Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    asill3333 Avatarı

Son Giriş
    30.11-2016
    Saat
    22:24
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    2 aylık sonda yazdırdım yaklaşik 580 tl bana gelen para 90 tl
    ne yapmam lazim

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:38
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    953
    Verilen Beğeniler
    1.244

Mümkün değil böyle bi şey. Rapor zamanı geçmiş olabilir mi?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    asill3333 Avatarı

Son Giriş
    30.11-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hayır rapor zamanı daha var,
    yalnız düzenli yazdıramıyurum bazen 15 gün geçiyur son yazdırdıgım tarihten itibaren.
    istanbulda degilim ben bir arkadsım teslim ediyur gerekli evrakları ssk ya sigortam istanbulda yatıgı için bulundugum il para ödemiyur bu konuda cok magdurum.bana bir yol gösterin 2 ayda bir arkaDASI rahatsuız etmek istemiyurum para tam gelmiyur durum bundan ibaret

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:38
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    953
    Verilen Beğeniler
    1.244

Artık kurum ödemeleri ziraat bankasındaki kendi hesabından isme yapıyor. Hasta da Türkiye'nin her hangi bir yerindeki Ziraat bankasından TC kimlik kartı ile birlikte ödemeyi alıyor.
    Bilgi: http://www.engelliler.biz/forum/enge...a-yapiyor.html
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    nine60 Avatarı

Son Giriş
    18.08-2010
    Saat
    21:21
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sonda için eksik para ödenmesinin reçetelerin gecikmeli yazdırılmasının sebep olduğunu sanmıyorum.raporunuzu bir daha kontrol edin.mutlaka eksik birşeyler vardır.

Üye
    asill3333 Avatarı

Son Giriş
    30.11-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    rapor tarihinde sorun yok
    ben şimdi yozgattayım yozgat ziraAT bankasına gitim dedim ssk tc kimlik numarasına fatura bedelini ödüyurmus bana yok dedi öyle bir sey
    en iyisi ben istanbulda bir medikal bulup vekalet ile sondaları alayım cok degişik bir sistem anlayamıyurum size de tşkler arkadaşlar bilgileriniz için