Toplam 12 mesajın 1-12 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    emir-irem Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar 2. recetem yazıldı , ama sosyal güvenlık halen ilk recetemın parasını yatırmaadı. sistem acılmadı ödeme yapamıyoruz dıyor , görevlı ablamız.
    sizde de böyle bır durum var mı. varsa ne zaman düzelecek ? bilgisi olan var mı ???

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:21
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    948
    Verilen Beğeniler
    1.237

Evet, ben de ilk kez 3 aydır fatura ödemesi alamadım.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    mpancar Avatarı

Son Giriş
    09.11-2015
    Saat
    14:31
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Trafik kazasından dolayı trafik sigortası ödeme yapacak diye sgk 5 aydır ödeme yapmıyor.İlgili kurumlara dilekçe vermeme rağmen netice alamadım.

Üye
    exof Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    22:03
    Yaşadığı Yer
    dünya
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    1

sizinkide bişeymı ben 8 aydır sgk dan sonda alamadım

bu uygulamanın doğru dürüst işletilmesi gerekıyor hemde acil bir biçimde yapılması gerekıyor

önerımı yenılıyorum medıkal olayını gecsın sgk her hastane kapsamında makıne kımya bolumu açsın ve hastalara hastane tarafından verılsın medıkalcı medıklacı dolaşmaktan para aldım almadım muhabetıne son versin bu tutarsız uygulamasına
    akılı kart o bu şu derken mevzu 2012 bulacak bu tarıhe kadar ınsanlar olsunmu

ben yetkılı bırım bulamadım mail atacağım bulsam gereklı yazılşmayı yapardım

Üye
    emir-irem Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben 10 yıldır böyle bı sorun yaşamamıstım. ilk kez 2 recete param bırıktı. tüm türkıye de sistemler cöktü dıyorlar. dıger ıllerdekı arkadaslar sizler alıyomusunuz , yazın bılgılendırın ,

Üye
    ceyhani Avatarı

Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    23:05
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar bende 11 aydır sgk sonda parasını yatırmadı sondayı veren medikalcı bugün evime geldi 520 lira sonda parasını istedi cebimde yok beş kuruş vallahi usandık ya bundan 2 yıl önce böyle birşey yoktu ne yapmak istiyor bu sağlık bakanlığı buna sesimizi duyuracak bizlere yardımcı olacak kimse yokmuu eyy TÜRKÜYEE intihar edecem yaa dayanamz oldummm

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    948
    Verilen Beğeniler
    1.237

Nasıl yani!? 11 aydır sonda bedelinin ödenmemesi mümkün değil. Ya evraklar kaybolmuştur ya da başvuru yapılmamıştır.
    Hangi ildesiniz? Medikal firma rapor ve tahsilat dahil tüm işlemleri kendisi yapmalı... Yapmıyorsa firmayı değiştirin.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    nova Avatarı

Gerçek Adı
    Özgür
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:13
    Yaşadığı Yer
    bodrum/mugla
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    8

bulent zaten 11 aylık sondanın bedelide 520 tl gibi bir rakam olamaz, cok daha fazla olması lazım..

Üye
    ozzy Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:19
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bursa'da SGK ödemeleri Ziraat Bankası'ndan MERKEZİ ÖDEME SİSTEMİ ile yapılıyor.Başka türlü yatırılan para gözükmüyor.Kimliğinizle gidip bu şekilde sorgulamalısınız.

Üye
    emir-irem Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

8 aydır süren sonda ödemeleri problemının çözümlenmesı aşamasında elındekı fazla sondalarla benım magdurıyetımı gıderen parapleji27 nick li anteplı sabri abi'ye tesekkurlerımı sunuyorum. Allah kendısınden razı olsun ınsallah...

Üye
    PARAPLEJI 27 Avatarı

Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    08:53
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

emir-irem kardeş, yardımcı olabildiysem ne mutlu bana... Allah senden de razı olsun.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    948
    Verilen Beğeniler
    1.237

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Böyle dayanışmaları görmek çok güzel. Çok yaşayın...

İstanbul'da sonda ödemeleri 20 gün ile 45 gün arasında kesinlikle yapılıyor.