Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 18 mesajın 16-18 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    MEHMET Avatarı

Son Giriş
    31.03-2017
    Saat
    14:35
    Yaşadığı Yer
    BURSA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    koryent ortopedi;

yerli ürünlere saygımız her zaman sonsuz ama kimse kusura bakmasın ben ithal üründe yerli ürünüde hayatımda tekrar tekrar kullandım
    ve kesinlikle bizim yerli cihazlar ithal standarlardan çok uzak . Kaldıki yerli cihaz yüzünden defalarca sakatlandım. Kimse bana bu durumu met etmesin menfaat göz etiğini var sayarım. Birileri engelli arkadaşlar üzerinden kafasına göre takılıyor .
    Ben çalışan bir engelliyim ama o farklar aile gecindiren insanlar için çok evde ekmek bekleyenlerde var. Dünyanın hangi ülkesi insan sağlığı için en iyi ürünü yapıyorsa insan ve insanlık için o ürün hastaya takılma bu yerli mali kompleksi insan sağlığının önüne geçmemeli. Daha geçen yeni bir uzun isveç kilitli ithal tek ayak cihaz yaptırmak istedim firmanın benden istediği mebla
    2.300 tl. Alırım diyor sen sgk dan ne alabilirsen onu bilmiyor bile iyi medikalci arkadaşlara sorabilirsiniz bu aralar bu koşullarda sadece yerlileri satabiliyorlar oda insanlar fazla fark ödeyemediği için yoksa halen
    ithal ürünler bizim eşşeklerden çok iyi arkadaşlar....

ayrıca benim bi fikrim var arkadaşlar reklam alsak üstümüze sponsor felan medikalciler den tutarmı dersiniz tutmassa da bizde eşşeye bineriz son olarak gari ...

Üye
    guzgulu Avatarı

Gerçek Adı
    Dilek
    Son Giriş
    26.09-2017
    Saat
    10:59
    Yaşadığı Yer
    K.MARAŞ
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

vayyy be vayyy kendileri takım elbiselerinde bir çift ayakkabıda eşarplarda takılarda bile ithali tercih ederken makam arabalarını gezilerini devlete faturandırılırken bana adımımı atmayı sağlayan cihazın yüzdesini ödeticekler öylemiii öyle olsun dağdaki koyunun bile hesabını verecekler ya o gün görüşürüz

Üye
    DİLEKREM Avatarı

Gerçek Adı
    Huzeyfe
    Son Giriş
    24.11-2016
    Saat
    16:58
    Yaşadığı Yer
    Bolu
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    sesiz21;

bizim devletımız ne kadar ıyı gorunmek istesede yine de fakır kendını bı halt zannedıyo

bagkurluyum 320 lıra prim öduyorum oda benım cıhazıma alacagım 2000 tllık cıhaza 300 lıra verıyor bu mu adalet ben her ay tıkır tıkır verıyom o parayı keyfıı mi alıyorum sankı cıhazı

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

LinkBacks (?)

1. 11.06-2009, 16:10
  2. 26.01-2009, 18:20
  3. 25.01-2009, 02:21
  4. 01.01-2009, 20:03