Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    engelli_biri Avatarı

Gerçek Adı
    Ramazan
    Son Giriş
    21.09-2017
    Saat
    18:56
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    11

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba Arkadaşlar Ortopedik Engelliyim ve Sürekli Oturuyorum Sürekli Oturmaktan Dolayı Kalçamda Uzun Zaman Önce Yara Açıldı
    ve Uzun Zaman da Yaklaşık 7 Yıl Pansuman Yaparak Kapatmaya Çalıştık Ama Nafile Kapatamadık Gezmediğim Doktor ve Hastane Kalmamıştı
    Tesadüfen Gittiğim Bi Doktor Muayene Etti ve Yanım da Refakatçim Olup Olmadığını Sormuştu Bende Yanlız Gitmiştim Yarın Refakatçınla Gel
    Küçük Bi Operasyonla Yarayı Dikicem Demişti Ertesi Babam la Gittik Doktor Dediği İyne İplikle Yarayı Birbirine Kavuşturup Dikmişti 2008 Yılında
    Yaklaşık 4 Yıldır Çok Şükür Bi Sorun Yoktu Ancak Son Günderler de Az da Olsa Tekrar Akıntı ve Kanama Başladı Bir An Önce Biçare Bulmam Lazım
    Arkadaşlarımı Aradım Sordum roho Havalı minder Almamı Tavsiye Ettiler Nereden Temin Edebilirim Karneye Yazdırabilirmiyim
    Yeşilkartlıyım Bildiğiniz Gibi 1 Ocak 2012 İtibariyle Yeşilkart GSS Kapsamına Alındı ve Medikal Malzemeleri (Sonda'yı) Ödüyor
    Acaba ? Bu Havalı minderi de Ödermi Öderse Nasıl Bir Yol İzlemem Gerekir Yardımlarınızı Bekliyorum Şimdiden Teşekkür Ederim

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    197
    Verilen Beğeniler
    87

Hayır, karşılamıyor.

Üye
    Acetes Avatarı

Son Giriş
    01.12-2017
    Saat
    21:18
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

GSS sonda vb şeyleri ödüyormu yani..

Üye
    engelli_biri Avatarı

Gerçek Adı
    Ramazan
    Son Giriş
    21.09-2017
    Saat
    18:56
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    11

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Evet Yeşilkartlıların Medikal Malzemlerini 1 Ocak 2012 Tarhi İtibariyle GSS Tarafından Karşılanıyor Çünkü Ben Aldım Medikalcinle Görüş
    Ama Bu Havalı minder GSS Tarafından Karşılalnan Karşılanan Medikal Malzemelere Girmiyorum Sanırım ?