Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    111
    Verilen Beğeniler
    167

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    2 ay oldu cihazimi alali
    cihaz aldigim yerde dedilerki bir ay sonra ziraat bankasina hesbiniza para yatar hala yatmamis
    sizler ne kafdar zamanda aldiniz
    ustune ekleyip yeni bir cihaz almayi dusunuyorum

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:09
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    934
    Verilen Beğeniler
    1.225

Ziraat bankasında hesabınıza değil de, TC kimlik numaranıza yatmış olmasın?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    çamlıca Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    .....
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Sgk ya gidip bir sorun. Evraklarla ilgili bir sıkıntı çıkmışsa ödemeyi askıya almış olabilirler. Benim başıma gelmişti 2006 da. Ya da ödemelerle veya bankayla ilgili bir sıkıntı çıkmıştır.

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    111
    Verilen Beğeniler
    167

kimlikle soruyorum bankadan bulent bey

vahh iste bu sgk e gidip sormak duymayan kulakla o kalabalikta is gorebilsem bari deniyim bakalim camlica
    hangi servise gidiyim ordada nufus numarasimi isterler malum cihazla gecinemiyoruz hicbisey anlamiyorum nerdeyse

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:09
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    934
    Verilen Beğeniler
    1.225

Bankaya sorma... Ziraat bankası kartın varsa, Diğer ödemeler menüsünden kontrol edebilirsin sanırım. Bana 2 ayd abir sonda ödemesi yatar ve ben oradan kontrol ederim. Belki aynı olabilir diye dedim...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    apocan14 Avatarı

Gerçek Adı
    a.aziz uludağ
    Son Giriş
    04.10-2015
    Saat
    11:43
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    alabildiniz mi? benimde 2 ay oldu, 1 ay sonra yatar dediler, mail hesabınıza mail gelecektir, dediler, yine yok yine yok 3000 tl verdik ne kadarını veriyor acaba bilgi verirmisin.