Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    pasam Avatarı

Gerçek Adı
    halil
    Son Giriş
    10.09-2017
    Saat
    15:35
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhabalar arkadaslar ben baklofen pompası kullanıyorum ilaç dolumu için dolum kiti var buna 95 tl ödüyorum raporlu dolum kıtı faturası rapor ve evraklarla beraber emekli sandıgına verıyorum emeklı sandıgı bunun adı saglık odemesı zırrat bankasına havale cıkarıyo adıma fakat burda ben 95 tl oduyorum emeklı sandıgı bana 37 tl oduyor bu kadar kesıntı oluyormu baklofen pompası kullanan arkadaslar yazarsa bılgılerı ıcın tesekkur ederım

Üye
    murat07ant Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    15.03-2017
    Saat
    14:49
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

bende dolum kitini 50 dolar karşılığında alıyorum .ben raporla almıyorum ama bana söylenende 35 tl gibi geri iadesi olduğu söylenmişti.

Üye
    arleolog79 Avatarı

Gerçek Adı
    murat akkayunluoğlu
    Son Giriş
    02.09-2014
    Saat
    23:31
    Yaşadığı Yer
    çorum
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ödediüiniz parayı tam olarak alamıyosunuz. birde evraklara bir sürü bahane buluyolar şu eksik bu yanlış felan deyip geri gönderiyolradı. o nedenle 2007den beri sgk'ya baş vurmuyoruz. cepten ödüyoruz. alt tarafı senede iki kere dolum yaptırıyoz zaten.