Toplam 8 mesajın 1-8 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mhmt Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    06.05-2017
    Saat
    22:20
    Yaşadığı Yer
    ELAZIĞ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    parkinson hastalığında yürüyemiyorum bana cerrahi müdahalenin şart olduğu söylediler ama beyin pili takacaklarmış bunu sgk karşılıyormu
    yürümekte zorlandığım için bana hangi kuruluş akülü araç veya tekerlil sandalye konusuda yardımcı olur
    teşekkürler

Üye
    Ufukalp Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:33
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    1

Beyin pili çok pahalı bir uygulama ama sgk karşılıyor olarakl biliyorum.
    Bir arkadaşımın yakınına bayram sonrası takılacak oradan biliyorum.

Üye
    mhmt Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    06.05-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ELAZIĞ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tesadüfen ankaraya seyahat ettim hacettepede bu konulu bir hasta yakınıyla konuştum sgk karşılıyor fakat aameliyatı yapacak kişinin muayenehanesinin oluşu bir de bu engel yeni kararnameyle hastene ameliyat yapamacak onun için şuan bu engelle karşı karşıyayız

Zor durumda olan hastalara sağlık bakanlığı yardım etsin

hacettepe hastanesi noroloji bölümünde kontrole gitti bana PARKİNSON ilaçları ve yapılan botox hiç bir faydasının olmadığını beyin ameliyatı gerektiğini ve takılması şart diyerek bu ameliyatı yapan doktorun ise sadece bir doktorun olduğunu maalesef o kişinin ise muayene hanesiolup hiç bir ücret talep etmeyerek ameliyata girmek istediği fakat bu ameliyata müsade edilmeği gerekçesiyle ben ve benim gibi hastalar mağdurdur sayın sağlık bakaanımın bu konuda açıklama yapmıştı bu konunundevam edeceği gerekirse yurdışına gönderileceğini beyan edip doktorları ya hastene ya muayene hane demiştir oaman bana bu tedavi için sayın bakanımve gerekli kuruluşları nbana bu tedavi için yardımını bekliyorum

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:16
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    964
    Verilen Beğeniler
    1.253

Bu ameliyat için resmi başvuru yaptınız mı? Ne bileyim, bahsettiğiniz doktora yaptırmanıza izin vermiyorsa sgk, bir alternatif de sunmuyor mu?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    mhmt Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    06.05-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ELAZIĞ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selam
    öncelikle ilgine teşekkür ediyorum sağolun Allah sizden razı olsunbu güne kadar ki yardımların dan ötürüve ilgindendolayı başarılar veşifalar dilerim.
    Ankara hacettepe hastanesinde4ayda bir kontrolegidiyorum resmi olarak sevksiz Elazığda bu tedavi yapılır diye sevk etmiyor Fırat üniversitesi
    kendi imkanlarımla gidip muayene olup Prof dr. Bülent Elibol tarafından takip ediliyorum Hazziran ayında ilaçların tedavi cevap vermediği ve pil takılması beyine şart olduğu söylendi son resmi kontrolümde31.11.2011tarihinde ise bu ameliyatı yapan beyin cerrahı prof Hasan beyin sağlık b akanlığının bu kararnasinden dolyı ameliyata giremediğinive 30hastanın en az buşekilde mağdır olduğunu belirtti
    sabim184 ü aradım bana çeşitlşi görüşmelerden sonra bu işin Samsunda yapıldığını ve göndereceklerini söylediler şüphem olduğu söyledim herkesin bu ameliyat içinAnkaraya geldiğini ve tecrübesi olan dr. Ankarada samsundaki dr. nin tecrübesi ve üvanı ne diye sordum prof,docent ,uzman ba Şanlıurfada birhasta gönderdiklerini 7-8 gündür kendinegelmedi gelsin durumuna bakalım senide uygun görürse ameliyat yapsın
    10 YILA YAKI N PARKİN HASTALIĞINI TEŞHİS EDEMEYİP PARANOİD TEDAVİSİ YAPTILAR ŞİMDİ İSE KOBAY OLARAK ÜSTÜMÜZDE BEYİN PİLİ TAKMAYI ÖĞRENMEK İÇİN BİZİ FELÇ VEYA BİTKİSEL HAYATA SÜREKLEYEN FIRSATÇILIK YAPIP TEÇRÜBE KAZANMAYA ÇALIŞMASINLAR
    LÜTFEN SESİMİZİ DUYURUN SAYGILARIMLA

hasan beyin hiçkarşılık beklemeden

Üye
    mesutt Avatarı

Gerçek Adı
    mesut şahin
    Son Giriş
    25.05-2015
    Saat
    17:45
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

benide bülent elibol botoks yapıyo hasan beyide tanırı ata 14 de botosum var

Üye
    emada Avatarı

Gerçek Adı
    Emel
    Son Giriş
    28.03-2017
    Saat
    19:55
    Yaşadığı Yer
    istanbul /
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mhmt;

bende 16 senedir distoniyim..son 2.5 senedir pil takılı bende Şubat 15 2011 de ameliyat oldum..ve şimdi gayat iyiyim şükür..siz ameliyatt oldunuzmu merak ettim...olduysanız durumunuz nasıl?

Üye
    ruzgargulum Avatarı

Gerçek Adı
    Gül Aytur
    Son Giriş
    18.05-2015
    Saat
    17:50
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Dayıma beyin pilini Ali bey taktı. Şimdi mükemmel durumda. Burada tüm sorulara cevap bulabilirsiniz abi. Parkinsonla İlgili Genel Bilgiler |