TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    azad21 Avatarı

Son Giriş
    04.02-2021
    Saat
    12:50
    Yaşadığı Yer
    diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    E devlet aile nakdisosyal yardım lasmadan yardım ödemesi 3 ayda bir alıyordum bir haftadır onaylanmış ödeme teslim edilebilir diyor fakat para hesap ta yok banka ya gittim TC bazında baktılar gişede yine yok ne yapabilirim bu konuda bilgisi olan arkadaşlar cvb yazarsa çok sevinirim

Üye
    Barda5 Avatarı

Gerçek Adı
    serkan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:31
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    39
    Verilen Beğeniler
    104

@azad21

nAKDİ SOSYAL YARDIM DEDİĞİNİZ 3 ayda bir verdikleri 200 ila 400 tl arasındaki paramı yoksa kısa çalışma ödeneği denen işsizlik maaşımı 1000 küsur lira eger 2 si ise 5 ekimde bankaya yatacakmış ilk dediğimse 200 ila 400 vs arası önce e devlete görünür sonra teslim edilebilir yazar burada arayıp bilgi veriyorlar ptt den çekiliyor bence bulunduğun ildeki vakıf ı ara derim teslim edilebilir dendiğinde hemen hesaba yatmıyor yani kömür yardımıda olabilir

Üye
    bbgugur Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:39
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    0

Kaymakamlığa başvurduysan ben oraya başvurdum bana Vakıfbank tan hesap aç dediler açtım bankanın verdiği kağıdı oraya verdim ayda 1 başvurup dilekçe verip nakdi yardım 1.5 yıl kadar aldım yani 2022 gibi pttye yatırmıyorlar vakıfbanka

Üye
    EYVALLAH. Avatarı

Son Giriş
    27.02-2021
    Saat
    14:05
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @bbgugur

Alakasi yok hocam bulundugun ilin vakifina gore degisiyor ben 4 5 kere aldim hepsini pttden aldim

Başlığın Etiketleri