Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    aykut_urak Avatarı

Gerçek Adı
    aykut
    Son Giriş
    08.12-2017
    Saat
    21:55
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba

forumunuza yeni üye oldum öncelikle böyle bir platforum u ülkeye kazandırdıgınız için çok teşekkürler benim sorum şudur

yaklaşık 1 yıl önce trafık kazası gecırdım ve omur ılık zedelenmesı t7 den sonra hıs yok o zaman bana akulu sandalye yazılıyordu tembellık olmasın mantıgıyla fonksıyonlu yazdırdık ve akulu yazdırmadık ve onu sgk dan aldık
    kendı bagkur um var gecen 6 ay once raporla akusuz tekerleklı sandalye aldım ve yanlış hatırlamıyorsam 300 tl sını kurum odedı
    şimdi akülü istiyorum yazdırmam mümkün hastaneye rapor alabilirim yani ama sgk 6 ay once aküsüz verdik akülüsü olmaz der mi onun içinde 5 yıl beklememe gerek var mı ya da bunu verip onu mu alabilirim bu nasıl olur

yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:53
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.230

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bildiğim kadarıyla akülü alamazsınız.
    Ayrıca kollarınızı/ellerinizi kullanabiliyorsanız akülü verilmez zaten: http://www.engelliler.biz/forum/sosy...k-odemesi.html