Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    forsa Avatarı

Gerçek Adı
    Ercü
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    09:07
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    adamgibi bir protez 4500 ila 5000 liraya geliyor sigortadan aldıgım para ile yaptırıyorum çünki gücüm yetmiyor..Neyapa bilirim.. Acun programında para toplandı yüzsüzlük olarak ele almayın bunu hakketen geçinemiyorum buparayıda cıkaramıyorum.. sigortaya heray yatan para 330 lira bu direk bende olsa .. nasıl bir sosyaldevlet buya miletvekilleride tofaş arabaya binsin ozaman mersedeslerle geziyorlar.. bensadece Ayaktakalmaya çalışıyorum onu da beceremiyorum.... beni anlarsınız umarım teşekürler bana bir yolgösterin..

Üye
    aksahin Avatarı

Son Giriş
    18.05-2016
    Saat
    17:01
    Yaşadığı Yer
    ANKARA/KEÇİÖREN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ben yeni yaptırdım protezimi ve 3. sü bu kullanmış olduğum.800 EURO ya eski protezin ayak kısmını kulanarak silikon liener soket yaptırdım şimdi çok rahatladım.Gerçekten hizmet etmeyi ilke edinmiş insanlarla karşılaşırsanız(medikalci) bir şekilde sorunlarınız halloluyor.Devletin verdiğine gelince acı çektirmekten başka bir işe yaramıyor.