Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Cümle Mühendisi Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bilmem
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar öncelikle yanlış yere konu açtıysam özür dilerim.
    arkadaşlar ben yeniden akülü sandalye almak için bakıröy devlet hastanesinde rapor çıkarttım .bakırköy de reçete yazdırmak istediğimde bana 'bu bizim işimiz değil ' deyip sorun çıkarılmaktadır. beni 70.yıl hastanesine yönlendirdiler.oraya gittiğimde orasıda 'bu bizim işimiz değil'denildi. okmeydanı hastanesine gittim .okmeydanı hastaneside 'bu bizim işimiz değil ' dedi .bu durumda ne yapmalıyım şaşırdım kaldım.herhangi bir devlet hastanesinde çıkarılmam söylendi.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:29
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Gel de koyverme şimdi küfrü...

Hiç kasma Apo. Bence sgk'dan nasıl bir reçete verileceğini öğren ve sonra sgk anlaşması olan bir özel hastaneye gidip ilgili uzmana reçete yazdır.
    http://www.engelliler.biz/forum/sosy...tml#post426038

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: naser34 Mesajı Gör
    rapor çıkartacaksın üç imzalı degil hastaneye müracat et onlar yönetmelikte senin raharsızlıgın için kaç imza gerektigini sana bildirirler barkodlarını sana verirler sende o doktorların hepsini dolaşır imzalatırsın. Heyete teslim edersin evrakları heyete girersin eger sana rapor verirlerse o raporla
    Nasıl ilaç yazdırıyorsun öyle, ortopediden bir adet akülü tekerlekli sandalye diye reçeteye yazıyor doktor
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: sertelsen Mesajı Gör
    Reçete'nin yazdırılacağı yer İstanbul İl Müdürlüğü'nün Sirkeci'deki binası
    Reçetenin arkasına "depo kaydı yoktur" kaşesinden sonra sandalyenin faturası ve diğer belgeler (UBB kaydı, taahhütname, barkod vs.) yine aynı yere (Sirkeci) teslim ediliyor
    Reçete yazıldıktan sonra 5 (beş) gün [OturanBoğa Not: Bu artık 10 gün oldu] içerisinde bu işlemleri tamamlamış yani evrakları teslim etmiş olmanız gerekiyor
    Uygulamalarda zaman zaman değişiklikler olduğundan "İadeli Cihazlar Servisi" ni arayarak bilgi alabilirsiniz, yardımcı oluyorlar...
    (0212) 512 6185, veya (0212) 512 6187
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    Cümle Mühendisi Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bilmem
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bilgilendirme için teşekkür ederim oturanboğa birde bunu deniyeyim başka çarem kalmadı

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Sertel beyin mesajında yer alan telefon numaralarını arayarak konuya dair bilgi edinmeyi dene önce Apo.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    Cümle Mühendisi Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bilmem
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tmm

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Ne yaptın Apo?

Üye
    Cümle Mühendisi Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bilmem
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    SGK ya gittim.ve durumumu açıkladım onlarda bana rapor örneği ve reçete verildiğine dair bir yazı verdiler ve tekrar bakırköy devlet hastanesine gittim .orada bu evrakları gösterdiğimde reçeteyi yazdılar ve aracımı aldım . sgk dan araç alacak arkadaşlar benim gibi ugraşmamanız için önce SGK dan bilgi almanız en doğrusu olacaktır birçok hastane ve doktorlar prosedürleri bilmiyorlar ve benim gibi sizide ugraştırmasınlar . saygılarımla...