TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Uıess Avatarı

Son Giriş
    13.05-2018
    Saat
    06:10
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    İyi günler, annem ve kardeşim dul- yetim aylığı ile geçinmektedir. Ayrıca ben de sürekli engelli ve organ nakli bekleyen bir hastayım. Bir yerde çalışsam da çalışmasam da herhangi bir yardım alabiliyor musunuz? Bazı çevrelerden alınabildiğini öğrendim fakat nereden ve nasıl bilmiyorum.

Üye
    Mehmet005 Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet
    Son Giriş
    22.02-2021
    Saat
    04:54
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    239
    Verilen Beğeniler
    195

@Uıess
    Durumunuzu bildirir rapor evrak,vs ile bağlı bulnduğunuz kaymakamlığa bağlı sosyal yardımlaşma vakfına başvurursanız.
    Size durumunuzla ilgili yardım konusunda yapabilecekleri hakkında daha net bilgi alabilir,ayrıca vakfın sağladığı bir takım yardımlardanda faydalana bilirsiniz,öncelikle vakfın sizin durumunuzu değerlendimesi gerekli.

Üye
    -mka Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    1.304
    Verilen Beğeniler
    1.340

@Uıess

Öncelikle geçmiş olsun.sizde raporunuz %60 ise yetim maaşı alabilirsiniz. Çalışmanıza engel ise hastalığınız. Birde kimle kalıyonuz evde kaç kişi var kişi başı geliriniz 967,26 lirayı geçmiyorsa %50 ve üzeri ağır engeli raporunuz varsa evde bakım maaşı için başvurabilirsiniz

Üye
    Uıess Avatarı

Son Giriş
    13.05-2018
    Saat
    06:10
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @-mka

Teşekkür ederim.

Müsadenle bir şey soracağım. Şimdi, şöyle bir varmış. Babası, SSK'tan malulen emekli (ölüm sebebiyle) 1 Ekim 2008'den önce vefat etmiş. Oğlu ise devlet memuru. Öğrenci olması sebebiyle babasından olan aylığı alabiliyor. Böyle bir hakkı varmış, sgk'dan almış bu bilgiyi. Şunu sormak istiyorum, diyelim ben de çalışıyor olsam da yetim aylığı bağlanır mı sizce?