Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ersin_mutlu_ Avatarı

Gerçek Adı
    kemal
    Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    13:46
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    sayın arkadaşlar ankarada yaşıyorum belden aşaım felç yüzde seksen raporum var.akülü araba tekerlekli alacamhastane hastane geziyorum rapor vermiyorlar iki kolum sağlam diye. akülü araba kullanamazmışım. bu iş nasıl çözebibiliriz

Üye
    KTM Avatarı

Gerçek Adı
    Engin
    Son Giriş
    02.11-2017
    Saat
    00:05
    Yaşadığı Yer
    KOCAELİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Evet yine trajikomik bir durum daha. Haklısınız doktorlarımız ileride oluşabilecek olası bir denetlemede buna neden rapor yazdın diye sorgu altına girmemek için bu tip maliyetli raporlardan ellerinden geldiğince kaçıyor. Kocaeli ilinde olsaydınız yardımcı olabilirdim fakat size yapabileceğim bir tavsiye tanıdık yollardan bunu temin etmeniz. Ayrıca bulunduğunuz belediyelerde sosyal hizmetlerde bunu temin yoluna gidebiliyor oraya başvurmanızda da fayda var.

Üye
    gul38 Avatarı

Gerçek Adı
    gül
    Son Giriş
    03.11-2017
    Saat
    13:29
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    7

Ben şuan kozaklı fizik tedavi hastanesinde tedavi alıyorum. Burdaki felçli hastaların çoğunun 2-3 tane akülü sandalyesi ve bunun yanında aküsüz normal sandalyeleri var. Bu insanlar yüzünden sizin gibi ihtiyacı olanlar faydalanamıyor.Hakkı olandan fazlasını kullanan toplumsal iyiniyeti istismar edenlere haramdır yaptıkları.

Üye
    ersin_mutlu_ Avatarı

Gerçek Adı
    kemal
    Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    13:46
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    kaymakamlığın sosyal yardımlaşma vakfına başvurdum.vermiyor.2012 den beriyasa çıkmış vermiyorlar.tanıdıkda yok.

evet haklısınız. gül hanım.etrafınızda sekizyüz dokuzyüz tl satan varsa üç aylık maşşı verip alacam. bilginiz olsun.