Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    asabi Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba arkadaşlar ; yaptırmak istediğim kısa bacak cihazının hepsini SGK kurumu ödüyormu? ödemiyorsa, ne kadarını ödüyor,ben ne kadar öderim SGK veya medikale?
    Nasıl bi rapor yazdırmam gerekir ki SGK kurumunda herhangi bi sorun yaşamayayım. sizlerin bilgi ve tecrübe birikimlerinize ihtiyacım var. şimdiden teşekkürler hepinize

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    940
    Verilen Beğeniler
    1.231

5C ekte kısa yürüme cihazına dair sadece şu iki maddeyi gördüm:
    Kısa Yürüme Ortezi: 90,97 tl
    Klenzak Eklemli Kısa Yürüme Ortez: 425,08 tl
    İlgilendiğiniz protez için nasıl bir raporla ne kadar ödeme alabileceğinizi protezin satışını yapan firma ile görüşün mutlaka. En kestirme yolu onlar bilir...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    asabi Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

teşekkürler oturan şefim
    medikalcim çok bilgi(siz)li olduğu için kelimenin tam anlamıyla çöktü.
    ben de kendilerin den destek beklemiştim çok acemi kaldı bu konu da ki siz den fikir almak istedim.tekrar teşekkürler
    daha fazla tecrübe ve fikirleri olan arkadaşlar yazar mısınız?

Üye
    asabi Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Şefim şu dikkatimi çekti bu verdiğin rakamlar tek ortez için mi yoksa bir çift için mi? açıklık getirebilir misin?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    940
    Verilen Beğeniler
    1.231

Tek içindir sanırım.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    mısmıl Avatarı

Gerçek Adı
    iskender rusçuk
    Son Giriş
    27.12-2016
    Saat
    10:03
    Yaşadığı Yer
    istanbul /gop
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba asabi vermek istediğim bilgiler bugün için geçerli´ yani yeni 2010 vücut organ ortez protez listesi birkaç güne kadar çıkıyor209.100 kodlu klenzak eklemli kısa yürüme ortezi kullanması gereklidir ibaresi bulunan reçete ve küçük ( heyete girmen gerekmiyor)raporun var ise bu evrakları özel değilde devlet hastahanelerinden birinden almanı öneririm zaman zaman problem çıkabiliyor bütçe ödeme talimatına göre tek ayak için 425.08 tl lik faturayı katılım payını kestikten sonra ödüyor.

Üye
    asabi Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    teşekkürler mısmıl
    almak istediğim detayları verdiğin için teşekkürler; zamanıyla bu terimler için sorun yaşadım
    ortopedi alanının da uzman şahışlar bu konuda bana bu kadarcık rapor yazımı üzerine bile destek olamadılar.
    tekrar teşekkürler hepinize de...