TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    brkirir44 Avatarı

Gerçek Adı
    abuzer
    Son Giriş
    09.04-2020
    Saat
    09:23
    Yaşadığı Yer
    malatya
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    4

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar merhaba ben kalpten ameliyat oldum 3 aydır . İşsizim fakat abim sigortamı yatırıyor bu haftalarda eşimde kalpten ameliyat olacak 3 çocuğum var onlar herhangi bir devlet yardımından yararlanabilirler mi? Okuyor 3 ude

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    13.02-2021
    Saat
    21:46
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    988
    Verilen Beğeniler
    241

@brkirir44

sigortanız ödeniyormuş. sigortalı olmanız, bazı yardım programlarından yararlanmanıza ( Şartlı eğitim yardımı vs gibi) engel olabilir. ama yine de yararlanabileceğiniz yardım programları olabilir. kaymakamlıkta bulunan vakfa (SYDV) gidip yardım talebinde bulunun.
    ama öncesinde, sosyal yardım programlarını inceleyin. bkz:https://sosyalyardimlar.aile.gov.tr/...programlarimiz

Üye
    brkirir44 Avatarı

Gerçek Adı
    abuzer
    Son Giriş
    09.04-2020
    Saat
    09:23
    Yaşadığı Yer
    malatya
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    4

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşlar eşim ve ben açık kalp ameliyatı oldum eşim 2022 aylığı aliyor oğlum 19 yaşında daha üniversiteye hazırlanıyor oğlumun yararlanabileceği yardım var mı? Ya da yesilkarta başvurabilir mi? Cevabınız için teşekkürler şimdiden