Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 20 mesajın 16-20 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Yasaklı Üye
    bayvahit Avatarı

Gerçek Adı
    vahit bıldırcın
    Son Giriş
    20.12-2011
    Saat
    23:29
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    mrb ben silikon laynır protez yaptırdım ssk ödemedigini söyledi medikalci dogrumu ben ödedim bana yardımcı olurmusunuz arkadaşlar teşekkürler.....

Üye
    akifkarakuzu Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet akif karakuzu
    Son Giriş
    15.12-2010
    Saat
    11:23
    Yaşadığı Yer
    afyonkarahisar
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm bak kardeşim bunların hepsi hikaye devlet şu anda silikon liner protezleri ödüyor

Üye
    60çetin60 Avatarı

Gerçek Adı
    durmuş
    Son Giriş
    12.09-2011
    Saat
    15:58
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

http://www.kdh.gov.tr/pdf/sut_2010_17122010.pdf sayfa 125 te bu adreste resmı gazetede cıkan ısteler var sgk ya ait tüm hrsey bu lısteye göre sgk silikon liner sistemı karsılıyor ve 4bin lira ödüyor bu simdi yanlıs mı ssk lılar için gecerli degil mi ben silikon liner yaptırmayı düsünüyorm avantaj ve dezavantaj lrı nedir kullanıslımı vb. bu konuda bilgisi olanlar yardımcı olurmu lütfen saygılar...

Ssk silikon liineri ödüyor sizin yaptırmış oldugunuz tarihte ki duruma göre inceleme yapınız bilmiyorum ne zaman yaptırdınız ve o zaman ödüyormu idi ama şu anda kesinlikle ödüyor hakkınızı arayın kimse para kapısı degil

Yasaklı Üye
    saww Avatarı

Son Giriş
    17.09-2012
    Saat
    14:38
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bak güzel kardeşim senin durumundaki bir insan normal yürümeli!. O paraya normal yürüyemessin
    Link veriyorum izle ortopedicine söyle bakalım iyi bir ayak kaç para Bu sadece bir ayak daha bunun bir sürü parçası var, soketi var..
    YouTube - 1C30 TRIAS OTTO BOCK
    http://www.youtube.com/watch?v=U_qjC...eature=related
    http://www.youtube.com/watch?v=LUDtm...eature=related :Tahmini 2000 - 3000 bin euro

Siz olun veya olmayın dava açıcam ! İsterim ki bütün uzvu olmayan arkadaşlar birlik olup hakkımızı arıyalım. Mücadeleyi hepbirlikte verelim. Üzmeyin beni...

Üye
    modenam17 Avatarı

Son Giriş
    30.04-2015
    Saat
    20:57
    Yaşadığı Yer
    balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaaşlar kavga etmeyin 22 ocak 2012 de yeni tamimi yayınlandı ve ben daha yeni aldım diz üstü hemde isteyene medikalcimin protezcimin telini verebilirim şu an tüm evraklar eksiksiz yapldığında SGK.49.000 TL YE KADAR ÖDEME YAPIYOR

ARKADAŞLAR 22/01/2012 TARİHİNDE BİR TAMİM YAyınlandı ve şu an benim ödemem yeni yapıldı.sgk 49.000 tl ye kadar ödeme yapıyor hakkınızı arayın sgk.sivas ödemem diyorsa evrakınızı teslim edin ve hemen mahkemeye verin bakın nasıl ödüyorlar

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12