Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    nesre Avatarı

Gerçek Adı
    murat ersen
    Son Giriş
    03.12-2017
    Saat
    19:23
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba__ ben 1993 de işkazası geçirdim, sonrasında 3 kez kol protezi takıldı ve hiçbirisinde ücret ödemedim. Fakat kol protezi süresi doldu ve almak istedigimde fark ücreti istendi.kol protezi 5 ila 6 bin lira arasında çıkan fiyata sgk nın verdigi rakam 2 bin 100 tl civarında nedeni sordugumda sgk nın protez fiyatlarına 4 yıldan beri zam yapmadıgı bunun yanındada kurun artıgı ve maliyetlerin yükseldigi söylendi. Benim sgk güvencesinde işkazası geçirdigim ve bu proteze sgk nın verdiginin 2 katı daha para vererek sahip olacagım söylendi bunula ilgili bilgi almak istemekteyim.

2008 öncesi iş kazası geçirdigimden uygulamalada bi farklılık varmı.

Üye
    haci Avatarı

Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    18:01
    Yaşadığı Yer
    .
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    mrhb prosedür olarak size net birsey söyleyemeyeceğim ama artık fark çıktığı doğruymuş.Ama bizzat yaşadığım seyi söyleyeyim.bende uzun yılar protez kullandım uzun süredirde artık kullanmıyorum.ama sürekli protezciler arıyor onlara kullanmak istemediğimi, helede kullanmayacağım birsey için üstüne neden para vereyim dediğimde fark almadan yapacağız diyorlar.farklı protez firmalarıylada görüşün isterseniz.