Toplam 8 mesajın 1-8 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    selmanur Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    dün medikalci aradı ve tak sonda ve bez için,yatırılan ücretten kesinti yapılacağını söyledi.banka ona öyle demiş.oda bizi aradı böyle bir şey nasıl olabilir?bu konuda fikriniz varmı?acil cevap bekliyoruz..

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:40
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.226

Hay ben bu bankaların!

Üye
    selmanur Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bülent bey,sonda ve bez ödemesinde hiç kesinti olduğunu duydunuzmu?bu aşamada ne yapabiliriz?teşekkürler..

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:40
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.226

Hayır, hiç duymadım. Bu kesintinin yapılacağından emin miyiz?

Üye
    selmanur Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

banka memuru medikalciye öyle bir söylemde bulunmuş,bankaya mail attık cevap bekliyoruz.

Üye
    selmanur Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

öncedein tc kimlik numarası üzerinden medikalci vekalet ile alabiliyordu.yılbaşından sonra hesap açmak gerekiyormuş.medikalciye vekalet olayı kalkıyormuş.ve hesap açma zorunluluğu geliyormuş.şimdilik öğrendiğimiz bu.medikalci de tedirgin,çünkü herkes zamanında parasını getirip kendisine öder mi ödemez mi derdinde,birde kimse kalkıp ta hesabının vekaletini medikalciye vermez..bekleyelim görelim...

Üye
    rasim59 Avatarı

Gerçek Adı
    rasim dönmez
    Son Giriş
    16.01-2014
    Saat
    10:57
    Yaşadığı Yer
    tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

konu çok büyük sıkıntıya soktu bizi sadece biz ücretsiz vekaletle malzeme tedarik eden firmalar diil, malzemesini kendisi tedarik eden vadaşta çok büyük sıkıntı yaşıyacak gibi gözüküyor. 17.12.2013 tarihinden itibaren ziraat bankası tc numarasına yatan paraları o tc numarasına karşılık hesabı olan vatandaşın direk hesabına geçiriyor. çoğu vatandaş hesabından dahi haberi yok. bunun yanında birde bu hesaplardan toplamda 80 tl ye yakın hesap işletim ücreti kesmekte. başıma geldi ve ayriyetten sistem sadece ayın 8 ile 16 sı arasında açık olacakmış. yani bugun kapanacak ve 8 şubata kadarda kapalı kalacak. anlıyacağınız malzemeyi alıp parasını ödediğimiz ürünün 1 ay ödeme süresi vardı üzerine 1 ayda ziraat bankası ykoydu alın size 2 ayda geri alma. tam bir aydır geceleri uyuyamıyorum.

Üye
    gokay Avatarı

Gerçek Adı
    Gökhan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:05
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Dün öğrendim. TC kimlik numarasına yatan paralar ziraat bankasında hesabı olanların hesabına yatıyor. Kullanmadığınız bir hesabınız varsa hesap işletim ücreti karşılığında 3 ayda 20 tl olmak kaydıyla yıllık 80 TL kesiliyor. Hesabı olamayanlar bankamatik almaları gerektiği ve ayrıca her ayın 8 i ile 18 arası çekilebilecekmiş paralar diğer günler maaş günleri olduğu için böyle karar almışlar. Dikkatli olun bu konuda. hesap açma zorunluluğu şu anda yok ama bilgilendirme bu şekilde. Ben anneme ve eşime TC kimlik numarama yatan paraları çekme vekaleti verdim dolayısıyla bu yolla alıp medikalciye yolluyordum. Dün annem Acıbadem şubesine gitti para yok dendi. Sonra akabinde başka şubede para var dendi. Bu şerefsizler işi yokuşa sürüp hesap açma zorunluluğuna tabi olmamızı istiyor gibiler. Yılda 80 tl de bankanın cebine. Bu resmen dolaylı yoldan devletin insanları sömürmesi. Herkesin kendine ait bir banka hesabı vardır. Bir dilekçeye kayıt altına alıp o hesaba yatırslar olmaz sanki. Acele etmeyin bir genelge vrsa resmi onu görelim eline geçen burada yayınlasın.Sırtımıza bindikçe biniyorlar sonra dinden adaletten söz ederler..