Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    asill3333 Avatarı

Son Giriş
    30.11-2016
    Saat
    22:24
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba arkadaşlar
    babası işsiz ssk yok yeşil kart olmayan bir arkadasımız
    cocuguna sonda nasıl temin edebilir 18 yaş altı sigortalı olan cocuklar nasıl sonda alacak

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    958
    Verilen Beğeniler
    1.251

18 yaşından küçük çocuklar koşulsuz devlet güvencesindedirler. Yani SGK kapsamında genel sağlık sigortalı sayılırlar.
    Tecrübem olmadı ama sıradan sigortalı gibi medikal firmadan hiç para ödemeden sonda temin edebilmeleri gerek.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    BAŞARAN SAĞLIK Avatarı

Son Giriş
    22.05-2010
    Saat
    01:29
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba ben başaran sağlık rahatlıkla her firmadan sonda temin edebilirsiniz ve herhangi bir para ödemiyorsunuz heyet raporu ile ücretsiz alabileceğiz bir ürün 8 tane ye gelince kurum maalesef günde 6 tane ödüyor ama ilk önce sonda sorununu çözelim biz sipina bifida derneğinde bir eğitim sempozyumu yapacağız mesane -bağırsak eğitimi üzerine arzu ederseniz katılabilirsiniz ayrıca birçok yerde bu eğitim seminerlerini veriyoruz orda sgk hukuksal anlamdaki sorunlarınızı çözebilirsiniz kalan sonda ihtiyacınızıda ücret almadan bizden temin edebilirsiniz ödemelere gelince üzülmeyin firmalar düşünsün bunu siz ürün sıkıntınızı çözmeye bakın sevgiler 0555 967 15 91 den bana ulaşabilirsiniz keyifli günler dilerim

----------

merhaba 18 yaş altı cocuklar devlet güvencesinde doğru ,sondasını temin edebilir eğer sorun olursa bağlı bulunduğu kaymakamlık yada belediyelerin sağlık yardımlaşmaya giderek rahatlıkla yardım alabilirler alamazsanız ben rahatlıkla sizin cocuğunuza ücret almadan sonda veririm benimde cocuklarım var allah yardımcınız olsun üzülmeyin ben size yardımcı olurum başaran sağlık pervin 0555 967 15 91 sevgiler

Üye
    asill3333 Avatarı

Son Giriş
    30.11-2016
    Saat
    22:24
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bilgileriniz ve yardımlarınız için cok tşler
    sorun yaşarsam ararım sizi

Üye
    rasim59 Avatarı

Gerçek Adı
    rasim dönmez
    Son Giriş
    16.01-2014
    Saat
    10:57
    Yaşadığı Yer
    tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    asıll3333 sana temin edebileceğın 1 numara vereyım ararsan sana yardımcı olurlar 5493105454