Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    tılafsınlı Avatarı

Gerçek Adı
    Katip
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Yaşamak istemediğim bir yer.
    Alınan Beğeniler
    30
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    4 aydır tak sonda ve bez alıyorum vekalet verdim medakailciye hala para yatmamış neden olabilir?

Üye
    BuKaLeMuN63 Avatarı

Gerçek Adı
    Özay Arıkan
    Son Giriş
    21.11-2013
    Saat
    08:01
    Yaşadığı Yer
    Seyhan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

45 günde bir yatırıyor sgk sonda ve bez paralarını bende aynından alıyorum bende medikalciye vekalet verdim 45 te bir yatıyor para kuruma bir sorun neden yatmadığını burdan alacağınız cevaplar boş olur kuruma sorarsanız en azından dosyanız işlemede girer

Üye
    hüseyin duran Avatarı

Son Giriş
    27.11-2015
    Saat
    13:15
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tılafsınlı arkadaşım medikalci firmalar genelde aksatırlarsa bu tür sorunlarla bizler ugraşmak zorunda kalıyoruz bende medikalci arkadaşlarla değişik sorunlar yaşadım tercübelendim bi nabze size ancak sosyal güvenlik kurumuna başvurmanızı öneriyorum görevliler size medikalciden veya başka sebebten dolayı diye net cevap verirler benzer durumu bende bu şekilde öğrendim size kolay gelsin...

medikalcilere verilen vekaletle sizin adınıza neler alınabiliyor oldunuda sosyal güvenlik kurumundan bilgi alırsınız ----TABİ TÜM MEDİLALCİLER İÇİN GEÇERLİ DEĞİL...

Üye
    tılafsınlı Avatarı

Gerçek Adı
    Katip
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Yaşamak istemediğim bir yer.
    Alınan Beğeniler
    30
    Verilen Beğeniler
    0

yanlış reçete yazdırdığım için yatmamış 4 ay önceki reçeteyi tekrar yazdırabilirsem olurmuş öyle dedi sgk

Üye
    MUR37 Avatarı

Gerçek Adı
    murat tosbıyık
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:16
    Yaşadığı Yer
    kastamonu
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    tılafsınlı;

tekrarı mümkün olabilir ama biraz uğraşırsınız kurumdan evraklarınızı alın reçete yapan doktora gidip parafla düzelttirin tekrar kuruma verin bu şekilde telafisini yapmış olursunuz ayrıca evrakları verirken kuruma teğit amaçlı sorun problem varsa zaman aşımı olmadan düzeltin bunu yaparsanız problemsiz ödemeleriniz gününde alabilirsiniz aksi takdirde vekalet verdiğin medikal ile aranızda halletmeniz gerekebilir