TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 4 / 8 İlkİlk 12345678 SonSon
Toplam 114 mesajın 46-60 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    musty35 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    11:37
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    130
    Verilen Beğeniler
    272

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    gecen hafta e ptt üzerindn başvuru yapmıştım az önce msj geldi .gittim aldim 5adet

Üye
    katrancalı Avatarı

Gerçek Adı
    Ata
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:55
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    32
    Verilen Beğeniler
    88

pazartesi gecesi bu linkteki formu doldurdum... link: https://maske.epttavm.com/

bu sabah (çarşamba) sms yoluyla kod numarası geldi... bu kod numarasıyla istanbuldaki herhangi bir eczaneden bir paket -içinde 5 adet maske bulunan- ücretsiz maske alabiliyormuş...
    -muş dedim, çünkü ben bu maske hakkım için henüz eczaneye gitmedim, ama yüzde 99 ihtimalle alacağımı düşünüyorum...

ayrıca, o linkteki formu (her hafta) doldurarak tekrar tekrar ücretsiz maske alabiliyormuşuz...

Üye
    Tekprens Avatarı

Gerçek Adı
    Serkan Yarar
    Son Giriş
    22.01-2021
    Saat
    16:17
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    34
    Verilen Beğeniler
    9

Eczanelerin önündeki kuyrugu gorunce maskeden vazgectim

Askıda Üyelik
    deathless Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    yalnızlar bulvarı
    Alınan Beğeniler
    497
    Verilen Beğeniler
    247

alan arkadaşlar maskelerin fotolarını atabilirlermi acaba kalitelimi ürünler?..gerçi zannetmiyorum da??

Üye
    login Avatarı

Son Giriş
    10.01-2021
    Saat
    18:32
    Yaşadığı Yer
    Tьrkiye
    Alınan Beğeniler
    81
    Verilen Beğeniler
    75

Zaten Değerlendirdiniz! 3
    Beğenmeyenler hazır sınırlar da açılmışken Amerika'ya, Fransa'ya İspanya'ya yahut İtalya'ya gidebilir.Oralarda tedavi bedava, maske hergün ikişer adet herkesin evine getiriliyor yanında da eldiven.Gıda yardımları desen koli koli devletler trilyon dolar bütçe oluşturmuş vatandaşa.

Üye
    Ufukalp Avatarı

Gerçek Adı
    Ufuk
    Son Giriş
    11.02-2021
    Saat
    22:31
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1.195
    Verilen Beğeniler
    542

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    Kim nerede yaşıyor, maskeye erişimi nasıl bilmiyorum ama İzmir'de durum içler acısı.
    Merkezde az sayıda gelmiş sanırım ki daha ilk günden eczaneler sorulmasından bıkmış, maske bitti yazıları asmışlar. İnsanlar ellerinde gönderilen kod ile eczane eczane maske arıyor. Güya sokağa çıkmayın deniyor bir de.
    Gelelim taşra ilçelere.
    Merkez hariç İzmir'in hiç bir taşra ilçesine tek bir tane bile maske gitmedi. Millet isyanlarda.
    Daha kötüsü de ne zaman geleceğini eczacılar bile bilmiyor.
    Bir çok yere girişte maske şart, ücretli satışı yasak, ücretsizi de ortada yok.

Üye
    GRAHAM BELL Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1.530
    Verilen Beğeniler
    2.060

@Ufukalp
    izmirde MASKEMATIKresmiyle beraber haberini gordum bugun.
    cokta heves etmey
    her vatandas icin diyorlar, hakedenler almazsa ulke icin farkedermi acaba yani ekonomimize zarar vermemis olurmuyz diye dusunuyorum

Üye
    fener Avatarı

Son Giriş
    29.08-2020
    Saat
    19:20
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    159
    Verilen Beğeniler
    66

Zaten Değerlendirdiniz! 2
    @login
    tebrik ederim sizi malesef bu zor zamanda bir maske yüzünden devleti kötülemekten bile kaçınmayan aciz insanlar var bir maske yapmak kadar kolay bişey yok bir makas birde beyaz beze bakar yahu 6 daireli apartmanda oturuyorum ben hariç herkse kolonya ve maske geldi bu kadar nankörlük etmeyelim dünyanın süper güçlü ülkeleri ne halde olduğu gözler önünde

yahu siz neyin kafasını yaşıyosunuz kiminiz der ucuz kiminiz der kalitesiz madem devletin maskesini beyenmiyosun niye başvuruyosun git medikalcilerde kaliteli daha fonksiyoner estedik hatta nükler tesislerde kullanılanlardan al madem paran çok yazık yahu sana siz yokmusunuz siz .....

