TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 9 mesajın 1-9 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ferdaist Avatarı

Son Giriş
    19.11-2020
    Saat
    12:58
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    İbb eğitim paralarisini almak için nasıl online başvuru yapılıyor hani bu edirnekapiya gidiyoduk ya yardim kirtasiye kitap parasını almak için bilen varsa nasıl online başvurduğunu nasıl yapıldığını anlatabilir mı pandemi döneminde olduğu için paralar bankaya yatırılcakmış

Üye
    dreamchat Avatarı

Gerçek Adı
    orçun
    Son Giriş
    24.11-2020
    Saat
    20:07
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba arkadaşlar, konuya hiç cevap gelmemiş ama bende ilk gün İnternet üzerinden başvuru yaptım ama hala bir sonuç yok! Yaklaşık 10 gün önce raporunuz eksik diye Sms geldi, burada rapor diye bahsettiği
    ( özel eğitim ve değerlendirme kurulu raporu) mu yoksa normal Engelli raporumu?

Üye
    Tati_serhat Avatarı

Son Giriş
    20.11-2020
    Saat
    19:53
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    0

bende ılk gunden basvuru yaptım 2 sefer donus yaptılar birinci donuslerınde engelli bilgi raporunda eksıklık var dıye ıkıncı donuslerındede engelli raporu yukledıgınız yerde tam okunmuyo diye yukleme yapıoz guncelıoz ama yok oyalama taktıgı yapıyorlar halen yatırmadılar onceden gıdıp ne guzel sorunsuz alıyorduk..yapcakları tek sey var daga onceden aldık zaten tcno ıle baksalar otomatık cıkcak zaten sorun olsa gecen zamandan alalmazdık zate benım dusuncem adam secıyorlar ben buna ınandım niye dersenız degısen baskandan sonra yaptıgım hıcbır yardım basvurum kabul gormedı 10 sene aldıgım market yardım kartıı bıle kestıler evde 4 kısıyız gelır bıle yok engellı aylıgından baska oda esım ve ben 567 ben 567 esım alıyor 2 evde okutan cocuk var ev kıra 950 lıra kıra zate fatura gıda masrafları nolcak acaba yanı demeem aamına gore muamele

Üye
    edo24 Avatarı

Gerçek Adı
    Erdinç
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    11:50
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    2

içiniz rahat olsun adamına göre muamele değil aynı şekilde yeğeniminde kartı iptal edildi yani bunu akp li chp li diye düşünmeyin lütfen seçimde geldiği gibi gider denedik olmadı

Üye
    Tati_serhat Avatarı

Son Giriş
    20.11-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    0

Ben bunu siyasi olarak demedim ki ben basıma gelen olaylar olarak soyledım ksrdesım dogrudur herkes kendine olarak haklıdır ama ben oturduğum aynı binada market yardımı alan var evde 5 kısı calısıyor market yardımı alıyor bu nası olur hayrıyetten komsu dil bizzat kendi akrabalarım olarak alan var hemde her seyler var ev araba dukanları bunlar alıpta benım hıcbır gelir yokken neye gorre kestiler bunu demek istedim benım gelırım aylık olarak 1200 TL hıcbır gelırım yok esım ve ben 567 esım ben de 567 TL engelli maasım var baska da yok kıra 950 veriyorum bunu demek istedim

İnanır mısınız pandemi olarak verilen bin TL bile verilmedi herkes 2 veya 1 kez aldı

Üye
    edo24 Avatarı

Gerçek Adı
    Erdinç
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    11:50
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    2

haklısınız zaten neye göre kime göre veriliyor bende anlamış değilim adaletsizlik her yerde kendini gösteriyor araştırılmıyor o zaman ihtiyacı var mı yok mu diye ALLAH yar ve yardımcınız olsun inşallah ne oluyorsa garibana oluyor

Üye
    Tati_serhat Avatarı

Son Giriş
    20.11-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    0

Bende bunu demek ıstemıstım saol kardesim Allah herkesin yardımcısı olsun. Yasaklar gerı gelme basladı zate aysonu kıt kanat getırıoz.

Üye
    Salim G. Avatarı

Gerçek Adı
    Erdinç G.
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    00:25
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    80
    Verilen Beğeniler
    56

25 yılda 25 milyar borçla devir edilen belediyeyi 1.5 senede 15 milyar borca sokanlardan bir şey beklemeyin arkadaşlar. İhtiyacınız varsa yine devlete Sosyal hizmetlere başvurun.

Üye
    dreamchat Avatarı

Gerçek Adı
    orçun
    Son Giriş
    24.11-2020
    Saat
    20:07
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Gördüğünüz bir haksızlık var ise ibb beyaz masaya şikayet etmenizi tavsiye ederim. Unutmayalım, haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır!!

Olay, şu parti bu parti olayı değil, teftiş eden kişiler sorunlu insanlar ise veya onları tanıyor vs ise onların onayı çıkarılmış olabilir. Mutlaka şikayet edin. Ben, ibb ye benim yaşadığım konu hakkında şikayet de bulundum. Cevap bekliyorum..