Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    caresizolun Avatarı

Gerçek Adı
    Kaan
    Son Giriş
    30.09-2011
    Saat
    21:49
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    3 yıl önce kendi imkamlarımızla aldığımız akülü sandelye sürekli bozulunca bu sefer SGK'dan yardım isteyerek alalım dedik..Malesef 2 defa il devlet hastahanesinde heyete girmemize rağmen sen kas hastasısın ,kullanamazsın diyerek 'AKÜLÜ SANDELYE KULLANABİLİR' raporunu vermediler.Hatta başhekimin yanına kendim gittim,yine rapor vermedi.Sandalyeyi kullanabilmek için boxör gücünde olmak gerekmiyor ki,kollarım gayet 2.5 lt su sişesi kaldırabilecek kadar güçlü..Yazıklar olsun gerçekten.

Üye
    garraro Avatarı

Gerçek Adı
    garraro
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

sgk vermemezlik etmmeiş daha sizde bu kadar acımasız okmayın.hastane raporu vermemiş ki sgk ne yapsın.
    ha raporu alsanız da sgk elinden geleni de yapar merak etmeyin

Üye
    caresizolun Avatarı

Gerçek Adı
    Kaan
    Son Giriş
    30.09-2011
    Saat
    21:49
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sonuçta ben bir hastayım,SGK;SSK uzmanı veya bilmem neyin nesi değilim demi ? bana devlet akülü sandalye veriyor mu vermiyor mu ben ona bakarım.mesajım okunduğunda problemin nerede oldugu gayet açık.Ne diye comak sokma derdindesin.Biliyorsan cevap yaz bilmiyorsan başka topiğe