Üye
    besiktas Avatarı

Son Giriş
    27.12-2020
    Saat
    22:57
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    83
    Verilen Beğeniler
    13

İlk başvuru yapanlardanim dün mesaj geldi evime yakın 3 eczaneye gittim maske yoktu arabayla dolaş dolaş birtane eczanede buldum 5 er adet kutunun içinden eliyle takacağım maskeye dokunarak sayarak veriyor yani kendimi maske ile koruyum derken eczanenin elinden gececek. 5 er adet poşetlenmesi lazım ama paket halde gelip elle ayriliyormuş okadar yol yapıp harcadığım yakıta mı yanayım eczanenin eliyle ağzımı degecegim yere eliyle dokunmasına mi yanayım Vel hasıl keşke paralı olsaydı aradan 20 gün geçti maske yeni aldık kendinize dikkat edin

Üye
    musty35 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    11:37
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    130
    Verilen Beğeniler
    272

@besiktas

Uyduruk bir posette verdi eczaci bana da .

Üye
    besiktas Avatarı

Son Giriş
    27.12-2020
    Saat
    22:57
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    83
    Verilen Beğeniler
    13

Tarafsız gözle bakarsak şayet Vatandaşı düşünmeleri güzel şey ama organizasyonu ayarlayamadilar Allah herkese korusun

Üye
    Ufukalp Avatarı

Gerçek Adı
    Ufuk
    Son Giriş
    11.02-2021
    Saat
    22:31
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1.195
    Verilen Beğeniler
    542

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    @GRAHAM BELL
    İzmir koca bir metropol ve siz sembolik olarak sadece bir, evet bir metro istasyonuna (Konak istasyonu) konan maskematikten bahsediyorsunuz.
    Ayrıca o maskematik belediyenin, iki gün doldurur, üçüncü gün boş kutu olarak tozlanır gider.
    Burada devletin tüm vatandaşlara diye ilan ettiği ama bir türlü ulaşamadığımız maskelerden bahsediyoruz.
    Bazı çok akıllı zevat da, maskeye ulaşma konusunda olumsuz tecrübesini yazanları vatan haini ilan etmiş. Benim vatan, bayrak, millet sevgimin zekatı bile onlara fazla gelir haberleri yok. Şu konuyu bile siyasete çekip partizanlık yapacağım diye yırtınanları benim aklım almıyor vesselam.

Üye
    GRAHAM BELL Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1.530
    Verilen Beğeniler
    2.060

@Ufukalp
    izmirliler ulkenin en akilli ve kizlari en guzel olarak taninir. kutluyorum soyer baskani. cogalir maskematikler.

ulke disina gidin diyenlere; biz suriyeli degiliz. gitmeye kalksak bile hangi ulke kabul eder. bizim baska ulkemiz yok...

Üye
    dostempati Avatarı

Gerçek Adı
    Kalperen C* Türkoğlu
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kalpOder Ötüken Turan
    Alınan Beğeniler
    123
    Verilen Beğeniler
    1

Mesaj geldi bana da...

Üye
    gul2011 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    139
    Verilen Beğeniler
    67

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Geçenlerde buradan bir arkadaşın yönlendirmesiyle ptt sayfasına girip başvuru yaptım (daha öncesinde de aynı sayfaya girmiştim ama pttnin sitesi çökmüş olduğundan açılmamıştı)
    Çarşamba akşamı kod geldi perşembe eczeneye gittim ellerinde olmadığını ertesi sabah aramamı söylediler.
    Dün aradım 9dan 12ye kadar. 12 gibi maskenin yeni geldiğini, insanların eczane dışında beklediğini 1 saat içinde gelmezsem kalmayacağını söylediler. Sağolsun bir arkadaş benim adıma aldı getirdi, 5li poşete koyup üstüne kodları yazmışlar (kod benimki değildi ama bir gün önceden kodu olanları sıraya koymuşlardı onlardan birinin paketini verdiler herhalde)
    Kalitesi eh işte, normalde eczaneden aldığımız 50li kutularda olanlardan pek farklı değil, bildiğimiz beyaz kağıt maske.

Sayfa 4 / 8 İlkİlk 12345678 SonSon