye ederim. Bileti başka birine kesinlikle devir edemezsin kimlik kontrolü yapılıyor. tribün adını bilmiyorum ama deniz tarafındaki kale arkasında engellilerin izlediği bölüm.

Üye
    VaKKo Avatarı

Gerçek Adı
    Emre Turan
    Son Giriş
    03.03-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Teşekkürler Naser34...Sanırım başka bilgisi olan da yok ya da bilen?

Üye
    memoli436 Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet er
    Son Giriş
    11.10-2016
    Saat
    09:16
    Yaşadığı Yer
    bingöl
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Özürlüye bilet indirimi varmı? birde bilet almaya kendim gitmesem kimliğimle başkası alabilirmi

Üye
    naser34 Avatarı

Son Giriş
    18.11-2017
    Saat
    13:51
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Engelliden bilet ücreti alınmıyor.Engellinin bilet almaya gelmesi gerekiyor. Yerine başkasını gönderemezsiniz. Refakatçılı iseniz refakatçınızın gelmesine gerek yok. kimlik fotokopisinin olması yeterli.

Üye
    ali711 Avatarı

Gerçek Adı
    ali
    Son Giriş
    15.08-2017
    Saat
    13:29
    Yaşadığı Yer
    kırıkkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

pekı ben gs liyim ozurluye bilet indirimi oluyomu yada ucretsızmı bı derbı macına gıdeyımmm

Üye
    VaKKo Avatarı

Gerçek Adı
    Emre Turan
    Son Giriş
    03.03-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Tery;

sen kimsin de bana laf atıyorsun.dua et burası bir forum ve uygunsuz kelimeler yazamıcam,ama sen neler diyebileceğimi tahmin ediyorsundur! Sen benim ne hastalığım olduğunu biliyor musun da konuşuyorsun haa???bilmeden etmeden ne atıp tutuyorsun?benim rahatsızlığım her saat değişiyor bi bakıyosun iyiyim bi bakıyosun komadayım.Eğer bilet alırsam ve maç saatlerinde hasta olursam acaba bilet yanmasın diye başka bir yakınım maça gidebilir mi ben bunu merak ettim.Yok alacakmış yok satacakmış,bilmeden etmeden kimsenin günahını alma! Yüce Rabbim benim hastalığımı da kimselere göstermesin inşallah.Seni Allah'a havale ediyorum,bela okumuyorum Allah seni bildiği gibi yapsın..!!!

Memoli436 ve Ali711 arkadaşlara ->

Eğer GS'nin maçına gitmek istiyorsanız resmi site üzerinde maçtan yaklaşık 5-6 gün önce bir form yayınlanıyor.Bu doldurmanız gerekiyor,eğer ilk 176 kişinin içerisine isminizi yazdırırsanız bilet almaya hak kazanmış olursunuz.Bu isimler de maçtan 1-2 gün önce yine site üzerinden yayınlanıyor.Eğer tekerlekli sansalye kullanıyorsanız bunu form doldururken belirtmeniz gerekiyor ve o zaman refakatçi biletini de alabilirsiniz.Biletlerden ücret talep edilmiyor ve her hangi bir tanıdığınız da sizin yerinize biletleri teslim alabilir (Ben sadece Galatasaray için biliyorum,diğer takımlarda alınır mı bilmiyorum) tanıdığınız özürlü kimlik kartınızın fotokopisini götürse yeterlidir

Üye
    OnurcanG Avatarı

Gerçek Adı
    Onurcan
    Son Giriş
    11.09-2016
    Saat
    10:27
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

en iyisi beşiktaşımınki abi göster kimliği maç günü geç valla iyi ki BEŞİKTAŞLIYIM

Üye
    bLaCkRaCe Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    03:03
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    5

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Passolig çıktı fenerbahçe maçına girmek için ne yapmalıyız var mı giden ?