Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    exof Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    22:03
    Yaşadığı Yer
    dünya
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ilgili kurumdan özelikli tekerlekli sandalye raporu aldım ancak medıkal fırmalar ssk nın ödediği tutarın üzerinde fiyatla satıyor
    bu farkı ödememem adına uygun alışveriş sitesinden bu sandalyeyı alıp yolladıkları
    faturayı ssk ibraz etmemiz durumunda ssk ödeme yapar mı
    bu şekilde bir uygulama yapan var mı.

aynı şekilde diğer sonda vs medıkla malzemelerı açısındanda geçerli mi

Üye
    Anti Oksidan Avatarı

Gerçek Adı
    @vni
    Son Giriş
    04.07-2017
    Saat
    00:50
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

ssk'ya geçerli bir fatura ibraz ettikten sonra neden sorun olsun ki...
    bütün ticari firmaların artık internette web sayfası olması zorunlu...
    şirket yönetimi web sayfasıyla birlikte bir de elektronik ortamda alım-satım departmanı kurmuşsa bu daha da avantajlı bence...
    hemenalsat.com, gittigidiyor.com ve bu gibi sitelerden almadıktan sonra sorun olmayacağını düşünüyorum..
    emin değilim ama fatura aldıktan sonra bu sitelerde de sorun olmaması gerek...

bu şekilde bir uygulama yapan arkadaşımız varsa daha net bilgi sahibi olacağız...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:42
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    934
    Verilen Beğeniler
    1.225

Halil, Avni abinin dediği gibi, internetten de olsa sonuçta orası da bir firma ve fatura kesiyor... Sen sadece sgk'dan para alabilmek için gerekli belgeler neyse bunları öğren ve alışveriş yapmadan önce o belgelerin sana verilmesini garanti et. Sonrası zaten rutin...

Üye
    protezortez Avatarı

Son Giriş
    31.10-2012
    Saat
    22:45
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sgk sağlık bakanlığından onaylı belge, ubb kaydı ve garanti belgesi istemektedir. Biz hastalarımıza fatura ile birlikte bu belgeleri yollamaktayız ve hepsi sgk dan geri ödemelerini almaktadırlar.

17.09.2010 tarih itibari ile sgk ödemeleri aşağıdaki şekildedir;
    211700 Özelliği Olmayan Motorsuz tekerlekli sandalye 300,00
    211800 Özellikli Motorsuz tekerlekli sandalye 550,00 ve kdv den muaf ürünlerdir

Üye
    exof Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    dünya
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    1

adresınızden inceledim ancak özelıkle tekerleklı sandalye fıyatlarınız malesef ssk ödeme tutarı üzerinde dolayısyla fark ödemek zorunda kalacağım bu farkı öedemek istemıyorum!

Üye
    exof Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    dünya
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bu konuda şöyle bir sıkıntı var recete iel fatura arasında en çok (3-4) günlük bır sure olması gerekiyormuş yasal dayanağına ulaşamadım ama ama sgk dakı memur bunu soledı bu saçma birşey olamaz bu düzenlemeyi çıkaranlar hayattan ve ekonomıden bı haber galıba akulu tekerleklı sandalye yazdırdığımı farzedeyım tutarı 2,5 milyar civarında BUNU HEM NAKIT ALICAM HEMDE 3-4 gun icerisinde almak zorunda olucam zaten cebınde 2,5 nakıt tutarı bulan sgk ıle falan uğraşmaz ne dır bu yanı iş güzarlıkmı bu konuda bu 3-4 gunluk recete ıle fatura arasındakı tarıh uygulamasının düzenlenmesi gerekmektedir ayrıca sgk hizmeti artıracağına hizmetı engellemiş oluyor kaldıkı sonda tekerleklı sandalye ve bılumum medıkla urunlerının eczaneden alınan ılaçlar gıbı anlaşmalı medıkallerden reçete ile alınması hasta hiç rahatsız edilmeden medıkla fırmaya odenmesine dair uygulalamalar beklenmektedir