Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    necati bacak Avatarı

Son Giriş
    15.10-2017
    Saat
    12:06
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar bağkurdan sonda alan var mı? alıyorsanız ne kadar zamanda
    yatırıyorlar parayı? ben önceleri evrakları kendim veriyordum, ama bir türlü normal yatmadı. 4 ay itiraz dilekçesi verip öyle aldık. şimdi başka medikalla konuştuk, senet veriyoruz, paramız yatınca parayı verip senedi alacaktık. ama para 5 ay oldu daha yatmadı. medikal iki aylık verdiği sondayı yani 4 ay verdi bunlardan en az birini parasını vermen lazım diyor
    bana bilgisi olan cevap verirse menmun olurum. şimdiden teşekür ederim

Üye
    asabi Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bu konuyu sgk kurumuna sormanı isterim direkt muatap onlar olsa gerek. bende yaklaşık2 ay bekliyorum sonrasında para hesabıma yatırıyorlar.önceleri hemen evraklarla peşin ödüyorlardı.onlarda bizi bekle sürün taktiği uyguluyorlar.hepimize kolay gelsin.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:06
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.226

İstanbul 6 aydır sorunlu! Sadece Bağ-Kur değil, SSK'lılar da 5 ay bekliyor faturalarının karşılığını almak için! SGK'na sık sık şikayet e-mailleri göndermek gerek sanırım.. Yoksa bu İstanbul'daki'ler umursamazca mağdur etmeye devam edecekler...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:06
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.226

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bu arada, kurumlarda yaşanan sorunlar sözüm ona giderilmiş ve normale dönülmüş. Bakalım bundan sonra ne olacak...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...