Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    nhn Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba. Her iki kolu da omuz hizasından olmayan doğuştan engelli bir tanıdığım var. Kimsesi olmadığı için doğuştan itibaren yetiştirme yurdunda yaşıyor. Dolayısıyla maddi problemleri var. Birkaç sene önce devlet yardımı ile protez kol kullanmaya başlamış fakat çok ağır olduğu için kullanmaya devam edememiş. Yazdığım gibi her iki kolu da omuzdan itibaren yok. Üniversite okuyor. Sormak istediğim daha hafif, kullanımı daha rahat, elektronik bir model var mı? Ve devlet bu durumda ücretinin ne kadarını ödüyor. Kimsesinin olmaması, gelirinin olmaması devletin ödeyeceği miktarı artırabilir mi? Yardımcı olmak istiyorum ama bu süreçler hakkında hiçbir bilgim yok o yüzden buraya yazmak istedim. Bilgisi olan veya nereden doğru bilgiye ulaşabileceğimi bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Üye
    ZERYAM Avatarı

Gerçek Adı
    songül
    Son Giriş
    14.07-2016
    Saat
    01:07
    Yaşadığı Yer
    urfa
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşım ona yeşil kart çıkar engelli raporu varsa devlet üdiyor harmoni kol varmı bilmiyorum ama varsa mütlaka ondan yaptırın

Üye
    turan yılmaz Avatarı

Gerçek Adı
    duran
    Son Giriş
    07.10-2017
    Saat
    21:34
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Yeşilkarta ta belli ödemesi var ama ek üçret ve biraz uğraş gerektiren raporu va
    harmoni ayak protezinde olduğu gibi